Keystone logo
Vatel Argentina

Vatel Argentina

Vatel Argentina

Įvadas

Tarptautinė viešbučių mokymo mokykla

1867 m., Paraguay gatvėje, už kelių metrų nuo simbolinės Santa Fe prospekto ir Rodriguez Peña aikštės, įsikūrusi „Vatel“ būstinė yra Argentinos sostinės turistinės ir kultūrinės veiklos centre ir siūlo platų prieigą per metro, autobusų ir traukinių tinklų.

119098_foto-ba-1-rtivut.jpg

Buenos Airės yra Argentinos Respublikos ekonominė, kultūrinė ir politinė sostinė

Visame pasaulyje ji yra pripažinta Lotynų Amerikos kultūros sostine, siūlanti platų bet kokio skonio patiekalus. Miestas taip pat priima daugiausiai užsienio studentų, kurie, manoma, siekia 25 000.

Sostinėje gyvena apie 3 milijonai gyventojų, o Didžiajame Buenos Airėse - 12 milijonų gyventojų ir unikalus viešbučių pasiūlymas žemyne, kuriame yra pagrindiniai tarptautiniai tinklai ir viešbučiai, pripažinti regioniniu ir visame pasaulyje.

Vidutiniškai 30% mūsų studentų yra užsienio kilmės iš daugiau nei 15 skirtingų šalių.

119099_foto-ba-2-gwse6w.jpg

Mokymo personalą sudaro žinomi Argentinos viešbučių pramonės specialistai, kurie studentams suteikia ne tik teorines žinias, bet ir patirtines žinias, įgytas dėka jų plačios profesinės karjeros.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad „Vatel“ programoje mes skatiname labai svarbų pažintinį mokymą, skirtą asmeniniam ir profesiniam studentų tobulėjimui, todėl tokie įgūdžiai kaip pagarba, disciplina, žinojimas, kaip būti ir būti, bei asmeninis pristatymas.

Internacionalizacija yra pagrindinis Vatel formavimo taškas. „Marco Polo“ programa „Geriausios akademinės programos naujovės“ suteikia galimybę „Vatel Buenos Aires“ studentams antrus metus studijuoti kitame „Vatel“ institute pasaulyje. Jie taip pat yra tinklo dalis, kuris nesustoja augti, šiuo metu „Vatel“ tinkle yra 9000 studentų ir 35 000 absolventų, susisiekusių su „VatelAlumni“ portalo dėka

Turėdamas labai konkurencingą ir dabartinį akademinį planą, „ Vatel Argentina siūlo dvigubą Argentinos / Prancūzijos laipsnį, kuris garantuoja greitą profesinį įdėjimą:

  • Aukštasis laipsnis tarptautiniame viešbučių administravime - MEC Argentina
  • Tarptautinio viešbučių valdymo bakalauro laipsnis - Prancūzija

Mūsų misija: paruošti jaunus žmones tobulėti tarptautiniame svetingume

Kaip išmokyti naujas kartas atsiverti pasauliui ir sėkmingai užsitikrinti savo viešbučių karjerą svetingumo, turizmo ir prabangos pramonėje?

„Vatel“, pasaulyje pirmaujanti mokymo koncepcija nuo jos sukūrimo prieš 35 metus

Vatelyje ruošiame būsimus tarptautinio viešbučio ir turizmo vadovus.

Turėdami daugiau nei 35 metų patirtį, „Vatel“ universiteto miesteliai priima 7000 studentų, studijuojančių tarptautinius viešbučius su ta pačia filosofija, pagrįsta pritaikymu viešbučiuose tai, ko jie mokosi klasėje.

Studijos viešbučiuose: 29 000 absolventų, kuriuos mes vadiname „Vatéliens“, sėkmę rodo jų darbas tobulėjant prestižiškiausiuose pasaulio viešbučiuose. Metinė statistika rodo, kad 80% jų dirbs tarptautinėje viešbučių pramonėje kaip viešbučių ar viešbučių tinklų generalinis direktorius, operacijų vadovas, departamento vadovas, komercijos ir pardavimų vadovas, rinkodara, žmogiškieji ištekliai, finansų vadovas, Departamentų vadovai, Priėmimas, Maistas ir gėrimai, Ryšiai su visuomene, Renginių organizavimas ... Likę 20% bus sukurti kitose veiklos srityse, tokiose kaip prabangos pramonė, siekianti šio absolvento profilio.

Visi jie sudaro dinamišką, tvirtą ir labai naudingą tinklą tiek studentams, ieškantiems stažuotės, tiek neseniai studijas baigusiems studentams ieškant darbo šalyje ar pasirinktame mieste.

Kaip pirmoji pasaulinė viešbučių ir turizmo administravimo mokymo grupė, „Vatel“ šiandien siūlo visas sąlygas atsiverti pasauliui ir sėkmingai pasiekti jūsų profesinę karjerą.

Vietos

  • 1867, 1121

    Paraguay,1867, C1121, 1867, 1121

Klausimai