Keystone logo
Vassar College

Vassar College

Vassar College

Įvadas

1861 m. Įkurta Vassar College yra labai selektyvi, gyvenamoji, koedukacinė laisvųjų menų kolegija. Nuosekliai patekęs į geriausių šalies laisvųjų menų kolegijas, „Vassar“ garsėja novatoriškais pasiekimais švietimo srityje, dėl ilgos mokymo programų naujovių ir savo miestelio grožio.

Vassar College misija yra padaryti prieinamą „kruopštaus, proporcingo ir liberalaus švietimo priemones“, kurios įkvepia kiekvieną asmenį gyventi tikslingai. Kolegija suteikia galimybę mokytis, skatinantį analitinį, informuotą ir savarankišką mąstymą bei pagrįstą sprendimą; skatina išreikšti žodžius; ir ugdo intelektinį smalsumą, kūrybiškumą, pagarbias diskusijas ir įsitraukusį pilietiškumą.

Vassaras palaiko aukštą mokymo ir mokymosi, stipendijų ir meninių pastangų standartą; plati ir gili mokymo programa bei gyvenamasis miestelis, puoselėjantis besimokančią bendruomenę. Įkurtas 1861 m., Kad suteiktų moterims tokį išsilavinimą, koks buvo kadaise prieinamas vyrams, Vassaras dabar yra atviras visiems ir siekia įvairovės, įtraukties ir teisingumo, kaip esminio turtingos intelektinės ir kultūrinės aplinkos, kurioje visi nariai, įskaitant iš nepakankamai atstovaujamų ir marginalizuotų grupių yra vertinami ir įgalinami klestėti.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Poughkeepsie

    Raymond Avenue,124, 12604, Poughkeepsie

    Klausimai