Keystone logo
University of Southampton BA istorija
University of Southampton

BA istorija

Southampton, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Studijuokite istorijos laipsnį ir įgykite vertingo supratimo apie lemiamus praeities įvykius, atpažinkite jų poveikį dabarčiai ir ugdykite įžvalgą apie ateitį. Ištirkite ginčijamus pasakojimus ir kurkite savo interpretacijas, naudodamiesi daugybe pirminių įrodymų, kartu ugdydami labai pritaikomus įgūdžius.

Mūsų įvairus modulių asortimentas apima senovės Augusto Romos istoriją, viduramžių kryžiaus žygius, ankstyvuosius šiuolaikinius Tiudorus, šiuolaikines kosmoso lenktynes ir šiuolaikinius karo su terorizmu įvykius, todėl galite pritaikyti savo laipsnį pagal savo interesus.

Programos struktūra

 • Pirmaisiais metais įgysite pagrindinius istorinių ir analitinių įgūdžių modulius ir pagrindines istorikų koncepcines priemones. Taip pat pasirinksite modulius iš senovinio ir beveik šiuolaikinio pasaulio, tyrinėsite istorinės temos raidą laikui bėgant ir analizuosite jos tyrimo šaltinius.
 • Antraisiais metais pasirinksite modulius iš daugybės senovės, viduramžių ar šiuolaikinių temų ir atliksite grupinį projektą, apimantį tiesioginius tyrimus.
 • Paskutiniais metais jūs nuodugniai išstudijuosite pagrindinę istorinę temą ir baigsite disertaciją pasirinkta tyrimo tema.
 • Išplėskite savo laipsnį ir siekite įvairių pomėgių pasirinkę galimybę 25 procentus savo programos baigti kitu dalyku

Pagrindiniai faktai

 • Turime daug originalių istorinių dokumentų kolekcijų, įskaitant
 • Wellington, Palmerston ir Mountbatten dokumentai ir Parkes archyvai
 • Visi studentai turi galimybę studijuoti užsienio universitetuose, įskaitant Prancūziją, Olandiją, Lenkiją ir Kanadą
 • Mes dėstome kursus daugelyje sričių, kurios retai dėstomos daugelyje kitų JK universitetų, pavyzdžiui, Rytų ir Vidurio Europos istorija, Pietryčių Azijos istorija ir žydų istorija.

Tipiški įstojimo reikalavimai

A lygiai: GCE A lygis

 • AAB – ABB, įskaitant istoriją arba susijusią temą*.
 • Pareiškėjai, įgiję išplėstinio projekto kvalifikaciją (EPQ), taip pat gaus alternatyvų pasiūlymą, kuris yra vienu balu žemesnis už standartinį pasiūlymą, su sąlyga, kad EPQ bus suteiktas A lygiu.
 • Priimame visus A lygius, išskyrus bendrąsias studijas.

IB: tarptautinis bakalaureatas 34 balai, 17 aukštesnio lygio, įskaitant 6 aukštesnio lygio istorijos ar susijusio dalyko*

*Susijusios temos apima tokius dalykus kaip anglų kalba, filosofija, religijos studijos arba klasikinė civilizacija arba kiti humanitariniais mokslais pagrįsti esė rašymo dalykai. Studentai, pateikiantys paraiškas be istorijos, turės pareikšti savo asmeninį pareiškimą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai