Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

Įvadas

University of Southampton Malaysia atidarytas EduCity (Johor) mieste 2012 m. Spalio mėn. Universitetas turi pasaulinę akademinio meistriškumo reputaciją ir yra įkūręs daug tyrimų reikalaujančių JK universitetų Russell grupės.

Sautamptono universitetas yra vienas iš 100 geriausių pasaulyje aukštųjų mokyklų. „QS World University Rankings 2021“ Sautamptono universitetas užėmė 90 vietą tarp pasaulinių universitetų, todėl University of Southampton Malaysia universitetas tapo geriausiu JK universitetu Malaizijoje.

Malaizijos Sautamptone siūlomos programos yra reitinguojamos visame pasaulyje ir JK. JK užima 1 vietą elektrinės ir elektroninės inžinerijos programoje („Guardian University Guide“, 2021 m.), 4 vietą - mechanikos inžinerijoje („The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide“, 2020 m.), 7 vietoje - aeronautikoje ir astronautikoje („The Complete University“). Vadovas, 2021 m.) Ir 11 numeris - kompiuterių mokslams („The Complete University Guide“, 2021 m.). Pagal „Guardian University Guide 2020“ mūsų verslo, vadybos ir rinkodaros programa taip pat yra 10 geriausių Jungtinėje Karalystėje.

Mūsų studentai gali pasinaudoti geriausiais abiem pasauliais, studijuodami Malaizijoje ir JK. Universiteto inžinerijos programos yra padalytos į kampus: inžinerijos studentai studijuoja 2 metus Malaizijoje ir 2 metus JK. Studentai iš kitų programų taip pat gali kreiptis norėdami baigti mokslą JK kada tik nori (galimi 1 + 2 ir 2 + 1 pristatymo modeliai).

Studijos University of Southampton Malaysia padeda sutaupyti iki 75% išlaidų, palyginti su visišku programų užbaigimu JK. Inžinerijos padalytų miestelių programos yra 40% pigesnės. Mūsų inžinerijos studentai moka už pirmojo ir antrojo kurso studijas Malaizijoje Ringgit (MYR), o jiems pereinant į JK baigti 3 ir 4 metus jiems taikoma 20% nuolaida. Verslo programas Malaizijos miestelyje studijuojantys studentai sutaupys iki 60 % mūsų JK pagrįsto laipsnio išlaidų, jei jie nusprendžia visiškai baigti programas Malaizijos miestelyje.

Mūsų studentai dirba kartu su pirmaujančiais akademikais pasaulyje, turėdami prieigą prie pažangiausių įrenginių ir bendradarbiaudami visame pasaulyje. Malaizijos miestelyje studijuojantiems studentams siūlomas toks pat kurso turinys ir mokymo kokybė, kaip ir JK studentams. Daugybę JK miestelyje esančių išteklių ir įrenginių taip pat gali rasti mūsų Malaizijos universiteto studentai, pavyzdžiui, skaitmeninė biblioteka ir internetiniai seminarai karjeroje. Naujajame Malaizijos miestelyje * yra moderniausios laboratorijos ir tokios patalpos kaip „Dry Research Lab“, „Design Studio“, „Computer Science Lab“, „Thermofluid Lab“, „Aero Lab“ ir „Green Energy Lab“. JK miestelyje mes investavome 8 mln. Svarų į bakalauro studijų ir projektų laboratorijas. 98% Sautamptono absolventų dirbo arba tęsė mokymąsi per šešis mėnesius nuo baigimo (Graduate Output, 2017/18). Neseniai mūsų absolventai pradėjo dirbti su pirmaujančiomis pasaulio kompanijomis, tokiomis kaip „Dyson“, „Huawei Malaysia“ ir „JP Morgan“.

2021 m. Rugsėjo mėn. Sautamptono universitetas, Malaizija, priims studentus į mūsų naują miestelį *, esantį „EcoBotanic City“ Johore. Naujas daugiaaukštis miestelis pastatytas talpinti iki 2000 studentų. Jame yra moderniausios laboratorijos, mokymosi ir poilsio erdvės, skirtos išskirtinei edukacinei patirčiai. Mūsų studentai gali mėgautis filmu, apsipirkti ir dar daugiau įvairių pramogų vietų įvairiuose prekybos centruose, esančiuose netoli „EcoBotanic City“. Mūsų miestelis yra tik 40 minučių kelio automobiliu nuo Singapūro. Universiteto studentams taip pat patinka keliauti į Kvala Lumpūrą ar kitas Malaizijos dalis trumpoms savaitgalio kelionėms su patogia transporto sistema.

* reikalingas Aukštojo mokslo ministerijos pritarimas

Vietos

  • Johor Bahru

    No. 3, Persiaran Canselor 1, Kota Ilmu EduCity, 79200 Iskandar Puteri, Johor,, , Johor Bahru

  • Southampton

    Southampton, Jungtinė Karalystė

    Klausimai