Keystone logo
University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

Įvadas

Istorinis La Crosse centras, pripažintas viena iš geriausių vietų gyventi su menais, restoranais ir parduotuvėmis, yra vos keli žingsniai arba nemokamas autobusas nuo miestelio. Turint 52 000 gyventojų, yra daug ką pamatyti už miesto ribų. Išeik ten ir tyrinėk aplinkinius blefus. Stovykla, žygis, baidarės ir dviratis. Peržiūros išliks atmintyje visą gyvenimą. Galų gale, pataikymas į knygas gali būti naudingas jūsų smegenims, tačiau gamta maitina sielą.

Patirkite novatoriškus akademikus palei gražią Viskonsino vakarinę pakrantę! Pamatysite, kodėl mes priskiriami žvaigždžių vidurio vakarų universitetams ir esame svarbiausia „Kiplinger“ vertybė. Mes: „La Crosse“ yra aplink aukštų blefų ir vingiuojančių upių regiono kultūros centras.

Būkite dalyvaujančio, aktyvaus miestelio dalis. Įkvėpkite nauju keliu. Sustiprinkite savo išsilavinimą skatindami akademinę, socialinę ir kultūrinę patirtį. Atraskite mažų klasių dydžius ir nuostabius dėstytojus, kurie įtraukia studentus į klases ir už jos ribų.

Šios puikios savybės lemia aukštą išlaikymo lygį ir aukštą baigimo lygį. Mūsų studentams sekasi ne tik miestelyje - jie taip pat atranda ilgalaikę karjerą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • La Crosse

    State Street,1725, 54601, La Crosse

    Klausimai