Keystone logo
University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

Įvadas

Pasirūpinti savo ateitimi. Tapkite Bull ".

Tuo USF Sarasota-Manatee, mes manome, asmeninį požiūrį į mokymąsi daro visas skirtumas. Kai prisijungiate prie mūsų bendruomenės, jūs daugiau nei tik dar vienas studentas. Mūsų tikslas yra jus kiekvieną žingsnį kelyje: Jūsų atradimais, savo augimą, savo svajones.

Įdomios Pride

92 procentų mūsų absolventų yra "labai patenkintas" arba "satisfied" su savo patirtimi. Yra daugiau nei 30 studentų klubai ir organizacijos, įskaitant Irklavimas. Mūsų studentai mėgautis asmeninį išsilavinimą su studentu-to-fakulteto santykiu 13: 1. Yra daugiau nei 17.000 absolventai rajone. Siesta Key, tauta numeris 1 paplūdimys yra tik trumpas kelio automobiliu nuo miesteliu. 8 iš 10 USFSM fakulteto surengti aukščiausio lygio savo srityje. USFSM siūlo daugiau nei 100 stažuočių ir mokslinių tyrimų galimybes studentams. USF Sarasota-Lamantinai turi daugiau nei 300 darbuotojų, kurie padeda tarnauti iš 2,041 priėmimą.

Ieškoti savo aistra.

Tai gali būti "Bulls" šalyje, bet mes ne jūsų tipiškų banda. Mes pritaikyti švietimo kelius kiekvienam studentui tikslus ir interesus. Mes žinome, kiekvienas pagal pavadinimą ir mes turime nustatytą paramos sistemą, skirtą jūsų sėkmės - net pradėjus baigiasi.

Pasivaikščiojimas su "Bulls".

Mes Jums siūlome tikrą jausmą vietoje su vaizdingas miestelio palei Sarasota Bay. Bet ne tik atsižvelgti į mūsų žodį - pasikalbėti su savo bendraamžiais atvirame namo ar miesteliu turą! Naršyti mūsų sales, Įsivaizduokite mūsų klasėse ir patenkinti dabartinius studentus ir dėstytojus, kodėl tiek daug įsimylėti USFSM.

Naršyti plotą.

Mes įsikūręs Sarasota ir Lamantinai apskričių širdyje, kur niekada dalykų daryti, ar vietų ištirti trūkumas. Tarp pasaulinio garso paplūdimiai, šalies mastu pripažintų organizacijų, veiklos lauke, gausiai naktinis gyvenimas, geriausia meno ir pramogų - visa per keletą mylių Campus - USFSM siūlo kur kas daugiau nei tradicinio gimtajame miestelyje.

Pradėkite savo mokslinius tyrimus.

USFSM anketa Biologija programa naudoja Off-svetainės laboratorijas esančius Mote Marine Laboratory. Mokykitės iš profesionalių tyrėjų ir mokslininkų siekiant įgyti realaus pasaulio, hands-on "patirtį.

Būti novatoriški.

Tikėdamiesi įsitraukti su svetingumo industrijos? Tapti lyderiu svetingumo ir turizmo pasinaudojant USFSM kulinarinio inovacijų Lab, state-of-the-art mokymo įrenginio Lakewood Ranch.

Vietos

  • Sarasota

    8350 N. Tamiami Trail , FL 34243, Sarasota

Klausimai