Keystone logo
University of Wroclaw Politikos mokslų bakalauras
University of Wroclaw

Politikos mokslų bakalauras

Wrocław, Lenkija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

15 Aug 2024

01 Oct 2024

EUR 2 400 / per year *

Stovykloje

* ES kandidatai: 2000 eurų per metus. Ne ES kandidatai: 3 150 EUR per metus

Įvadas

Vroclavo universiteto Politikos mokslų institutas yra vienas didžiausių ir dinamiškiausių politikos mokslų tyrimų centrų Lenkijoje. Nuo 2008 m. Institutas taip pat parengė mokymo programas anglų kalba. Tiek tarptautiniai, tiek lenkų kandidatai gali prisijungti prie studijų programos ir įgyti politikos mokslų bakalauro ar magistro vardą.

Nuo 2012/2013 mokslo metų vasaros semestro institutas taip pat siūlo bakalauro lygio studijas, kurių specializacijos yra:

Bakalauro studijų programą sudarys šeši semestrai: penki semestrai University of Wroclaw ir vienas mobilumo semestras, organizuojamas ERASMUS+ viename iš universitetų partnerių užsienyje (universitetų partnerių sąrašas čia ).

Studentai pasinaudos proga studijuoti svarbiausias temas, susijusias su šiuolaikine politika, taip pat pagrindines problemas, susijusias su socialiniais mokslais - moko mūsų aukštos kvalifikacijos akademinis personalas.

Institutas taip pat skatina studentus plėtoti savo profesinę karjerą studijų metu, suteikiant jiems galimybę stažuotis. Norint tai įgyvendinti, sukuriama institucinė partnerystė su daugeliu viešųjų ir privačių subjektų.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai