Keystone logo
Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM Bakalauro mechaninės inžinerijos su pagyrimu
Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

Bakalauro mechaninės inžinerijos su pagyrimu

Durian Tunggal, Malaizija

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jan 2024

Request tuition fees

Stovykloje

* pirmaisiais metais. 12,770.00 RM vėlesniems metams.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kaip aukštojo mokslo inžinerijos mokslo institucijoje, Mechanikos fakultetas (FKM) šiuo metu siūlo akademines programas pirmajame laipsnių lygio, magistro programą pagal mokslinių tyrimų, taip pat diplomo programą mokyti į Mechaninė žmonių.

Esamos programos yra akredituotos Inžinerijos Akreditavimo taryba (EAC) pirmą-laipsnis ir Jabatan Perkhidmatan Awam (JPA) už diplomą. Už kursus trukmė yra 4 metai po pirmojo laipsnio lygio ir įvažiavimo reikalavimai yra Sijil Tinggi Pelajaran Malaizija (STPM) arba aukštąją programą ar kitas kvalifikaciją tvirtina UTEM Senatas. Tuo tarpu, diplomo programos trukmė yra 3 metai. Dėstomoji ir pamatinių medžiagų terpė yra Bahasa Melayu ir anglų kalbomis.

Mokymo ir mokymosi, FKM turi dėstytojus ir mokslininkus, kurie specialistai savo srityje, taip pat turintis plačias pramonės patirtimi. Ateityje tikimasi, kad dauguma akademinio personalo kiekvienam departamentui yra visiškai kvalifikuotas akademiškai ir profesionaliai. Diplomas programa yra palaikoma visų akademinių darbuotojų, kurie taip pat dalyvauja studijų programas. Visi pirmos studijų programos pasitikrinti bendrą gyvenimo struktūrą pirmuosius keturis semestrus. Šios mokymo programas sudaro branduolys ir universiteto privalomų kursų. 3 metų, studentai turės atlikti pagrindinės mokymo programos programas, kurios apima specializuojasi dalykų, taip pat privalomojo universitetuose dėstomus dalykus. Studentai tada reikia atlikti pramonės mokymą bent 12 savaičių, bent trumpą pusmetį (po semestro 6) pasirinktose pramonės srityse. Tikslai yra toliau gerinti žinias ir inžinerijos teoriją ir taip pat savo praktinius įgūdžius. Tikimasi, kad šis mokymas bus parengti absolventus su techninių žinių Mechanika ir aplinkos pažangių įgūdžių ir realią karjeros pramonėje. Ketvirtaisiais metais studentai atlieka savo galutinį metų projektą mechaninės inžinerijos srityje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai