Keystone logo
University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

Įvadas

Įkurta 1883 metais, iš Sioux Falls, įsikūręs Sioux Falls, Pietų Dakota universitetas, yra Krikščionių, Liberalų menai universitetas susijęs su Amerikos baptistų bažnyčios, JAV. USF yra nepriklausoma, ne pelno siekianti institucija.

Skirtoji fakultetas tyčia integruoti tikėjimą ir gyvenimą, padėti studentams atrasti savo karjeros pašaukimą ir parengti juos tarnauti Dievui ir žmonijai. Su 98% įdarbinimo rodiklis, mūsų absolventai gyventi USF anketa kultūros paslaugų moto jų profesijų, šeimoms ir bendruomenėms.

Mūsų talentingi dėstytojai mokyti, patarti ir globojančius studentai. Su 14: 1 studentas-to-fakulteto santykis, Intymi klasėje nustatymai palengvinti sąvokų įvedimą, idėjų mainams ir skatinti juos taikyti per patirtinį mokymąsi.

Besimokančių suaugusiųjų varo įgyvendinti savo svajones, USF siūlo internetu ir on-campus suaugusiųjų ir magistro programas, siekiant padėti asmenims baigti savo laipsnį arba uždirbti Išplėstinė laipsnių.

USfwch

Pagal numerius:

Talpinimo Balsuok: 98% USF absolventams rasti darbą savo pasirinktose srityse per šešis mėnesius nuo baigimo.

Studentas / fakultetas santykis: 14: 1

Įrašas: 1530 Iš viso studentų iš 34 narių ir 11 šalių

Vyras į moteriškąją Bakalauro santykis: 59% moterų, 41% vyrų

Taškų klubai, veiklą ir organizacijos: 100+

Nominalai Atstovaujama: Liuteronas, 18%; Baptistas, 12%; Katalikas, 10%; Metodininkė, 5%; Nekonfesinio, 4%; Krikščionių reformatų, 4%; Presbiterionų, 2%; Wesleyan, 3%; Mazgai Dievo, 1%; Evangelinės, 2%; ir Kita / nežinoma, 37%

Puikioje vietoje: Su Folsas, gyventojų 166.700 ir MSA gyventojų 232.879, yra "Heart of America", ir USF yra "Širdies Sioux Falls."

sfschool2

MISIJA

Iš Sioux Falls, krikščionių universiteto laisvųjų menų tradicijos, universitetas moko studentus į humanitarinių, gamtos mokslų ir profesijų. Tradicinis šūkis universiteto kultūros paslauga, tai yra, mes siekiame skatinti akademinę kompetenciją ir brandžių krikščionių asmenų aptarnavimo Dievui ir žmonijai pasaulyje plėtrą.

Per programas į humanitarinių, gamtos mokslų ir profesijų Universitetas padeda asmenims augti intelektualiai, įžvelgti tiesą ir ugdyti krikščionišką pasaulėžiūrą. Kaip krikščionių institucijos, USF skatina visų emocinės brandos, fizinei savijautai, įgūdžiais ir vertybėmis, kurios atspindi charakterį ir mokymą Kristaus plėtros savo bendruomenės nariams.

USF yra įsipareigojusi Jėzaus Kristaus ir į Biblijos tikėjimo ir mokymosi integracijos viešpatauja; Ji tvirtina, kad krikščionys yra pašaukti dalytis savo tikėjimą kitiems per tarnavimo paslauga. Universitetas yra susijęs su amerikiečių baptistų bažnyčios, JAV, ir palankiai vertina studentus bet tikėjimo ar religijos.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Klausimai