Keystone logo
Valdosta State University

Valdosta State University

Valdosta State University

Įvadas

Sveiki atvykę į Valdostos valstiją, išsamų universitetą - tai reiškia, kad mes siūlome asocijuotus, bakalauro, absolvento ir daktaro laipsnius - kuris tarnauja Pietų Džordžijos širdyje viename iš didžiausių jos miestų.

Mums patinka palmės, gyvi ąžuolai, fontanai ir saulėtos dienos priekinėje vejoje. Mūsų studentai mėgsta patirtį, individualią dėstytojų sąveiką ir unikalią patirtį, pavyzdžiui, bakalauro studijas Floridos raktuose. Įsikūręs vos penkiolika minučių virš Floridos valstijos linijos, Valdosta State University siūlo valstybines studijas Floridos, taip pat Pietų Karolinos, Alabamos ir Tenesio gyventojams.

Valdostos valstija siūlo geriausias iš abiejų pasaulių - plačias pagrindinio universiteto akademines, kultūrines ir socialines galimybes bei mažas klases ir didelį asmeninį dėmesį mažesnėse institucijose.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Valdosta

    North Patterson Street,1500, 31698, Valdosta

    Klausimai