Keystone logo
University of Southern California USC Jimmy Iovine and Andre Young Academy for Arts, Technology and the Business of Innovation MOKSLO MENŲ, TECHNOLOGIJŲ IR INOVACIJŲ VERSLO BAKALAURAS
University of Southern California USC Jimmy Iovine and Andre Young Academy for Arts, Technology and the Business of Innovation

MOKSLO MENŲ, TECHNOLOGIJŲ IR INOVACIJŲ VERSLO BAKALAURAS

South Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Šis menų, technologijų ir inovacijų verslo bakalauro laipsnis labai gerai atrinktai studentų grupei siūlo integruotą, ketverių metų studijų kursą, kuris leidžia nuodugniai mokytis keturiose pagrindinėse srityse: meno ir dizaino; inžinerija ir informatika; verslo ir rizikos valdymas bei komunikacija. Per Akademijos pagrindą studentai mokosi taikomųjų įgūdžių ir supranta kiekvienai sričiai būdingas teorijas, sąvokas ir „kalbas“. Akademijos pasirenkamieji dalykai padeda pritaikyti kiekvieno studento patirtį pagal jo stipriąsias puses ar norimą dėmesį. Ketvirto kurso „Garažo patirtis“ perkelia studentų komandas nuo koncepcijos prie kūrimo, vizijos iki prototipo arba atlikdami pažangius tyrimus dominančioje srityje ar srityje. Visos programos metu studentai mokomi sklandžiai mąstyti įvairiose disciplinose ir pritaikyti daugybę svarbių technologijų ir metodų naujoviškam problemų sprendimui.

Laipsniui reikalingi 128 vienetai, įskaitant 76 vienetus pagrindiniame ir 12 vienetų pagrindiniuose pasirenkamuosiuose dalykuose. Studentai turi pasirinkti pasirenkamuosius kursus iš dabartinių Akademijos vizualinio dizaino, technologijų, rizikos valdymo, garso dizaino ir komunikacijos pasiūlymų arba iš būsimų pasirenkamųjų dalykų, kai tik jie bus prieinami. Pasikonsultavę su savo akademiniu patarėju, studentai gali pateikti prašymą sukurti unikalius mokslo laipsnius pasirinkdami kursus iš visų Akademijos partnerių pasiūlymų arba iš akademinių padalinių ar disciplinų, esančių už Akademijos ribų (pritarus dekanui).

Be būtinų kursų, studentai gali pasirinkti registruotis į kitas akademijos patirtis, pavyzdžiui, vasaros studijas užsienyje ir stažuotes.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Inovacijų, produktų ir inžinerijos vadybos bakalauro laipsnis
    • Wels, Austrija
  • Technologijų ir inovacijų taikomųjų mokslų bakalauras
    • Fairfax, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • BSc (Hons) verslo vadybos su inovacijomis ir technologijomis
    • Manchester, Jungtinė Karalystė