Keystone logo
University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

Įvadas

Sveiki atvykę į University of the Incarnate Word

Kodėl UIW?

Paprasta. Mes susitinkame ten, kur esate. Padėsime įgyti pasitikėjimo pasaulį. Mes tikime, kur einate.

Tai padeda pradėti darbą San Antonijuje, trečioje sparčiausiai augančioje JAV ekonomikoje. Čia rasite daug gerų darbo galimybių - sveikatos priežiūros, švietimo, kosmoso, biologinių tyrimų, atsinaujinančios energijos, 3D animacijos ir žaidimų dizaino bei kitose srityse. pirmaujančių karjeros sričių programas.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

Turėdamas daugiau nei 135 metų tradicijas, University of the Incarnate Word universitetas San Antonijuje, Teksase, yra pasiryžęs siekti tobulumo ugdant tikėjimą Jėzumi Kristumi, įsikūnijusiu Dievo žodžiu. UIW yra didžiausias katalikų universitetas Teksase ir ketvirtas pagal dydį privatus universitetas Teksase. Turėdamas gražų pagrindinį miestelį San Antonijuje, UIW turi vietas visame mieste, Pietų ir Centrinėje Teksase, taip pat du miestelius Meksikoje ir Europos studijų centrą Strasbūre, Prancūzijoje. UIW įkūrė ir yra remiama Įsikūnijusio žodžio labdaros seserų tarnyba.

UIW yra įsipareigojusi formuoti tvirto charakterio protą, kuris praplės mūsų pasaulį. UIW misijos esmė yra įsipareigojimas siekti socialinio teisingumo ir bendruomenės paslaugų. Naudodami mokymo programą, skirtą išplėsti studentų supratimą apie pasaulio poreikius, vyrai ir moterys išmoksta susirūpinti ir apšviesti piliečius, panaudodami savo įgūdžius reikšmingam poveikiui vietos ir pasaulio bendruomenėje. Per programas, siūlomas bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse per 11 mokyklų ir kolegijų, studentai gali teigiamai paveikti daugybę pramonės šakų ir studijų sričių.

Būdama ispaniškai tarnaujanti institucija ir Geltonojo kaspino mokykla , UIW išdidžiai sveikina bet kokios kilmės studentus ir palaiko juos akademinių kelionių metu.

UIW yra vienintelė katalikiška NCAA 1 diviziono lengvosios atletikos programa pietuose ir apima 14 sporto šakų ir 23 vyrų ir moterų komandas. Būdamos išdidžios „Southland“ konferencijos narės, UIW komandos modeliuoja etišką sportiškumą ir pavyzdingą atletiškumą.

Mūsų turtingos tradicijos, tvirti ryšiai ir istorinė istorija paskatino didžiuotis absolventų baze, kurią sudaro daugiau nei 40 000 vyrų ir moterų visame pasaulyje. Absolventai toliau gyvena savo srities UIW misijoje, demonstruodami pavyzdingą meną, pilietinę tarnybą ir profesinius pasiekimus.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

Universiteto ypatybės

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

„Capstone“ patirtis

HEB verslo ir administravimo mokyklos studentai prieš baigdami studijas dalijasi savo įgūdžiais su realiomis įmonėmis.

Kaip verslo mokymo programos dalis, MBA studentai privalo išklausyti pagrindinį kursą. Šie kursai yra vadinami „bambos akmeniu“, nes jie yra vienas iš paskutinių studento laipsnio kūrinių ir jų programos išsilavinimo kulminacija. Pagrindiniame kurse studentai prašomi panaudoti visas žinias ir įgūdžius, įgytas iš kitų kursų, ir pritaikyti juos realaus pasaulio scenarijams per pagrindinį projektą.

„Capstone“ kursų projektai remiasi daugybe studentų žinių ir verslo išsilavinimo, kad padėtų įmonėms ir organizacijoms spręsti iššūkius. Studentai taip pat gauna daug naudos iš projekto patirties ir baigia kursą labiau pasiruošę patekti į darbo jėgą, nes pagrindinis kursas suteikė jiems galimybę susitikti su organizacijos sprendimus priimančiais asmenimis, suprasti organizacijos struktūras, analizuoti verslo procesus, nustatyti verslo iššūkius, tobulinti pristatymo įgūdžius ir užmegzti pagrindinius kontaktus, siekiant plėtoti profesionalius tinklus.

Bonilla mokslo salė

2006 m. atnaujintame ir vėl atidarytoje su naujausia įranga Bonilla mokslo salėje (BSH) yra Brodvėjaus universiteto inžinerijos, matematikos, mitybos, atmosferos mokslų (meteorologijos) ir fizikos katedros. BSH yra klasės ir modernios skysčių mechanikos, medžiagų inžinerijos, elektronikos, meteorologijos (transliavimo ir eksploatavimo), mitybos sveikatos, mechanikos ir pradinio ugdymo laboratorijos. Trečiame aukšte yra matematikos mokymo centras, kuriame mokiniams, kuriems reikia matematikos ar statistikos kurso pagalbos arba kuriems reikalinga prieiga prie kompiuterio, budi dėstytojas. Antrame aukšte (BSH 216) taip pat yra 18 punktų kompiuterių laboratorija, kuri siūlo atnaujintą programinę įrangą klasėms ir privačiam tyrimui.

Fakultetai turi biurus netoli savo klasių, kad būtų galima lengvai ir atvirai bendrauti tarp dėstytojų ir studentų. Studentai raginami naudotis studijų lentelėmis, rašymo lentomis ir mini vadovėlių bibliotekomis BSH fakulteto biure. Antrame aukšte dėstytojai, darbuotojai ir studentai gali naudotis daugiafunkcėmis susitikimų salėmis, kuriose įrengta A/V technologija.

Saulės namas

University of the Incarnate Word saulės namas suprojektavo ir naudoja UIW inžinerijos katedra. Namuose esantis saulės kolektorių blokas aprūpina jį elektra ištisus metus. Namas pasižymi energiją taupančiomis savybėmis, tokiomis kaip „Sun Power PV“ plokštės. Jame taip pat yra perdirbtų funkcijų, tokių kaip ECO perdirbto stiklo stalviršiai ir Trex terasa (pagaminta iš perdirbto pieno butelių). Be kitų tvarių savybių, name yra kamštienos grindys ir parawood (gumos medžio) spintelės. Vandens efektyvumas yra mažo srauto santechnikos įranga ir dvigubas tualetas. Be to, dėl žalios stiklo pluošto vidinės plokštės (šventinėje viduje), kuri yra atspari pelėsiui ir pelėsiui, jame yra patalpų oro kokybė. Jis pagamina daugiau švarios energijos, nei reikia pastatui eksploatuoti.

Saulės namas atitinka ADA reikalavimus ir turi platininį LEED sertifikatą, išduotą USGBC lyderystės energetikos ir aplinkos projektavimo srityje. Vyresnieji dizaino studentai naudoja šią erdvę tyrimams ir planavimui. Jis tarnauja kaip lankytojų centras, informavimo priemonė ir kaip įkvėpimo šaltinis techninėms naujovėms studentams ir bendruomenei.

  Stipendijos ir finansavimas

  Vietos

  • San Antonio

   4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

   Klausimai