Keystone logo
University of Zagreb - Faculty of Electrical Engineering and Computing

University of Zagreb - Faculty of Electrical Engineering and Computing

University of Zagreb - Faculty of Electrical Engineering and Computing

Įvadas

Zagrebo universiteto Elektros inžinerijos ir skaičiavimo fakultetas (kroatiškas akronimas: FER) yra pirmaujanti aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucija Kroatijos Respublikoje elektros inžinerijos, skaičiavimo, informacinių ir ryšių technologijų srityje.

Kaip seniausio ir didžiausio Pietryčių Europos universiteto dalis ir inžinerijos mokykla, turinti šimtmetę elektros inžinerijos ir informacinių technologijų tobulinimo tradiciją, FER yra pagrindinis pasirinkimas beveik 50 % iš 1000 geriausių mokyklos absolventai Kroatijoje pagal matematikos ir fizikos studijas valstybinėje brandoje.

FER savo studentams teikia aukštos kokybės išsilavinimą, pagrįstą mokymo, mokslinių tyrimų ir inovacijų sąsajomis, taip pat regioniniu ir Europos akademinių programų pripažinimu elektros inžinerijos, kompiuterijos, informacinių ir ryšių technologijų srityse.

2021 m. priimame studentus į šias programas anglų kalba:

Karjeros galimybės

FER absolventai yra labai vertinami profesionalai ne tik Kroatijoje, bet ir aukštųjų technologijų įmonėse įvairiuose sektoriuose visame pasaulyje. FER aktyviai bendradarbiauja su daugiau nei 450 kompanijų, tarp kurių yra keletas svarbiausių aukštųjų technologijų įmonių iš Kroatijos, bet ir visame pasaulyje. Tiek studentams, tiek įmonėms naudingas šis tinklas, suteikiantis galimybę susieti geriausiai atitinkančius talentus su pramonės poreikiais dar prieš studentams baigiant studijas.

Studentams teikiamas išankstinis profesinis orientavimas per Karjeros centropaslaugas, padedančias studentams susisiekti su darbdaviais organizuojant įvairius tinklo renginius, tokius kaip darbo mugė ir greitosios karjeros pažintys.

Studentai labai skatinami dalyvauti praktikos programoje, kad įgytų konkurencinį pranašumą darbo rinkoje dar studijuodami.

Kaip fakultetas, turintis tradiciškai labai vertinamus mokslinių tyrimų komponentus tarptautiniu lygiu, studentai taip pat gali dalyvauti daugiau nei 250 tarptautinių ir nacionalinių MTTP projektų, tiek mokslinių tyrimų, tiek pramonės bendradarbiavimo projektų, kurie kasmet vykdomi FER.

Studentams, turintiems starto siekių, studentams pritaikytas startuolių inkubatorius yra tinkama vieta apsilankyti ir tyrinėti naujus horizontus.

Mokestis už mokslą

Mūsų bakalauro studijų programų metinė studijų kaina yra 5574 EUR.
Mūsų magistrantūros studijų programų metinė studijų kaina yra 5 970 EUR.

Į metinius studijų mokesčius įeina 60 ECTS kreditų. Kursai, kuriuos studentai kartoja arba įgyja daugiau nei 60 ECTS kreditų, yra papildomai apmokestinami.

Universiteto ypatybės

Užsienio studentai turi patys organizuoti nakvynę, ty ieškoti privačios nuomos būsto. Zagrebas yra labai draugiškas studentų populiacijai, todėl visame mieste yra daug apgyvendinimo galimybių. Galite išsinuomoti butą ar kambarį arba netgi pasidalinti juo su kambario draugu. Kainų diapazonas svyruoja nuo 200 iki 500 EUR per mėnesį, priklausomai nuo vietos, kambario dydžio, patalpų ir pan. Pridėtinės išlaidos kartais įtraukiamos į kainą, o kartais jas apmoka vartotojas.

Geriausias būdas rasti nakvynę – ieškoti įvairių pasiūlymų internetiniuose portaluose. Kai kurie iš jų pateikiami tik kroatų kalba, tačiau dažniausiai juose yra butų nuotraukos ir el. pašto adresas, todėl gali atsiųsti užklausą. Prieš renkantis butą, jums gali tekti praleisti šiek tiek laiko jaunimo nakvynės namuose, jūs turite daug pasirinkimo tokio tipo nebrangiai laikinam apgyvendinimui Zagrebe.

  Priėmimai

  Paraiškų teikimo terminai

  Pradėta stojimo į 2022 m. klasę paraiška.

  Atkreipkite dėmesį, kad turėsime du pateikimo etapus (ciklus) su šiais terminais:

  • Early Bird: sausio–gegužės mėn. – 2022 m. gegužės 20 d
  • Reguliarus: birželio – liepos mėn. – 2022 m. liepos 22 d

  Taip pat surengsime ypatingos aplinkybės Paskutinio skambučio turą, kurio galutinis terminas 2022 m. rugsėjo 16 d. (taikomi apribojimai – atidžiai perskaitykite). Paskutinio skambučio turas skirtas studentams, kurie negali pateikti prašymų iki įprasto termino dėl administracinių priežasčių (pvz., mokyklų sistemos kalendorių skirtumų ar vėlavimo gauti akademinius įrašus) arba dėl ypatingų aplinkybių (pvz., stichinių nelaimių ar su sveikata susijusių priežasčių). Problemos). Studentai, kuriems reikalingas diplomo pripažinimas ir (arba) viza norint studijuoti Kroatijoje, negalės teikti paraiškos Paskutinio skambučio ture.

  Paraiškos mokestis

  Paraiškos mokestis yra negrąžinamas mokestis, kuris padeda administruoti paraiškos teikimo procesą. Paraiškos mokestis tarptautiniams studentams, stojantiems į mūsų bakalauro ir magistro studijų programas anglų kalba, yra 1800 HRK (apie 240 EUR), į kurį įeina studentų ankstesnio išsilavinimo akademinio pripažinimo procedūra. Prašyti atleisti nuo paraiškos mokesčio negalima; tačiau jei jūsų prašymo teikimo procese Kroatijos vyriausybinės agentūros ir Zagrebo universitetas nereikalauja akademinio pripažinimo procedūros (nostrifikacijos), mes automatiškai sumažinsime 50% jūsų mokesčio ir įskaičiuosime jį į jūsų studijų mokestį.

  Studentų atsiliepimai

  Campus Life & Facilities

  Studentams siūlomas ankstyvas profesinis orientavimas per Karjeros centro paslaugas, kurios padeda studentams susisiekti su darbdaviais organizuojant įvairius tinklo renginius, tokius kaip darbo mugė ir greitieji karjeros pasimatymai. Studentai labai skatinami dalyvauti praktikos programoje, kad įgytų konkurencinį pranašumą darbo rinkoje dar studijuodami.

  Kaip fakultetas, turintis tradiciškai labai vertinamus mokslinių tyrimų komponentus tarptautiniu lygiu, studentai taip pat gali dalyvauti daugiau nei 250 tarptautinių ir nacionalinių MTEP projektų, tiek mokslinių tyrimų, tiek pramonės bendradarbiavimo projektų, kurie kasmet vykdomi FER.

  Studentams, turintiems starto siekių, studentams pritaikytas startuolių inkubatorius SPOCK yra tinkama vieta apsilankyti ir tyrinėti naujus horizontus.

  Galime su pasididžiavimu teigti, kad Zagrebas gerai žinomas kaip universitetinis miestas – daugiau nei 10% visų jo gyventojų yra studentai. Daugiau nei 8 000 dėstytojų ir apie 70 000 studentų studijuoja Zagrebo universitete, kuris yra didžiausias ir įtakingiausias Kroatijos universitetas. Todėl Zagrebas turi daug ką pasiūlyti puikiam studentiškam gyvenimo būdui: reguliariai organizuojami koncertai, vakarėliai, daugybė barų ir naktinių klubų.

  Studentų sąjunga, kurios nariai yra visi Zagrebo universiteto studentai, rūpinasi studentams svarbiomis veiklomis ir klausimais, ypač susijusiais su mokymo programa, studentiško gyvenimo, sporto, kultūros, pramogų klausimais. Erasmus Student Network Zagreb yra studentų organizacija, besiremianti „studentų pagalbos studentu“ principu, kurios misija yra padėti tarptautiniams studentams Zagrebe teikiant informaciją ir organizuojant įvairius sporto, kultūros, edukacinius ir pramoginius renginius, kad jie jaustųsi kaip namie.

  Be daugybės kultūrinių pramogų, kurias gali pasiūlyti Zagrebas, pavyzdžiui, senamiestis, katedra, nacionalinis teatras ar daugybė muziejų ir koncertų salių, vyksta įvairūs gatvės renginiai, maisto festivaliai ir lauko koncertai. ištisus metus miesto parkuose ir aikštėse. Kiekvienais metais vienas renginys, ypač, užvaldo visą miesto centrą – kalėdinis turgus, kuris trejus metus iš eilės buvo išrinktas geriausiu kalėdiniu turgumi Europoje.

  Kroatija garsėja nuostabia gamta, krištolo skaidrumo Adrijos jūra, puikiu maistu ir vynu bei daugybe kitų paslėptų brangakmenių. Pakrantėje yra du ypatingi „perlai“ – Rovinj miestas šiaurėje, esantis Istrijos pusiasalyje, ir Dubrovniko miestas pietiniame gale, neseniai išgarsėjęs kaip „Sostų žaidimo“ citadelė!

  Vietos

  • Zagreb

   Unska ulica,3, 10000, Zagreb

  Klausimai