Keystone logo
University of South Carolina Mechaninė inžinerija
University of South Carolina

Mechaninė inžinerija

Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Bendroji mechanika studentai Pietų Karolinos universiteto gali tikėtis aukštos kokybės mokymą, kartu su daugeliu mokslinių tyrimų galimybes. Nuo patarti stažuočių ir kooperatyvų, mūsų studentai palikti pasirengę ir užtikrintai pradėti profesinę karjerą arba įveskite aukštosios mokyklos.

Mechaninė programa į Pietų Karolinos universiteto leidžia studentams studijuoti ir atlikti tarpdisciplininius mokslinius tyrimus su fakulteto nuo inžinerijos ir kompiuterijos kolegija taip pat USC kolegijos menų ir mokslų ir USC medicinos mokyklos.

Mechaninė bakalauro programa ne UofSC leidžia studentams plėtoti įvairių lygių kompetenciją. Mokymo apima šias sritis koncentracijos:

 • projektavimo / gamybos,
 • Mechanika / medžiagos,
 • THERMOFLUID / energijos mokslai ir
 • tvaraus dizaino kūrimo.

Studentai, kurie domisi siekti magistro kvalifikacinį laipsnį galima taikyti tris valandas jų bakalauro kursas apkrova į pasiūlymo dėl Mokslo Masters reikalavimus. Tai leidžia studentams baigti BS ir aš laipsnių per penkerius metus.

Mūsų studijų studentai gali pasinaudoti mažos klasės dydžių, puikus mokymo, pramonės finansuojamus projektus, on-campus ir off-kampusie pristatymo mechanizmus ir aukštos kokybės finansuojami moksliniai tyrimai.

Iki pastato ekspertizę kietųjų mechanikos, medžiagų procesus, naudojama Smart medžiagų, gamybos automatizavimo, tuo pačiu metu inžinerinių / Dizainas, tvaraus dizaino ar THERMOFLUID / energijos mokslų studentai stovėti pasirengęs prisijungti prie Mechaninė ir gamybos pramonės Pietų Karolina ir už jos ribų.

Ką mechanikos inžinieriai tyrimas?

Studijų programos mechaninės inžinerijos apima pagrindinius kursus mokslo ir matematikos, pažangias pranešimų į mechanikos inžinerijos ir daug techninių pasirenkant, kuri leistų UofSC studentams specializuotis tam tikrose srityse.

Termo-skysčiai
Iš šiltų skysčių tyrimas apima šilumos ir / arba masių pernaša į porėtos; elektronikos aušinimui; transporto reiškiniai prisijungti ir gamybos procesus; projektavimo, gamybos, pakavimo ir modeliavimas mikroelektromechaninių sistemų (MEMS) labai mažoms aušinimo sistemos ir mikro skysčiu ir biomedicinos prietaisų.

Mechanika, medžiagų ir Neardomieji vertinimo
Mechanikos medžiagų ir Neardomieji vertinimo tyrimas gerina inžinerinių medžiagų ir konstrukcijų ir jų mechaninio atsakas ir nesėkmės elgesio supratimą, plėtoja skaitmeninius deformacijos matavimo sistemas struktūrinio vertinimo ir kvalifikavimo ir suteikia inžinieriai pažangios teorijos, analizės metodų ir modeliavimo / modeliavimas / projektavimo įrankiai lengviesiems automobiliams, laivams, lėktuvams, ir tt

Smart Konstrukcijos ir Būklė-Based priežiūra
Išmaniųjų struktūrų ir būklė pagrindu priežiūros mašinų tyrimas dėmesys skiriamas apibūdinantys pjezoelektriniai / piezomagnetic aktyvių medžiagų ir naudojant juos struktūrinės sveikatos stebėsenos, žalos nustatymą, diagnostika / prognozinių Mašinų / aktyvaus / prisitaikanti vibracijos kontrolės, sveikatos stebėseną besisukančios mašinos, orlaivio , ir sąlyga pagrindu priežiūra mechaninių sistemų.

Mechatronikos studijos
Mechatronikos studijų apima mechaninių sistemų ir elektronikos, pavyzdžiui, elektromechaninių sistemų su įterptais jutikliai, mikrokontrolerių, aktyvatoriai ir proceso valdymas integraciją; robotai ir autonominių transporto priemonės; ir automobilių sistemų.

Nanotechnologija
Nanotechnologiją tyrimas plėtoja nanostruktūras, įskaitant dizaino, gamybos / perdirbimo, patikimumo testavimo, nanomechanical apibūdinimo, ir imituoti nanoviela, nanofilms ir nanokompozytów.

Gamyba ir medžiagos apdorojimas
Gamybos ir medžiagų perdirbimo tyrimas apima plėtrą ir modeliavimas Išplėstinė jungianti technologijos trinties rotacinis suvirinimas Ti lydinių, plieno lydinių, storas skyriuje Al lydinių, ir Al metalo rišiklių kompozitų.

Branduolinės inžinerijos studijos
Branduolinės inžinerijos studijų dėmesys skiriamas pažangių branduolinio kuro ir medžiagų, šiluminės hidraulika, reaktorius dizaino, pažangių kuro ciklų, struktūrinį vientisumą Branduolinių reaktorių laivų ir vamzdynų sistemų, minkštumas iš reaktoriaus korpuso plieno ir taikymas branduolinės energetikos ateities energijos ekonomijos tvarumo , įskaitant vandenilio gamybai iš branduolinės energetikos ir vandenilio panaudojimu kaip degalus.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Bachelor's Degree in Mechanical Engineering (Bilingual, Spanish)
  • Leganés, Ispanija
 • Aviacijos ir kosmoso inžinerijos bakalauro laipsnis (anglų kalba)
  • Leganés, Ispanija
 • Robotikos inžinerijos bakalauro laipsnis (anglų kalba)
  • Leganés, Ispanija