Keystone logo
University of Southern Indiana Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis
University of Southern Indiana

Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Evansville, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 21 279 / per year *

Stovykloje

* už kredito valandą Indianos gyventojas; 654 USD - už kredito valandą Nerezidentas

Studijų programa

Įvadas

Akreditavo ABET.

Mechanikos inžinerijos bakalauro (BSME) programą akreditavo ABET inžinerijos akreditavimo komisija (EAC), http://www.abet.org .

Kaip mechanikos inžinierius, jūs sumanote ir suprojektuojate mechaninius prietaisus ir sistemas, skirtas naudoti transporto, ŠVOK, gamybos, vartojimo prekių ir kitose srityse. Pradedant darbu su mažesniais komponentais, tokiais kaip automobilių skląsčiai ir šaldytuvų šilumokaičiai, iki didesnių mašinų, tokių kaip antžeminės transporto priemonės ir erdvėlaiviai, jūsų galimybės yra praktiškai visur.

Matematikos jėga yra būtina.

Jūsų gebėjimas tobulinti matematiką - pradedant skaičiavimais ir remiantis jais - yra būtinas norint gauti bet kokį inžinerijos laipsnį.

Jei reikia su inžinerija susijusios programos, kuriai reikalinga mažiau matematikos, apsvarstykite pažangią gamybos ar pramonės priežiūrą . Jie pabrėžia praktinius įgūdžius taikant mašinas ir sistemas pramonėje.

Ar tu žinai? Vidutinis metinis atlyginimas mechanikos inžinieriams yra 87 370 USD. JAV darbo statistikos biuras (2018).

Patvirtinkite savo gyvenimo aprašymą su patirtimi.

Studijuodami pritaikykite tai, ką išmokote, popamokinėje inžinerijos veikloje, stažuotėse ir kooperatyvuose, kad pasiektumėte geriausios karjeros pradžios.

  • USI inžinerijos studentų komanda sukūrė ir pastatė „ CubeSat“ NASA ; į orbitą jis buvo dislokuotas 2019 metų pradžioje.
  • Kreipkitės dėl priėmimo į USI Technologijų komercijos akademiją ir prisijunkite prie studentų komandos, kuri kuria parduodamą produktą Karinio jūrų pajėgų paviršiaus karų centro kranų skyriui.
  • Dalyvaukite kasmetinėse robotikos varžybose, kurias remia Elektros ir elektronikos inžinerijos institutas (IEEE). Jūs dirbate su kitais studentais kurdami, konstruodami ir manevruodami robotą per nustatytą kursą.

2016 m. Koledžas laimėjo finansavimą pažangiam inžinerijos iššūkiui: projektuoti, išbandyti, dislokuoti ir stebėti NASA palydovą. Inžinerijos studentų komanda sukūrė „UNITE CubeSat“ maždaug per 30 mėnesių. Darbai atitiko NASA kriterijus, kurie apėmė daugiau nei 100 aparatūros ir sistemų bandymų. NASA 2018 m. Gruodžio mėn. Raketoje „Space-X“ paleido UNITE ir buvo dislokuota iš Tarptautinės kosminės stoties 2019 m. Sausio mėn. Palydovas perduoda informaciją apie vietą, temperatūrą ir plazmą ir tai darys tol, kol vėl sugrįš į atmosferą. Gegužę jis pasiekė etapą - per 100 orbitų.

Jūsų profesoriai dirba jums ir nori, kad jums pasisektų.

Instrukcijas gauna tik dėstytojai (ne studentai mokytojai ar padėjėjai). Daugelis jų atėjo iš sėkmingos karjeros pramonėje - atsiliepė į kvietimą padėti paruošti naujos kartos profesionalius inžinierius.

Klasių dydis ribotas, paprastai daugiausia 24 studentai, todėl jums lengva bendrauti su instruktoriais. 16: 1 studentų ir dėstytojų santykis ir atvirų durų politika leidžia lengvai pasiekti savo profesorius.

Jūsų sprendimas dėl kolegijos priklauso nuo to, ar tinkamai pasirenkate.

Programos aprašymas

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai