Keystone logo
University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

Įvadas

Viskonsino universitetas-Eau Claire yra nuolat vertinamas tarp 10-ies geriausių vidurio vakarų valstybinių universitetų ir yra pripažintas šalies mastu dėl kokybiškų akademikų ir didelės investicijų grąžos. Tarp mūsų gretų yra žymūs mokslininkai ir premijų laureatai, žmonės, kurie aistringai siekia savo intelektualinės veiklos, kritiškai mąstantys ir novatoriai, giliai pasiryžę bendrauti ir tobulinti mus supantį pasaulį.

Mūsų miestelis suteikia gražią aplinką gyvenimui ir mokymuisi. Mūsų dėstytojai ir darbuotojai teikia instrukcijas, įkvėpimą ir tokius iššūkius, dėl kurių švietimas yra nepaprastas. Šimtmetį pasiekę Blugoldai visame pasaulyje pateikia įrodymų, kad gyvenimas pasikeičia ir prasminga karjera pradedama čia pat.

Nevengiame peržengti ribų. Viskonsino universitete - Eau Claire mes perrašome parašytą, pasiekiame neįsivaizduojamą ir sugalvojame neįsivaizduojamą. Mes tikime, kad atviras protas ne tik atveria duris, bet ir atveria spindesį bei virsmą. Kiekvieno Blugoldo širdyje yra atjauta. Kai priimame savo skirtumus, keičiame požiūrį ir dirbame kaip komanda, esame jėga, su kuria reikia atsižvelgti - viskas įmanoma.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Eau Claire

    Garfield Avenue,105, 54701, Eau Claire

    Klausimai