Keystone logo
University of Sussex School of Mathematical and Physical Sciences

University of Sussex School of Mathematical and Physical Sciences

University of Sussex School of Mathematical and Physical Sciences

Meistrų atvirų durų diena

Lapkričio 25 d., šeštadienį (internetu), 10.30–14.30 val

Įvadas

Esame tyrimams intensyvi mokykla, kuri tuo pačiu metu teikia puikų mokymą mūsų studentams. Todėl siekiame nuolat būti pripažinti tikrais pasaulio lyderiais pagrindinėse mūsų mokslo srityse, plečiant tarptautinę kompetenciją, mūsų tyrimų poveikį ir matomumą. Siekiame patekti į 10–15 geriausių JK universitetų savo disciplinų srityse ir pritraukti aukštos kokybės studentų tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų lygmenimis. Mes sukursime ypač atviros, skatinančios, bendradarbiavimą skatinančios ir palankios darbo aplinkos tiek darbuotojams, tiek studentams reputaciją, leidžiančią pasiekti geriausių įmanomų tyrimų, mokymo ir mokymosi rezultatų. Toliau stiprinsime ryšius su neakademiniais veikėjais vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu ir padidinsime savo darbo poveikį.

Skatiname kritinį mąstymą

Esame čia tam, kad kurtume ir keistume žinias, kurios daro įtaką pasauliui, kuriame gyvename. Skatiname ir palaikome kiekvieną formuoti savo mokymąsi ir dalyvauti jame. Mūsų mokymui būdinga lanksti pedagogika, tarpdiscipliniškumas ir bendradarbiavimas.

Bendraujame pagarbiai

Mes sveikiname ir giriame skirtingas nuomones. Kai įsitraukiame į intelektualų dialogą klasėje ar už jos ribų, tai darome su abipuse pagarba. Esame įtraukūs dirbdami kartu, klasėje ir už jos ribų. Mes metame iššūkį bet kokiai diskriminacijos formai, nesvarbu, ar dėl lyties, amžiaus, etninės priklausomybės, klasės, seksualumo, šeimyninės ar civilinės partnerystės, lyties keitimo, nėštumo ar tėvystės, religijos ar tikėjimo, negalios ar bet kokio kito skirtumo.

Vertiname dalyvavimą ir atsakomybę

Prisidedame prie sprendimų priėmimo ir užsiimame problemų nustatymu, aptarimu, sprendimų parinkimu ir įgyvendinimu. Tikimės, kad mus liečiantys sprendimai bus priimami skaidriai, o sprendimus priimantys asmenys atsiskaitys mums kaip bendruomenės daliai.

Prisidedame prie saugios visiems aplinkos kūrimo

Aktyviai siekiame, kad miestelis būtų visiems saugi vieta, kurioje kiekvienas turi teisę būti laisvas nuo bet kokio smurto ar grasinančio elgesio. Mes įsipareigojame bendraudami už universiteto ribų, Braitone ir Hove ir kitur.

Statistika

Faktai ir skaičiai

Sasekso universitetas yra pirmaujanti aukštojo mokslo ir tyrimų institucija netoli Braitono, Anglijos pietuose. Saseksas buvo pirmasis iš naujosios JK universitetų bangos, įkurtas septintajame dešimtmetyje, Karališkąją chartiją gavęs 1961 m.

Inovatyvūs tyrimai ir stipendija

Saseksas yra pirmaujantis mokslinių tyrimų universitetas, kaip nurodyta 2014 m. mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje (REF).

Daugiau nei 75 % Sasekso tyrimų veiklos pagal originalumą, reikšmingumą ir griežtumą priskiriama pirmaujančių pasaulyje (4*) arba tarptautiniu mastu puikių (3*) kategorijai.

Atskiri REF 2014 rezultatų akcentai yra šie:

 • Sasekso istorija buvo geriausiai įvertinta istorija JK dėl tyrimų rezultatų kokybės
 • Po paskutinio tyrimo vertinimo 2008 m., Sasekso anglų kalbos paraiškų skaičius išaugo nuo 31 iki 9 visoje JK.
 • 84% universiteto psichologijos tyrimų poveikio buvo įvertintas aukščiausiu galimu įvertinimu, 4*
 • Sasekso geografija turėjo daugiausiai 4* įvertintų tyrimų rezultatų iš visų geografinių dokumentų visoje JK.

Apskritai universitetas užėmė 36 vietą (daugiakrypčių institucijų tarpe) pagal pažymių vidurkį (GPA).

Mokymas ir mokymasis

Sasekso universitete studijuoja 18 510 studentų (2019–20 etato ekvivalentas), iš kurių maždaug penktadalis yra magistrantūros absolventai. 65 % mūsų studentų yra JK studentai, o 35 % – užsienio studentai.

Kūrybiškas mąstymas, mūsų mokymo įvairovė, intelektualinis iššūkis ir tarpdiscipliniškumas visada buvo Sasekso švietimo pagrindas.

Mūsų tikslas yra teikti mokymo ir mokymosi programas, pagrįstas dabartiniais tyrimais, patrauklias studentams iš visų socialinių, ekonominių ir kultūrinių sluoksnių ir kurios suteikia įgūdžių visam gyvenimui.

Mūsų darbuotojai

Saseksas įgijo naujovių ir įkvėpimo reputaciją ir pritraukia pirmaujančius mąstytojus ir tyrinėtojus.

Universitete 2019–2020 m. dirbo 3 395 darbuotojai, tai prilygsta 2 615 etatinių darbuotojų. Tai apima 1 610 darbuotojų, einančių mokymo arba mokymo ir tyrimų pareigas (atitinka 1 070 visą darbo dieną dirbančių darbuotojų). Kiti darbuotojai buvo įdarbinti tik tyrimų arba profesionalių paslaugų pareigose (HESA 2019/20).

Mūsų darbuotojus sudaro trys Nobelio premijos laureatai, 12 Britų akademijos narių ir prestižinės Crafoordo premijos laureatas.

Tarptautinis Saseksas

Nuo pat įkūrimo Saseksas turėjo tarptautinę savo akademinės veiklos ir perspektyvų perspektyvą.

Į savo miestelį pritraukiame darbuotojus ir studentus iš daugiau nei 100 šalių, o beveik trečdalis darbuotojų atvyksta iš ne JK.

Mūsų moksliniai tyrimai sprendžia pagrindines pasaulio problemas pasitelkdami tokias pagrindines kompetencijos sritis, kaip klimato kaitos ir plėtros tyrimai.

Turime plačius ryšius su institucijomis visame pasaulyje.

  Universiteto ypatybės

  Saseksas yra viena gražiausių JK universiteto miestelių.

  Įsikūręs besidriekiančioje parke Braitono pakraštyje, miestelis sujungia apdovanojimus pelniusią architektūrą su žaliomis atviromis erdvėmis.

  Universitetą supa South Downs nacionalinis parkas, tačiau vos kelios minutės kelio nuo gyvybingo Braitono ir Hovo miesto.

  Sero Basil Spence'o suprojektuoti pastatai, sudarantys universiteto miestelio širdį, 1993 m. buvo įtraukti į saugomų pastatų statusą. Falmer House yra vienas iš dviejų JK edukacinių pastatų, įtrauktų į I laipsnio sąrašą, pripažįstant išskirtinį susidomėjimą.

  Studijų erdvė

  • biblioteka

  Parduotuvės, kavinės ir barai

  Mes turime daugybę parduotuvių ir mažmeninės prekybos vietų miestelyje, taip pat:

  • Kavinės, restoranai
  • Studentų sąjungos valdomi barai.
  • Kooperatyvo maistas
   • Parduotuvėje esanti kepykla, licencija išduota, spaudos kioskai, buities ir asmeninės priežiūros reikmenys, autobusų bilietai, kopijavimas, sąskaitų apmokėjimas ir pinigų grąžinimas.
  • Turgus
   • Įvairūs kioskai, kuriuose parduodamos knygos, drabužiai, švieži vaisiai ir daržovės, gatvės maistas, kepiniai, augalai, plakatai ir meno kūriniai.
  • Paštas
   • Į paslaugas įeina pašto siuntimas, „drop and go“, licencijos, transporto priemonės mokestis, kelionių draudimas, „National Express“ bilietai, užsienio valiuta (tik eurai ir JAV doleriai – galimas studento tarifas).
  • Sąjungos parduotuvė
   • Maitinimo pasiūlymai ir šaldyti maisto produktai, nelicencija, raštinės reikmenys, kortelės, drabužiai ir kt.

  Sportas

  • Sasekso sportas

  Sveikata

  • Sveikatingumo centras
  • Stomatologas
  • vaistinė
   • Receptai, vaistai, kosmetika ir tualeto reikmenys.

  Paslaugos ir palaikymas

  • Kasos automatai
  • Jorko namas
  • Kapelionatas ir susirinkimų namai
  • Vaikų priežiūra
   • Universiteto vaikų priežiūros įstaigose gali naudotis darbuotojai ir studentai, skirti vaikams nuo keturių mėnesių iki penkerių metų.
  • Skalbykla

  Konferencijos ir renginiai

  • Konferencijų centras
   • Šiuolaikiniame konferencijų centre galite užsisakyti įvairius renginius, kuriuose gali dalyvauti 10–250 delegatų.
  • Attenborough kūrybinių menų centras

   Priėmimai

   Kaip kreiptis į magistrantūros studijas

   Ieškome ambicingų, entuziastingų ir motyvuotų studentų. Turėsite aistros siekti sėkmės, savarankiškumo imtis savo projektų ir gebėsite žengti aukščiau ir toliau.

   Kreipkitės į Saseksą

   Į daugumą mūsų magistrantūros studijų kursų pateikiate paraišką naudodami mūsų antrosios pakopos studijų sistemą. Patikrinkite, kuriuose kursuose taikomi skirtingi taikymo būdai.

   Pasirinkite savo kursą

   Pasirinkite iš daugiau nei 200 magistro laipsnių, antrosios pakopos diplomų ir PGCE (Postgraduate Certificate in Education) kursų.

   Mes siūlome nuolatinius ir neakivaizdinius kursus, o kai kurie kursai apima integruotus praktikos metus.

   Jei esate tarptautinis studentas, turintis studento vizą (studentai už JK ribų), galite studijuoti tik magistrantūros kursus visą darbo dieną.

   Kaip taikyti

   Dauguma paraiškų magistrantūros studijoms pateikiamos tiesiogiai Sasekse per antrosios pakopos studijų programą.

   Medicina ir sveikata

   Jei kreipiatės dėl medicinos kurso studijų, turite kreiptis į Braitono ir Sasekso medicinos mokyklą per Braitono universitetą.

   PGCE kursai

   Dėl antrosios pakopos pradinės, vidurinės ir tiesioginės mokyklos kursų turėtumėte kreiptis per UCAS mokytojų rengimą (UTT).

   Neakivaizdinis verslo administravimo magistras (MBA)

   Jei kreipiatės dėl neakivaizdinio MBA studijų, kuri prasideda ne rugsėjo mėnesį, turite naudoti mūsų verslo mokyklos paraiškos formą.

   Jei kreipiatės dėl dieninės arba neakivaizdinės MBA, kuri prasideda rugsėjį, turite naudoti mūsų antrosios pakopos studijų sistemą.

   Socialinis darbas MA/PGDip

   Jei kreipiatės dėl socialinio darbo MA arba PGDip, turite kreiptis per UCAS.

   Internetiniai kursai

   Mūsų internetiniuose kursuose turėtumėte sekti atitinkamo kurso įrašo paraiškos nuorodą.

   Patekimo reikalavimai

   Norėdami sužinoti konkrečius įstojimo į savo kursą reikalavimus, žr. mūsų magistrantūros kursus.

   Jūs taip pat turite atitikti mūsų bendrąjį įstojimo reikalavimą: bent aukštesnės antrosios klasės (2:1) arba žemesnės antrosios klasės (2:2) bakalauro diplomo laipsnį (arba lygiavertį), atsižvelgiant į kursą, į kurį kreipiatės.

   Jei esate tarptautinis studentas, turite atitikti mūsų anglų kalbos reikalavimus arba sėkmingai baigti anglų kalbos kursą prieš sesiją.

   Jei jums reikia vizos studijuoti JK, mes jums pateikiame patvirtinimą apie priėmimą studijoms (CAS). Savo CAS išrašą galite peržiūrėti ir atsisiųsti naudodami magistrantūros studijų sistemą.

   Išankstinės magistrantūros programos

   Pre-Masters programos yra skirtos pagerinti jūsų anglų kalbos lygį, studijų įgūdžius ir akademines žinias prieš magistrantūros studijas. Sužinoti daugiau.

   Kada kreiptis

   Savo paraišką turite pateikti iki:

   • JK kandidatai: likus mėnesiui iki kurso pradžios datos
   • Tarptautiniai pareiškėjai: likus dviem mėnesiams iki kurso pradžios.

   Tai yra paskutinės datos, kuriomis garantuojame, kad bus svarstomos paraiškos, todėl turėtumėte kreiptis anksčiau, nes kai kurie kursai yra labai paklausūs ir gali baigtis anksčiau nurodyto termino.

   Taip pat yra kai kurių kursų su ankstesniais terminais. Norėdami sužinoti konkrečius terminus, patikrinkite mūsų magistrantūros kursus.

   Taip pat paraišką turite pateikti anksčiau, jei kreipiatės:

   • Be formalios akademinės kvalifikacijos
   • Su profesine kvalifikacija
   • Remiantis atitinkama patirtimi.

   Terminai skirti užtikrinti, kad nuo pasiūlymo gavimo užtektų laiko atvykti laiku įvadiniam mokymui ir mokymo pradžiai.

   Ankstesnis paraiškų pateikimo terminas tarptautiniams studentams yra suteikti daugiau laiko užbaigti prašymo išduoti vizą procesą ir, jei to reikia kursui, gauti JK vyriausybės akademinių technologijų patvirtinimo schemos (ATAS) leidimą.

   Reikalavimai vizoms

   Apžvalga

   Galite kreiptis dėl studento vizos studijuoti JK, jei esate 16 metų ar vyresni ir jūs:

   • Licencijuotas studentas rėmėjas pasiūlė vietą kursuose;
   • Turėkite pakankamai pinigų išlaikyti save ir apmokėti savo kursus – suma skirsis priklausomai nuo jūsų aplinkybių;
   • Gali kalbėti, skaityti, rašyti ir suprasti angliškai;
   • Turėkite tėvų sutikimą, jei jums 16 ar 17 metų – jums reikės tai patvirtinančių įrodymų, kai pateiksite prašymą.

   Jei jums 16 ar 17 metų ir norite studijuoti nepriklausomoje JK mokykloje, galite gauti vaiko studento vizą.

   Ši viza pakeitė 4 pakopos (bendrąją) studento vizą.

   Jei jūs ar jūsų šeima esate iš ES, Šveicarijos, Norvegijos, Islandijos ar Lichtenšteino

   Jei jūs ar jūsų šeimos narys pradėjote gyventi JK iki 2020 m. gruodžio 31 d., galbūt galėsite kreiptis dėl nemokamos ES atsiskaitymo schemos.

   Daugumos žmonių prašymų pateikimo terminas buvo 2021 m. birželio 30 d. Vis dar galite kreiptis, jei:

   • Turite vėlesnį terminą – pavyzdžiui, prisijungiate prie šeimos nario JK;
   • Turite „pagrįstų priežasčių“, kodėl negalite pateikti prašymo iki 2021 m. birželio 30 d., pavyzdžiui, sirgote liga arba buvote smurto šeimoje auka.

   Kada kreiptis

   Kada galite pateikti paraišką, priklauso nuo to, ar kreipiatės iš JK, ar už jos ribų.

   Prašymas iš ne JK

   Anksčiausiai galite kreiptis dėl vizos likus 6 mėnesiams iki kursų pradžios.

   Paprastai sprendimą dėl vizos gausite per 3 savaites.

   Prašymas iš JK vidaus

   Anksčiausiai galite kreiptis likus 3 mėnesiams iki kurso pradžios.

   Turite kreiptis prieš pasibaigiant dabartinės vizos galiojimo laikui. Jūsų naujas kursas turi prasidėti per 28 dienas nuo dabartinės vizos galiojimo pabaigos.

   Paprastai sprendimą gausite per 8 savaites.

   Kiek laiko galite likti

   Kiek laiko galite likti, priklauso nuo jūsų kurso trukmės ir nuo studijų, kurias jau baigėte JK.

   Jei esate 18 metų ar vyresni ir jūsų kursas yra aukštojo mokslo lygio, paprastai galite likti JK iki 5 metų. Jei jis yra žemesnis už laipsnį, paprastai galite likti JK iki 2 metų.

   Ilgiau likti JK

   Galbūt galėsite:

   • Pratęskite vizą, jei turite teisę, pavyzdžiui, tęsti studijas JK;
   • Jei jau esate JK, pakeiskite studento vizą iš kitos vizos;
   • Norėdami sėkmingai baigę kursą likti JK bent 2 metus, pereikite prie absolvento vizos.

   Kai galite keliauti į JK

   Galite atvykti prieš prasidedant kursui. Tai gali būti:

   • Iki 1 savaitės prieš, jei kursas trunka 6 mėnesius ar trumpiau;
   • Iki 1 mėnesio prieš, jei kursas trunka ilgiau nei 6 mėnesius.

   Negalite keliauti į JK iki vizoje nurodytos pradžios datos, nesvarbu, kada prasideda jūsų kursai.

   Mokesčiai

   Tai kainuoja:

   • £348 norint kreiptis dėl studento vizos iš ne JK;
   • 475 GBP, norint pratęsti studento vizą arba pereiti prie jos iš JK.

   Turite sumokėti vizos mokestį už kiekvieną asmenį, kuris prisijungia prie jūsų.

   Priemoka už sveikatos priežiūrą

   Taip pat turėsite sumokėti papildomą sveikatos priežiūros mokestį kaip savo paraiškos dalį.

   Kiek mokėsite, priklauso nuo to, kiek laiko galioja jūsų viza.

   Jūsų partneris ir vaikai

   Galbūt galėsite atsivežti savo partnerį ir vaikus („išlaikomus asmenis“).

   Ką galite ir ko negalite

   Tu gali:

   • Studijuoti
   • Dirba studentų sąjungos šabo pareigūnu

   Galbūt galėsite dirbti – kiek priklauso nuo to, ką studijuojate ir nuo to, ar dirbate kurso metu, ar ne.

   Tu negali:

   • Reikalauti valstybės lėšų (išmokų) ir pensijų;
   • Dirbti tam tikrus darbus, pavyzdžiui, profesionaliu sportininku ar sporto treneriu;
   • Dirbti savarankiškai;
   • Studijuokite akademijoje arba vietos valdžios finansuojamoje mokykloje (taip pat žinoma kaip išlaikoma mokykla).

   Jei jūsų paraiška bus patenkinta, jums bus pasakyta, ką galite ir ko negalite daryti su Studento viza.

   Reitingai

   Universiteto lygos lentelės reitingai

   Metų studentų išlaikymo universitetas 2022 m

   Labai didžiuojamės, kad „The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2022“ Saseksas buvo paskelbtas „Metų universitetu už studentų išlaikymą“.

   • Joint 41st in the UK: The Complete University Guide (CUG) 2022;
   • 47 vieta JK: The Times ir Sunday Times Good University Guide 2022;
   • 44 vieta JK: „The Guardian University“ lygos lentelės 2022 m.;
   • 21 vieta iš 101 JK institucijos „Times Higher Education“ (THE) pasaulio universitetų reitinge 2022 m.

   Pasaulio reitingai

   • Bendra 15 vieta pasaulyje: Times Higher Education (THE) „Golden Age“ reitingas (universitetams, įsteigtiems 1945–1967 m.);
   • 41 vieta pasaulyje: Times Higher Education (THE) pasaulio poveikio reitingai 2021 m.;
   • Bendra 151 vieta pasaulyje: „The Times Higher Education“ (THE) pasaulio universitetų reitingai 2022 m.;
   • 8 vieta pasaulyje: Pasaulio universitetų su realiu poveikiu (WURI) reitingas 2021 m. – Studentų mobilumas ir atvirumas.

   QS pasaulio reitingas

   2021 m. QS pasaulio reitinge buvome:

   • Pasaulyje pripažintas pirmuoju vystymosi studijų srityje.
   • Įvertintas aukštai už mokslinių tyrimų rezultatus.

   Global Student Satisfaction Award laureatai – Studentų įvairovė

   Džiaugiamės laimėję apdovanojimą už studentų įvairovę 2021 m. Global Student Satisfaction Awards apdovanojimuose.

   Šioje kategorijoje studentų buvo klausiama, kokia draugiška atmosfera jų universitete buvo žmonėms iš įvairių sluoksnių – įskaitant skirtingas šalis, kultūras, religijas, amžių, lytį ir specialiuosius poreikius.

   Mūsų ambicinga internacionalizacijos strategija siekia būti įtrauki ir skatinti įvairialypį studentų būrį, o šis apdovanojimas yra šios įvairovės pripažinimas.

   Mokslinių tyrimų kompetencijos sistema (REF) 2014 m

   Saseksas yra pirmaujantis mokslo universitetas, kaip parodyta 2014 m. Mokslinių tyrimų tobulumo programoje (REF).

   Daugiau nei 75 % Sasekso tyrimų veiklos pagal originalumą, reikšmingumą ir griežtumą priskiriama pirmaujančių pasaulyje (4*) arba tarptautiniu mastu puikių (3*) kategorijai.

   Atskiri REF 2014 rezultatų akcentai yra šie:

   • Sasekso istorija buvo geriausiai įvertinta istorija JK dėl tyrimų rezultatų kokybės;
   • 84% Universiteto mokslinio poveikio psichologijos srityje buvo įvertintas aukščiausiu galimu įvertinimu, 4*;
   • „Sussex Geography“ padarė 4 * vertinimus pagal bet kurį JK pateiktą geografijos tyrimą.

   Mokymo meistriškumo sistema (TEF)

   Mokymo tobulumo sistema yra vyriausybės vykdoma užduotis, skirta įvertinti bakalauro studijų studentų patirties kokybę JK aukštojo mokslo institucijose.

   2017 m. TEF pateikimo metu buvome apdovanoti sidabro įvertinimu, o kaip dalį mūsų pateikimo Saseksą labai gyrė HEFCE už:

   • Mūsų išskirtinė užimtumo strategija, pagal kurią Sasekso absolventų, dirbančių aukštos kvalifikacijos darbus arba tolesnius mokymus, dalis 12 procentų viršija lyginamuosius lūkesčius;
   • Labai didelė dalis Sasekso studentų iš visų sluoksnių, kurie baigia kursą ir eina į aukštos kvalifikacijos darbą arba toliau studijuoja.

   TEF komisijos vertintojai teigė, kad mūsų pateiktame dokumente atsispindi ne tik mūsų užimtumo strategija ir mūsų studentų grupėje nepakankamai atstovaujamų grupių veikla.

   • Mūsų kultūra vertina puikų mokymą per karjeros pažangą, profesinį tobulėjimą ir mokymo apdovanojimus;
   • Didelės investicijos į universiteto turtą ir aukštos kokybės fiziniai ir skaitmeniniai ištekliai, padedantys studentams mokytis;
   • Mūsų studentų nuolatinis ir dažnas susidūrimas su naujausiais moksliniais tyrimais ir įsitraukimas į juos;
   • Optimalus studentų įsitraukimo ir įsipareigojimo mokytis lygis, užtikrinamas puikia mokymo ir vertinimo praktika.

   Studentų atsiliepimai

   Vietos

   • Falmer

    Sussex House, BN1 9RH, Falmer

    Programos

    Klausimai