Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Įvadas

University of Wisconsin-Madison yra nacionalinė galybė kalbų švietimo ir tyrimų srityje. Universitetas per metus reguliariai siūlo mokymą daugiau nei 60 kalbų, įskaitant 45 ir daugiau kalbų, kurios reguliariai mokomos mokslo metais, ir dar 20 kalbų, kurios mokomos vasarą per Viskonsino intensyviosios vasaros kalbos institutus.

Kalbų mokymasis yra pagrindinis Viskonsino patirties komponentas, ruošiant Viskonsino universiteto Medison studentus tapti išskirtiniais lyderiais, kurie užsiima vietos, šalies ir pasaulio mastu. Tiesą sakant, Viskonsino universitete-Madisone yra daugiau studentų, kurie studijuoja kita kalba nei anglų kalba, nei bet kuris kitas JAV universitetas, kai atsižvelgiama į pirmąją ir antrąją pagrindines studijas.

Mūsų atsidavęs fakultetas Viskonsino universitete -Madisono kalbų, literatūros, kalbotyros ir kultūros katedros, priklausantis universiteto tarptautinių ir vietinių studijų centrams, yra visame pasaulyje žinomi mokslininkai, turintys mokslinių tyrimų patirtį, apimančią visą pasaulį.

Vietos

  • Madison

    Madison, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai