Keystone logo
University of Veracruz - Universidad Veracruzana Karinio jūrų laivyno architektūros bakalauras – dėstomas ispanų kalba
University of Veracruz - Universidad Veracruzana

Karinio jūrų laivyno architektūros bakalauras – dėstomas ispanų kalba

Heroica Veracruz, Meksika

Request duration

Ispanų kalba

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Inžinerijos fakultetas

Pastaba: ši karinio jūrų laivyno architektūros bakalauro programa mokoma tik ispanų kalba. Jūrų transportas sudaro daugiau nei 80% tarptautinės prekybos prekėmis, pastebimas tanklaivių, dujovežių, balkerių, konteinerių ir tt statybos poreikis. Jei kalbėtume apie energijos išteklius, šiandien beveik trečdalis naftos ir ketvirtadalis pasaulyje suvartojamų gamtinių dujų gaunama iš povandeninių zonų, ir šis skubėjimas į naftos ir dujų žvalgymą ir gavybą jūroje nesibaigs. Atsižvelgiant į šiuos scenarijus, šis kursas sukūrė atsaką į inžinierių, galinčių projektuoti naujus laivus ir atviroje jūroje konstrukcijas, poreikį.

Karinio jūrų laivyno architektūra yra daugiadisciplinis dalykas, kuriame didelis dėmesys skiriamas inžineriniam projektavimui ir sistemų inžinerijai laivuose ir atviroje jūroje esančiose konstrukcijose. Bakalauro studijų studentai turės žinių ir patirties apie visus laivų, jūrų įrenginių ir kitų sudėtingų sistemų koncepcijos, projektavimo, modeliavimo, diegimo procesus, taip pat gilių teorinių žinių tokiomis temomis kaip projektavimas, statyba, remontas, tikrinimas, priežiūra ir valdymas.

Misija

Karinio jūrų laivyno architektūra, kaip Verakruso universiteto dalis, yra akademinė programa, skirta karinio jūrų laivyno architektūros mokslų mokslinei ir technologinei plėtrai bei jos pritaikymui šalies socialinėje ir ekonominėje raidoje; siekiama apmokyti aukštos kvalifikacijos specialistus, kaip praktiškai pritaikyti žinias projektuojant, statant, remontuojant, tikrinant ir prižiūrint visų rūšių plaukiojančias, savaeigias ar nekonstrukcines konstrukcijas bei jų sąveiką su kitomis susijusiomis disciplinomis įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, ekonomikos, jūrininkystės. ir uostas. Studentai bus socialiai įsitraukę ir stipriai išsilavinę etikos ir profesinės atsakomybės aplinkoje.

Papildoma veikla

Nemažai mūsų absolventų dalyvavo projektuojant ir konstruojant žmogaus jėgos povandeninį laivą, kad galėtų varžytis tarptautinėse lenktynėse. Kiti yra integruoti į buriavimo komandą. Programos metu numatyti vizitai į nacionalines ir tarptautines laivų statyklas. Studentai dalyvauja tarptautinėse SNAME, OTC ir IPIN organizacijos konferencijose.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Mechanikos inžinerija – specializacijos sritis Jūrų elektrinių eksploatavimas
    • Szczecin, Lenkija
  • Vandenynų inžinerijos bakalauras
    • Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Jūrų inžinerijos technologijos bakalauras su pagyrimu
    • Kuala Lumpur, Malaizija