Keystone logo
UWE Bristol BEng (Hons) aviacijos ir erdvės inžinerijoje su pilotinėmis studijomis
UWE Bristol

BEng (Hons) aviacijos ir erdvės inžinerijoje su pilotinėmis studijomis

Bristol, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 250 / per year *

Stovykloje

* namų studentai per metus: £9250 | tarptautiniai studentai per metus: £15250

Įvadas

Šis kursas buvo sukurtas atsižvelgiant į regioninių aviacijos ir kosmoso partnerių indėlį, kad suteiktų su pramone susijusių įgūdžių, reikalingų norint tapti techniniu specialistu.

Kodėl verta studijuoti aviacijos inžineriją?

Inžinerija yra ta vieta, kur kūrybingi mąstytojai tampa pasaulio keitėjais. Aviacijos ir kosmoso inžinerijos laipsnis leis jums užduoti klausimus, rizikuoti ir tyrinėti naujas perspektyvas.

Taikydami mokslo ir technologijų principus tyrinėdami, projektuodami, gamindami ir sertifikuodami dabartinius ir būsimus aviacijos ir erdvėlaivius, idėjas paverssite realybe.

Jei jus žavi orlaivių ir erdvėlaivių istorija, technologijos ir pažanga, jūsų aistrą panaudosime ir pakeisime karjeros formavimo įgūdžiais ir patirtimi.

Kodėl UWE Bristol?

Mūsų nauja įtraukioji, problemomis pagrįsta mokymo programa praplės mūsų inžinerijos auditoriją, leisdama įvairesnių sluoksnių studentams siekti inžinerijos karjeros. Iki šiol esame pirmasis universitetas JK, kuris pakeitė mūsų mokymo programą kartu su naujo inžinerinio pastato statyba.

Jūs būsite mokomi mūsų naujoje moderniausioje inžinerijos mokykloje, skirtoje pakeisti inžinerijos mokymo būdą. Jame yra variklio bandymo ląstelės, specialios bendradarbiaujančios mokymosi erdvės ir visa naujausia aukštųjų technologijų įranga.

Karališkosios aeronautikos draugijos ir inžinerijos tarybos akredituota mūsų BEng(Hons) Aerospace Engineering su pilotiniais tyrimais buvo sukurta pasitelkus regioninius aviacijos ir kosmoso partnerius. Įgykite įgūdžių, kurių reikia norint tapti techniniu specialistu ir būsimu aviacijos ir kosmoso pramonės lyderiu.

Kur mane gali nuvesti?

Būdami inžinieriumi studentu, nuo pat pirmos dienos pradėsite savo profesinę kelionę, kad taptumėte inžinieriumi. Jūs išmoksite darydami, pritaikydami ir peržiūrėdami savo ankstyvuosius įgūdžius per įterptųjų projektų savaites ir kurdami skaitmeninius bei fizinius prototipus, kaip tai darytumėte praktiškai.

Kai baigsite studijas, būsite pasiruošę karjerai aviacijos ir kosmoso pramonėje. Turėsite įdomių karjeros perspektyvų – nuo civilinių ir karinių orlaivių projektavimo ir gamybos iki darbo su sraigtasparniais ir reaktyviniais varikliais.

Studijų programa

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai