Keystone logo
University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

Įvadas

Sveiki atvykę į University of the Incarnate Word

Kodėl UIW?

Paprasta. Mes susitinkame ten, kur esate. Padėsime įgyti pasitikėjimo pasaulį. Mes tikime, kur einate.

Tai padeda pradėti darbą San Antonijuje, trečioje sparčiausiai augančioje JAV ekonomikoje. Čia rasite daug gerų darbo galimybių - sveikatos priežiūros, švietimo, kosmoso, biologinių tyrimų, atsinaujinančios energijos, 3D animacijos ir žaidimų dizaino bei kitose srityse. pirmaujančių karjeros sričių programas.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

Turėdamas daugiau nei 135 metų tradicijas, University of the Incarnate Word universitetas San Antonijuje, Teksase, yra pasiryžęs siekti tobulumo ugdant tikėjimą Jėzumi Kristumi, įsikūnijusiu Dievo žodžiu. UIW yra didžiausias katalikų universitetas Teksase ir ketvirtas pagal dydį privatus universitetas Teksase. Turėdamas gražų pagrindinį miestelį San Antonijuje, UIW turi vietas visame mieste, Pietų ir Centrinėje Teksase, taip pat du miestelius Meksikoje ir Europos studijų centrą Strasbūre, Prancūzijoje. UIW įkūrė ir yra remiama Įsikūnijusio žodžio labdaros seserų tarnyba.

UIW yra įsipareigojusi formuoti tvirto charakterio protą, kuris praplės mūsų pasaulį. UIW misijos esmė yra įsipareigojimas siekti socialinio teisingumo ir bendruomenės paslaugų. Naudodami mokymo programą, skirtą išplėsti studentų supratimą apie pasaulio poreikius, vyrai ir moterys išmoksta susirūpinti ir apšviesti piliečius, panaudodami savo įgūdžius reikšmingam poveikiui vietos ir pasaulio bendruomenėje. Per programas, siūlomas bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse per 11 mokyklų ir kolegijų, studentai gali teigiamai paveikti daugybę pramonės šakų ir studijų sričių.

Būdama ispaniškai tarnaujanti institucija ir Geltonojo kaspino mokykla , UIW išdidžiai sveikina bet kokios kilmės studentus ir palaiko juos akademinių kelionių metu.

UIW yra vienintelė katalikiška NCAA 1 diviziono lengvosios atletikos programa pietuose ir apima 14 sporto šakų ir 23 vyrų ir moterų komandas. Būdamos išdidžios „Southland“ konferencijos narės, UIW komandos modeliuoja etišką sportiškumą ir pavyzdingą atletiškumą.

Mūsų turtingos tradicijos, tvirti ryšiai ir istorinė istorija paskatino didžiuotis absolventų baze, kurią sudaro daugiau nei 40 000 vyrų ir moterų visame pasaulyje. Absolventai toliau gyvena savo srities UIW misijoje, demonstruodami pavyzdingą meną, pilietinę tarnybą ir profesinius pasiekimus.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

Vietos

  • San Antonio

    4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

    Klausimai