Keystone logo
UPSAT

UPSAT

UPSAT

Įvadas

UPSAT , privatus sveikatos mokslų fakultetas, buvo įkurtas 2001 m. Jis yra paramedicinos universitetinio švietimo pradininkas Tunise.

UPSAT yra pirmoji privati paramedicinos aukštojo mokslo įstaiga, kurią pripažino Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija bei Sveikatos apsaugos ministerija.

Elito fakultetas, UPSAT yra pripažintas už savo akademinį rengimą ir aukštą absolventų kvalifikaciją.

Turėdamas omenyje žinomą kokybę, jis suteikia galimybę absolventams įsidarbinti Tunise ir užsienyje.„Naassom Azevedo“ / „Unsplash“

Amigos em campus universitário


Integruodamas pirmąjį visos Afrikos privačių universitetų tinklą „Honoris“, UPSAT įgauna tarptautinį mastą, suteikiantį jam galimybę išlaikyti tobulumo kursą.

„Honoris“ tinklo indėlis atsispindi mokymo priemonių ir metodų modernizavime, mokymo turinio įvairinime ir naujų verslumo, skaitmeninių ir bendravimo įgūdžių integravime.

Visa tai norime suderinti su tarptautiniais standartais ir paruošti mūsų absolventus nacionalinės ir tarptautinės darbo rinkos reikalavimams.

UPSAT sėkmingai vykdo savo misiją per atrinktų ir sumažėjusių studentų grupes, gausų mokymą, derinantį praktiką ligoninėje ir praktinį darbą su paskaitomis, aukšto lygio fakultetą, vienintelį Afrikos medicinos simuliacijos centrą.

Centre dirba ištikimi manekenai ir aukštos kvalifikacijos trenerių komanda.

Per šį centrą UPSAT suteikia šiems studentams galimybę įtvirtinti savo mokymą procedūriniu lygmeniu ir know-how bei know-how planą.

UPSAT rengia mokymus trijose universitetinėse įstaigose, esančiose trijų pagrindinių Tuniso pakrančių miestų centre: Tunise, Sousse ir Sfax.

Visi trys fakultetai yra akredituoti priežiūros ministerijų ir specializuojasi mokslų bei paramedicinos metodų srityje.

Jaunimo, tolerantiškame ir atvirame Tunise, kuriame kartu egzistuoja sinagogos, katedros ir mečetės, kiekvienas iš šių miestų, remdamasis savo istorija ir praeitimi, vaizduoja civilizacijų ir kultūrų bei religijų susimaišymo katilą.

misija

UPSAT kokybei, UPSAT nuolat UPSAT geriausius standartus, sveikatos priežiūros specialistus, turinčius didelius įgūdžius ir gebančius lengvai integruoti praktikos pokyčius ir savo profesijų raidą.

vizija

UPSAT siekia būti ir išlikti Afrikos pavyzdiniu aukštųjų mokyklų akredituotu aukštojo mokslo UPSAT , atviru tarptautiniam, prisitaikančiu prie pokyčių ir atitinkančio sektoriaus reikalavimus.

Mūsų vertybės

125753_nosvaleurs.png

UPSAT pranašumas

1. Lygiaverčiai patvirtinti ir priimti diplomai

UPSAT yra pripažinta Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos bei Sveikatos apsaugos ministerijos, ji priėmė LMD sistemą nuo 2010 m. UPSAT atrenka savo studentus iš bakalauro laipsnio ir diplomai, kuriuos išduoda, yra priimami lygiaverčiai .

2. Tarptautinis atidarymas

Integruojant "garbės", pirmasis Panafrikos tinklas privačių universitetai, UPSAT trunka tarptautiniu mastu, kad suteikia jai priemonėmis išlaikyti dėmesio kompetencijos.

3. Mokymas pagal įgūdžius

Mūsų tikslas - sudaryti sąlygas jauniems absolventams greitai įsitraukti į darbo jėgą ir lengvai integruoti sveikatos priežiūros grandinę.

4. Kvalifikuota ir dėmesinga administravimo komanda

Akademikai ir ekspertai, turintys aukštojo mokslo ir sveikatos srities patirtį. Jų misija yra pasveikinti , patarti ir palaikyti studentą per visą jo karjerą.

5. Kompetentinga švietimo įstaiga

Mūsų įstaigose dirba dėstytojai, kuriuose dirba dauguma universiteto ligoninių profesorių , įskaitant apdraustų specialybių vadovus . Patyrę paramedikai suteikia savo patirtį ir praktines žinias, kad paruoštų absolventus socialinei ir profesinei aplinkai.

6. Modernios ir pritaikytos erdvės

UPSAT siūlo savo studentams modernią infrastruktūrą, aprūpintą technologinėmis priemonėmis ir specializuotomis laboratorijomis, skatinančiomis kolektyvinę ir bendradarbiavimo žvalgybą.

7. Unikalus medicinos modeliavimo centras Afrikoje

„ Honoris“ tinklo medicininio modeliavimo centras aprūpintas technologijomis, leidžiančiomis atlikti realias situacijas.

8. Atidus prižiūrėjimas stažuočių metu

Mūsų studentai labai anksti naudojasi profesine situacija universitetinių ligoninių centruose ir klinikose, susijusiose su mūsų įstaigomis.

9. Apdovanojimas už patirtį

Turtinga intra ir extra muros veiklos programa papildo oficialias programas. Ši programa apima vizitus, seminarus, mokymo dienas , informacinius užsiėmimus, seminarus ir pažintines keliones.

10. Sėkmės rodikliai viršija 95%

Metinis abiturientų ir absolventų skaičius viršija 95% studentų.

125755_people-woman-coffee-meeting.jpg

„Startup“ nuotraukos / Pexels

Įstaigos

UPSAT Tunisas

 • Sukurtas 2005 m. Tunise, politinis, administracinis ir ekonominis kapitalas,

 • Įdiegta miesto centre prie Medicinos modeliavimo centro,

 • Susitarta su didžiausiomis netoliese esančiomis universitetinėmis ligoninėmis ir klinikomis,

 • Ar laboratorijose įrengta specialybė,

 • Kreipiasi į pedagoginius koordinatorius, ligoninių ir universitetų šviestuvus ir kvalifikuotą paramedicinos fakultetą,

 • Nuo jos įkūrimo daugiau nei 1158 absolventai.

 • Suteikti laipsniai:
  • Licencijavimas: Anestezijos gaivinimas, fizioterapija, optika ir akiniai, ortopedija, slauga ir vaizdavimas bei spindulinė terapija.
  • Meistras: Pažengęs amžiaus, negalios ir fizinės veiklos srityje.

Dėstytojai UPSAT Tunisas

59
Universiteto profesoriai
30
Ligoninės ir universiteto padėjėjai
13
Aukštojo mokslo profesoriai ir dėstytojai
11
Padėjėjai ir kapitono padėjėjai
20
Gydytojai ir vaistininkai
45
Sveikatos specialistai

UPSAT Sousse

Įkurta 2002 m. Sousse universiteto mieste, miesto centre, netoli nuo universiteto ligoninių ir klinikų, su kuriomis ji yra saistoma konvencijų, UPSAT yra privati aukštojo mokslo įstaiga, kurios specializacija yra paramedicinos mokymai. 2002 m. Dvi pirmosios ministerijos, būtent Sveikatos apsaugos ministerija ir Aukštojo mokslo ministerija, tokią pripažino pirmąja . Nuo to laiko keli absolventai pateko į darbo rinką Tunise ar užsienyje .
Mūsų tikslas - sudaryti sąlygas jauniems absolventams greitai įsitraukti į darbo jėgą ir lengvai integruotis į sveikatos priežiūros sistemą.

UPSAT siūlo savo studentams modernią infrastruktūrą, pritaikytą kokybiško ugdymo reikalavimams: erdvias, erdvias ir oro kondicionieriais įrengtas auditorijas, specializuotas laboratorijas, turinčias turtingą ir tinkamą aprūpinimą praktinės veiklos poreikiams tenkinti, ir biblioteką, teikiamą žinynai specializuotame periodiniame leidinyje. Tai jiems taip pat siūlo internetinę aplinką, kad galėtų tyrinėti ir paruošti asmeninį darbą, kurį jiems patikėjo mokytojai.

UPSAT Sousse mokymo UPSAT

37
Universiteto profesoriai
24
Ligoninės ir universiteto padėjėjai
6
Aukštojo mokslo profesoriai ir dėstytojai
6
Padėjėjai ir kapitono padėjėjai
13
Gydytojai ir vaistininkai
32
Sveikatos specialistai

UPSAT Sfax“

2007 m. Sfax mieste, pietų Tuniso sostinėje, įkurtas sveikatos mokslų fakultetas yra netoli dviejų miesto universitetinių ligoninių - chu hedi chaker ir chu habib bourguiba. Fakultetas yra sudaręs partnerystės sutartis su:

 • Kai kurios privačios klinikos

 • Tunio medicininis modeliavimas

 • Regioninė Mahreso ligoninė

 • Sfakso medicinos ir sporto centras

 • Sfax motorinių kliūčių centras

 • Pagrindinis sfax priežiūros centras

UPSAT Sfax“ mokymo UPSAT

34
Universiteto profesoriai
24
Ligoninės ir universiteto padėjėjai
2
Aukštojo mokslo profesoriai ir dėstytojai
3
Padėjėjai ir kapitono padėjėjai
6
Gydytojai ir vaistininkai
28
Sveikatos specialistai

Vietos

 • Tunis

  38, rue de Cologne, Lafayette, 1002, Tunis

 • Sousse

  Rue du Commandant Bejaoui, Sousse, 4000, Sousse

  • Sfax

   Km 0.5, الكلية الخاصة للعلوم شبه الطبية، Route Manzel Chaker, Sfax 3000, Tunisia, 3000, Sfax

   Klausimai