Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Įvadas

Atverkite save pasauliui ir siekite sėkmės!

Tailande „Vatel“ bendradarbiauja su Silpakorno universitetu, vienu iš seniausių ir prestižiškiausių Tailando universitetų. Tarptautinis Silpakorno universiteto koledžas buvo įkurtas 2003 m. Silpakorno universitete, siekiant suteikti studentams tinkamus profesinius įgūdžius, reikalingus patenkinti dinamiškus šiuolaikinės visuomenės užimtumo reikalavimus ir taip padidinti studentų sėkmės galimybes baigus studijas.

119376_119351_3.jpg

Ši tarptautinė dvigubo laipsnio programa suteikia studentams galimybę geriau suprasti tarpkultūrinio valdymo problemas globaliame darbo kontekste per:

Užsiėmimai dėstomi anglų kalba Specialios profesinio mokymo galimybės miesteliu (restoranas ir kavinė „Vatel“, parodomoji virtuvė, baras, kambarių padalijimas) | Tarptautinės stažuotės Prancūzijoje siekiant įgyti profesinės patirties | Galimybė dalyvauti „Marco Polo“ studentų mainų programoje.

Dėstomi kursai turi tinkamą pusiausvyrą tarp akademinės teorijos ir profesinės praktikos .

Teoriniu aspektu studentai studijuoja valdymo metodus, administravimą, finansus, rinkodarą ir žmogiškuosius išteklius.

Studentai taip pat turi sugebėti patikrinti, ko išmoko per praktinę patirtį, profesinę patirtį, ir tai yra profesinio mokymo struktūros, susijusios su virtuvės, maisto ir gėrimų, namų ruošos ir „Front Office“ mokymo sesijomis.

Norėdami patvirtinti šią patirtį, studentai vykdo privalomas stažuotes viename iš „Vatel“ partnerių viešbučių tinklų visame pasaulyje.

Praktinės pritaikymo struktūros praktiniams mokymams viešbučių valdymo srityje.

„Vatel Thailand“ mokykloje yra dvi mokymo vietos, skirtos studentams įgyti realios veiklos patirties prižiūrint pramonės specialistams, įskaitant 2 virtuves ir kitą pyrago gaminimo virtuvę:

„Vatel“ restoranas (50 vietų)
Dirba 11.30–14.30 pirmadieniais – penktadieniais

Kavinė „Vatel“ (80 vietų)
Dirba nuo pirmadienio iki penktadienio 7.30–15.00 val

119377_119349_1.jpg

Kodėl verta mokytis su Vatel?

Turėdamas tarptautinio viešbučių valdymo bakalaurą, esi kvalifikuotas užimti operacinio valdymo pareigas tarptautinėje viešbučių ir turizmo pramonėje. Studijų metu Vatel studentai:

  • įgyti savo srities profesinių, teisinių, ekonominių ir pagrindinių kalbinių žinių;
  • išmokti vadybos metodų ir vadovavimo komandai įgūdžių.

Šie būsimi tarptautinės svetingumo pramonės vadybininkai sprendžia konkrečią ir praktinę profesinę tikrovę mokymo programoje:

  • „Vatel“ kavinėje ir restorane jie turi realių klientų per praktinio pritaikymo savaites, vyresni studentai valdo jaunesnius: jie visi kartu dirba realiomis valdymo sąlygomis.
  • Jie tobulina savo įgūdžius atliekant stažuotę kiekvienais metais 4/5 žvaigždučių viešbučiuose, įskaitant trečius metus vykstančią tarptautinę praktiką tokiose vietose kaip Prancūzija.
  • Jų kursus veda svetingumo ir turizmo pramonės profesoriai, taip pat profesionalai.

Galimybė dalyvauti apdovanojimų „Marco Polo“ studentų mainų programoje kitose „Vatel“ mokyklose.

Studijos Tailande

Tailandas garsėja šiltu svetingumu (šypsenų žemė) ir yra tapęs viena populiariausių turistų vietų pasaulyje, todėl yra ideali vieta studijuoti. „Vatel“ bendradarbiauja su Silpakorno universitetu, vienu iš seniausių ir prestižiškiausių Tailando universitetų, įsikūrusiu centriniame centre. Bankokas.

Vietos

  • Bangkok

    72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,, 10500, Bangkok

Klausimai