Keystone logo
University of South Carolina Beaufort

University of South Carolina Beaufort

University of South Carolina Beaufort

Įvadas

USCB. Įkurtas.

Iš Pietų Karolinos universitetas Beaufort yra mažas, visuomenės universitetas su šiek tiek daugiau nei 1750 studentų iš viso pasaulio. Su savo paveldą datuojamas Beaufort kolegijos 1700 pabaigoje, USCB toliau vaidina didelį vaidmenį galingų ateities mūsų studentams, dėstytojams ir darbuotojams, ir bendruomenių dirbame visoje Low šalyje.

USCB yra dinamiškas ir energingas akademinė bendruomenė, kad tarnauja Lowcountry ir už jos ribų.

Led kanclerė Al M. Panu universitete yra įsikūręs į Lowcountry-Hilton Head Gateway Campus Bluffton, SC ir istorinio Beaufort Campus Beaufort širdies du miesteliai, SC Šie du miesteliai duoti galingą ateities gyvenimui per: • 30 studijų programų ir didžiųjų kad įtraukti išskirtinį instrukcija, platus hands-on mokymo ir moderniausiomis išteklių ir technologijų.

• A arti pasaulinio lygio kurortuose vietą Hilton Hed Ailandas, istoriškai turtingą meninę nustatymo Beaufort, ir daug daugiau pakelti rankas ant mokymąsi.

• Studentas iki fakulteto santykis 17: 1, kuri suteikia labai individualizuotas mokymosi aplinką.

• vedantis švietimo galimybes ne tikrai prieinamą kainą, nes USCB yra žinoma kaip labiausiai prieinamą ketverių metų įstaiga Pietų Karolinos valstijos.

• Mokslinių tyrimų galimybės state-of-art laboratorijos, studentas moksliniai tyrimai ir stipendijos diena, o gebėjimas pristatyti mokslinius tyrimus nacionaliniu ir skelbti nacionaliniu gerbiamas žurnalus.

Mūsų miesteliai

Atraskite mūsų du miesteliai

Iš Pietų Karolinos Beaufort universitetas yra viena iš sparčiausiai augančių ketverių metų įstaiga Pietų Karolinoje. Nuo vaizdingas nuomonėmis su state-of-the-art įrenginių, mažos klasės dydžių iki energingas miesteliu gyvenimo, tyrinėti savo galingą ateitį vienoje USCB dviejų miesteliai-Hilton Head Vartai ir istorinių Beaufort.

Hilton Hed Vartai - Pagrindinis bendrabučiu

Hilton Head Vartai Campus Bluffton, SC, yra Pietų Karolinos Naujausias vietą tik trumpas vairuoti universitetas nuo Hilton Hed Ailandas, kuri siūlo pasaulinio lygio mokymosi galimybes iš biologijos mokslinių tyrimų interning pasaulinėmis klasės kurortuose.

Mūsų 200-akras, naujai pastatytas Campus yra visi patogumai ir įrenginius, kurių reikia kolegijos gyvenimą. Palmetto kaimas, Hilton Head Vartai miesteliu būsto, funkcijos septynis pilnai įrengtas, Suite stiliaus gyventi sales featuring bendro gyvenimo sritis ir virtuvės kiekviename kambaryje.

26000 kvadratinių pėdų bendrabučiu centras taip pat yra knygynas, valgomasis, universali salė, studentas susitikimo vietos, studento ištaigingas baras.

Istorinis Beaufort bendrabučiu

Beaufort Istorinis miesteliu sėdi ant Intracoastal vandenimis centro Beaufort, SC, kur galite gyventi ir studijuoti beveik artsy parduotuvių, restoranų ir krantinėje-visi istoriškai turtingą miesto su tiek daug pasiūlyti.

Su istorija datuojamas 1795, tai miesteliu yra menų centras, kad šeimininkai eksponatų, koncertai, teatro renginius ir kitus spektaklius visiems istoriniame, vaizdingos ir energingas bendruomenės. Studentai taip pat gali gyventi miesteliu tuo Grace Baltuosiuose rūmuose, naujai renovuotas gyventi salėje, kuri turi normalaus dydžio virtuvė, miegamieji, ir in-house skalbinius.

Beginnings atsiras naujų galimybių ir USCB yra programų, papročių ir tradicijų pradžioje. Tai jaudinantis laikas išskirtinę vietą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Beaufort

    801 Carteret Street

  • Hilton Head Island

    Center for Event Management and Hospitality Training (Sea Pines Resort) Coastal Ecology Research Project (Harbour Town Marina)

    Klausimai