Keystone logo
University of Stirling

University of Stirling

University of Stirling

Įvadas

University of Stirling yra tarptautinis universitetas, pasiryžęs padėti studentams pakeisti pasaulį. Škotijos širdyje įsikūręs Stirlingas yra vieta, kur vertinami gebėjimai, o ne išsilavinimas, o mokymas, galimybė įsidarbinti ir įranga yra įvertinti penkiomis žvaigždutėmis (QS Stars University Ratings 2021).University of Stirling yra 40 geriausių JK ( Times ir Sunday Times Good University Guide 2023), 20 geriausių JK pagal magistrantūros studijų programą (2022 m. antrosios pakopos studijų patirties tyrimas), o studentai mus įvertino 3 0 geriausių JK pagal studentų pasitenkinimą. Nacionalinėje studentų apklausoje 2022 m.Turėdami daugiau nei 170 bakalauro kursų derinių ir daugiau nei 90 magistrantūros kursų , įskaitant internetinių kursų portfelį , suteikiame absolventams žinių, patirties ir įsidarbinimo įgūdžių, reikalingų sėkmingam darbo vietoje.

Sporto meistriškumas

University of Stirling užima 1 vietą JK ir yra penketukas pasaulyje pagal sporto infrastruktūrą (The International Student Barometer 2022) – tai tik dalis priežasčių, kodėl mes esame Škotijos sporto meistriškumo universitetas .Mūsų studentams naudingas pažangiausias sporto centras, kuriame yra sporto salės, teniso kortai, treniruoklių salė, dviračių sporto studija, skvošo kortai, lengvosios atletikos takas, jėgos ir kondicionavimo apartamentai, olimpinio dydžio baseinas ir kt.Mūsų miestelyje taip pat yra Škotijos nacionalinis teniso centras, Nacionalinė plaukimo akademija ir penkios nacionalinės valdymo institucijos .Savo studentams siūlome daugiau nei 55 sporto klubus , dešimtis savaitinių mankštos užsiėmimų ir nekonkurencinių sporto programų – suteikiame jiems galimybę sportuoti, bendrauti ar net varžytis pasauliniu lygiu.

Campus gyvenimas

University of Stirling yra įvertintas 1 vietoje JK ir 3 geriausiu pasaulyje dėl savo miestelio aplinkos ( The I nternational Student Barometer 20 22 ), ir nesunku suprasti, kodėl .Mažiau nei per valandą nuo Glazgo ir Edinburgo, mūsų gražiame 330 akrų miestelyje yra didžiulis apgyvendinimo kaimas , maitinimo įstaigos, parduotuvės, kinas , teatras ir net XVIII a. pilis. Investavome daugiau nei 43 milijonus svarų sterlingų, kad dar labiau pagerintume savo pasaulinio lygio kūno rengybos ir didelio našumo sporto įrenginius bei sukurtume naują universiteto miestelio centrą.

Įsipareigojimas įsidarbinti

University of Stirling mūsų studentai įgyja daugiau nei laipsnį. Nuo stažuotės iki pagalbos susirasti darbą, mūsų Studentų įgūdžių ir įsidarbinimo komanda suteikia jums pagalbą ir patarimus, kurių jums reikia planuojant karjerą, didinant galimybes įsidarbinti ar galvoti apie tolimesnes studijas.Tuo tarpu mūsų kursai siūlo praktinę patirtį, karjeros palaikymą ir galimybes dirbti su pramonės šakomis visame pasaulyje .Štai kodėl 93% studentų teigia, kad yra patenkinti mūsų teikiamomis karjeros paslaugomis (ISB 2022), o 96% mūsų absolventų dirba arba studijuoja 15 mėnesių po studijų baigimo (Graduate Outcomes 2020-21, HESA)

Visuotinė perspektyva

University of Stirling yra tikrai pasaulinis visomis šio žodžio prasmėmis. Daugiau nei 1 4 0 tautybių atstovaujama mūsų įvairiame ir įtraukiame miestelyje .Bendradarbiaujame su institucijomis visame pasaulyje – dėstydami mokslinių tyrimų partnerystėse daugiau nei 60 šalių , siekdami padėti mūsų studentams tapti į ateitį mąstančiais absolventais, turinčiais įgūdžių, kurių siekia darbdaviai visame pasaulyje.

Tyrimai su poveikiu

Mūsų pasaulyje pirmaujantys akademikai yra savo sričių ekspertai, o mūsų mokymas tiria šiuos pažangiausius tyrimus , kad padarytų poveikį visuomenei. Štai kodėl 80 % Stirlingo tyrimų naujausioje mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje (REF 2021) buvo klasifikuojami kaip pasaulyje pirmaujantys arba tarptautiniu mastu puikūs.Mūsų tikslas paprastas: pradedant pasaulio maitinimu ir baigiant psichologijos gaudymu nusikaltėliams, norime spręsti globalias šių laikų problemas. Mūsų tarpdisciplininiai tyrinėtojai meta iššūkius prielaidoms, diegia naujoves mąstymui ir randa sprendimus.

Stirlingo miestas

Stirlingas yra „vartai į aukštumas“ ir tai puiki vieta vadintis namais .Stirlingas buvo pavadintas saugiausiu Škotijos studentų miestu (2023 m. pilnas universiteto vadovas ) ir yra viena iš 3 laimingiausių vietų gyventi Škotijoje (2022 m . „Rightmove Happy at Home Index“) .Stirlingas sujungia istorinės senovinės sostinės žavesį su šiuolaikinio miesto šurmuliu .Vienas iš penkių Stirlingo gyventojų yra 16–29 metų amžiaus, turime puikius kelionių ryšius ir esame vos už 50 minučių nuo dviejų didžiausių Škotijos miestų – tai puikiai tinka savaitgalio nuotykiams tyrinėjant Škotiją, JK ar dar toliau. lauke.Sužinokite daugiau apie Stirlingo miestą ir jo gyvybingą

Ar jūs pasiruošę būti Stirling?

Raskite kursą ,

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  30%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  10 iki 1

Universiteto ypatybės

University of Stirling yra įvertintas 1 vieta JK ir 3 geriausi pasaulyje dėl savo miestelio aplinkos (The International Student Barometer 2022), ir nesunku suprasti, kodėl.

Mažiau nei per valandą nuo Glazgo ir Edinburgo, mūsų nuostabiame 330 akrų miestelyje yra naujai atnaujintas būstas, maitinimo įstaigos, parduotuvės, kinas, teatras ir net XVIII a. pilis. Mes taip pat investavome daugiau nei 43 milijonus svarų sterlingų, kad dar labiau pagerintume savo pasaulinio lygio fitneso ir didelio našumo sporto įrenginius bei sukurtume naują universiteto miestelio centrą.

  Priėmimai

  Stipendijos ir finansavimas

  Magistrantūros atvirų durų diena

  Registruokitės į atvirų durų dieną

  Reitingai

  University of Stirling skirtumas yra mūsų DNR. Štai kodėl esame nuolat pripažįstami visame pasaulyje už mokslinius tyrimus mokymo, tyrimų ir pasaulinės klasės studentų patirties teikimo srityje.

  University of Stirling yra 40 geriausių JK (Times ir Sunday Times Good University Guide 2023), 20 geriausių JK pagal magistrantūros studijų programą (2022 m. antrosios pakopos studijų patirties tyrimas), o studentai mus įvertino 20 geriausių JK pagal studentų pasitenkinimą. Nacionalinė studentų apklausa 2022 m.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie reitingą Stirling, apsilankykite mūsų svetainėje.

  Vietos

  • Stirling

   University of Stirling,, FK9 4LA , Stirling

   Klausimai