Keystone logo
UWE Bristol BEng (Hons) mechatronikos inžinerijoje
UWE Bristol

BEng (Hons) mechatronikos inžinerijoje

Bristol, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 250 / per year *

Stovykloje

* namų studentai per metus: £9250 | tarptautiniai studentai per metus: £15250

Įvadas

Įgykite pramonės patirties mūsų Skaitmeninės inžinerijos laboratorijoje dirbdami su kibernetinės fizinės gamyklos, virtualios ir papildytos realybės erdvės ir dirbtiniu intelektu pagrįstais eksperimentais. Mūsų patalpose yra SIEMENS, FESTO ir kitų pirmaujančių pramoninės įrangos tiekėjų moduliai.

Kodėl verta studijuoti BEng (Hons) mechatronikos inžinerijoje?

Skaitmeninei pramonės revoliucijai reikalingi nauji mechatronikos inžinieriai, turintys unikalių skaitmeninės gamybos įgūdžių. BEng mechatronikos inžinerija yra jaudinantis daugiadisciplinis dalykas, kuris sujungia mechanikos, elektronikos, robotikos ir kompiuterių inžinerijos principus, kad būtų sukurtos tvarios sistemos. Sujungę daugybę įgūdžių, sukursite tvirtą pagrindą, kuriuo remdamiesi būsite pasirengę išspręsti daugybę sudėtingų inžinerinių problemų. Prognozuojama, kad ateinančiais metais karjera mechatronikos srityje sparčiai augs, todėl būsite tikri, kad baigsite studijas ir turėsite puikių darbo perspektyvų augančioje mechatronikos rinkoje.

Programa suteikia įžvalgų ir įgūdžių kuriant ir prižiūrint sudėtingus inžinerinius produktus ir yra sukurta taip, kad būtų patrauklūs studentams iš įvairių STEM disciplinų.

Kodėl UWE Bristol?

Mūsų mechatronikos inžinerijos laipsnis yra novatoriškas kursas, siūlantis išsamų elektromechaninių sistemų inžinerijos mokymą, besinaudojantis gerai žinomomis programomis ir tyrimų grupėmis, esančiomis adresu UWE Bristol. Sužinosite, kaip įvertinti inžinerinių problemų sprendimus ir pasirinkti, kuriuos sprendimus taikyti inžinerinėms sistemoms.

Kaip praktika pagrįstas kursas, jūs įgysite daug praktinės patirties, o tai reiškia, kad baigsite studijas ir būsite pasirengę žengti tiesiai į savo karjerą.

Taip pat gausite naudos iš puikių patogumų, įskaitant mūsų apdovanojimus pelniusį inžinerinį pastatą ir universiteto įmonių zoną „Future Space“.

Kur mane gali nuvesti?

Analitiniai ir problemų sprendimo įgūdžiai, kuriuos studentai įgis kurso metu, padarys juos patraukliais sektoriaus specialistais. Absolventai pateks į augantį sektorių ir bus labai paklausūs dėl gamybos, mechanikos, elektronikos ir mechatronikos žinių bei gebėjimo diegti naujoves naudojant naujas technologijas.

Mechatronikos inžinerijos laipsnis paruoš studentus inžinieriaus karjerai įvairiuose sektoriuose, įskaitant transportą, logistiką, robotiką, sveikatą, gynybą, gamybą, automobilius, mokslinius tyrimus ir atsinaujinančią energiją.

Programos rezultatas

Studijų programa

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai