Keystone logo
University of Warsaw, Faculty of Management

University of Warsaw, Faculty of Management

University of Warsaw, Faculty of Management

Įvadas

Varšuvos universitetas

Varšuvos universitetas (UW), įkurtas 1816 m., Yra geriausias universitetas ir pirmaujanti tyrimų centras Lenkijoje. Aukštas mokslinių tyrimų lygis, jo ryšys su studentų išsilavinimu, mūsų mokymo įvairovė ir patrauklumas lemia universiteto padėtį šalyje ir visame pasaulyje. Varšuvos universitetas yra tarp aukščiausiųjų 4 proc. Pasaulinės klasės universitetų ir pripažinta prestižiniais tarptautiniais reitingais, tokiais kaip akademinis pasaulinių universitetų reitingas (AKA Shanghai Ranking), QS Top Universities, "Times" aukštojo mokslo universiteto reitingai ir CHE Excellence Group 2010 (dalykai: chemija, fizika).

UW moko daugiau nei 61 300 studentų. Joje dirba daugiau kaip 6300 žmonių, iš jų 3280 akademinių mokytojų. Šiuo metu yra 20 fakultetų ir 30 kitų padalinių, įskaitant Naujųjų technologijų centrą, ikiklinikinių tyrimų ir technologijų centrą ir universitetų technologijų perdavimo centrą. Universitetas yra 70 konsorciumų ir mokslinių tinklų narys, bendradarbiauja su maždaug 1 000 užsienio institucijų, įskaitant 420 partnerystę daugiau kaip 1100 Erasmus sutarčių ribose ir 240 partnerių iš 52 šalių, besiribojančių su universiteto sutartimis dėl tiesioginio bendradarbiavimo.

UW siūlo bakalauro, magistrantūros ir post-diploma studijas, organizuoja vasaros mokyklas ir profesinius kursus, inicijuoja tarpdisciplinines programas ir pristato naujus mokymo metodus. Mūsų pasiūlymas pritaikytas kintančio pasaulio poreikiams ir darbo rinkos problemoms bei sudėtingumui. Mūsų mokslininkai reguliariai gauna apdovanojimus ir laimėjo mokslines stipendijas. UW studentai yra gerai išsilavinę ir labai konkurencingi, laimingi daugelyje konkursų ir čempionatų. Mūsų studentų mokslinę ir profesinę plėtrą remia atitinkamos įstaigos, organizacijos ir bendradarbiavimas su daugybe institucijų. Nacionalinės ir tarptautinės bendrovės labai vertina mūsų absolventus, tarp kurių galite rasti daug žinomų asmenų, sėkmingų verslininkų ir pripažintų mokslininkų ir rašytojų, įskaitant Nobelio premijos laureatus.

Vietos

  • Warsaw

    University of Warsaw Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 , Warsaw

    Klausimai