Keystone logo
University of Nebraska-Lincoln

University of Nebraska-Lincoln

University of Nebraska-Lincoln

Įvadas

„Hixson-Lied“ vaizduojamojo ir scenos meno koledžas buvo įkurtas 1993 m. Liepos 1 d., Siekiant atkreipti dėmesį į meną Nebraskos – Linkolno universitete. 2000 m. Kolegija buvo oficialiai pervadinta į „Hixson-Lied“ vaizduojamojo ir scenos meno koledžą, kad būtų pripažinta Christina M. Hixson ir „Lied Foundation Trust“ kolegijai skirta 18 milijonų dolerių dovana Nebraskos universiteto fondui.

Kolegijoje yra meno, meno istorijos ir dizaino mokykla, Glenno Korffo muzikos mokykla ir Johnny Carsono teatro ir kino mokykla. Susiję padaliniai yra Mary Riepma Ross Media meno centras, „Lied“ scenos meno centras ir Šeldono meno muziejus.

Mūsų klases dėsto puikūs dėstytojai, o mūsų studentai gali naudotis tarptautiniu mastu žinomais kviestiniais menininkais, atlikėjais, meno eksponatais ir filmais. Tarp naujausių mūsų kviestinių menininkų buvo violončelininkas Yo-Yo Ma, akademijos apdovanojimą pelnęs redaktorius Mike'as Hillas, meno istorikas Jonathanas Finebergas ir Holivudo direktorius Donaldas Petrie.

Vietos

  • Lincoln

    R Street,1400, 68588, Lincoln

    Klausimai