Keystone logo
Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Įvadas

Prancūzų tarptautinių viešbučių mokymo mokykla

Vatelis atvyksta į Paragvajų 2011 m., Būdamas vienintelė mokykla visoje šalyje, suteikianti dvigubą laipsnį ir suteikianti savo studentams Prancūzijos valstybės pripažintą bakalauro laipsnį. „Vatel“ mokyklų sėkmė visame pasaulyje yra dėka to, kad mes išlaikome dvigubo ugdymo koncepciją, kai 50% išmokstama klasėse, o likę 50% - stažuotėse ir stažuotėse geriausiuose mūsų šalies ir pasaulio viešbučiuose. Visada būkite ištikimi filosofijai, kad „visos teorinės žinios turi būti nedelsiant patikrintos per praktiką“.

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

Asunsjone, dirbkime su akylesne prielaida ir Amerikos viešbučių tinklo „Wyndham“ spindesiu.

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Mūsų dėstytojai yra sudaryti iš pripažintų specialistų, kurie ne tik perduoda teorines žinias, bet ir praktines žinias iš tiek metų profesinės patirties, kad tapo šios srities etalonais.

„Vatel“ dirbame ne tik akademiniame ir profesiniame mokyme, bet ir ugdyme pažintinius gebėjimus, įvesdami jiems tradicinių etinių vertybių - pagarbos, drausmės, pozityvaus ir iniciatyvaus požiūrio - svarbą, žinome, kaip būti ir būti, pristatymą. asmeninis

Internacionalizacija yra pagrindinis Vatelio formavimo taškas.

„Marco Polo“ programa „Geriausios akademinės programos naujovės“ suteikia galimybę „Vatel Paraguay“ studentams antrus metus studijuoti kitame „Vatel“ institute pasaulyje.

Jie taip pat yra tinklo dalis, kuris nesustoja augti, šiuo metu „Vatel“ tinkle yra 9000 studentų ir 35 000 absolventų, susisiekusių su „VatelAlumni“ portalo dėka.

Turėdamas labai konkurencingą ir dabartinį akademinį planą, „Vatel Paraguay“ siūlo dvigubą Paragvajaus / Prancūzijos laipsnį, kuris garantuoja greitą profesinį įstojimą:

  • Aukštasis laipsnis tarptautiniame viešbučių administravime - MEC Paragvajus
  • Tarptautinio viešbučių valdymo bakalauro laipsnis - Prancūzija

Vietos

  • Asuncion

    Cruz del Defensor 1322 c/ Prof. Miguel Torres, , Asuncion

Klausimai