Keystone logo
Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Įvadas

Ruandos „Vatel“ studentai baigs prestižinį tarptautiniu mastu pripažintą laipsnį, suteikiantį jiems daugybę įdomių karjeros galimybių tarptautinėje svetingumo pramonėje Afrikoje, Azijoje, Amerikoje ir Europoje. Naujoviškas „Vatel“ požiūris suteikia jiems žinių ir įgūdžių atlikti aukšto lygio vaidmenis baigus studijas, atliekant praktinius mokymo pratybas ir praktiką per visą trejų metų studijų programą.

Studijos Kigali mieste, Ruandoje

Ruanda yra Rytų ir Centrinės Afrikos regiono širdyje. Dėl laipsniško šalies valdymo ir verslui palankaus investavimo klimato per Ruandą per pastaruosius 20 metų buvo padaryta didžiulė pažanga. Šiandien Ruanda patenka į sparčiausiai augančių pasaulio ekonomikų dešimtuką.

Sostinė Kigali laikoma vienu gražiausių Afrikos miestų. Kigalis, įsikūręs tarp švelniai kalvotų kalvų su tvarkomomis vejomis ir nepriekaištingomis, nuo palmių medžių nutiestomis linijomis, taip pat garsėja kaip švariausių ir ekologiškiausių pasaulio miestų.

Šis jaunas ir dinamiškas miestas greitai tampa verslo keliautojų centru, kuriame rengiamos svarbiausios konferencijos, suvažiavimai ir parodos. Ji taip pat skirta aukštos klasės ekologinio turizmo keliautojams, atvykstantiems į miestą prieš jungiantis prie nacionalinių parkų kitose šalies vietose.

Kigalis turi daug studentų ir yra švari, saugi ir tvarkinga aplinka, kur gyventi ir mokytis.

Ruanda yra patraukli ekologinio turizmo šalis ir pagal pasaulinį kelionių vadovą ji yra trečia ekologiškiausia šalis pasaulyje. Į turtingą šalies biologinę įvairovę įeina didingos kalnų gorilos šiaurėje, galingi liūtai, puikūs drambliai ir grakšti žirafa rytuose, seniausi Afrikos atogrąžų miškai ir panoraminės arbatos plantacijos pietuose, taip pat vaizdingi krantai palei gražius turkio spalvos Kivu ežero vakaruose vakarus. .

126645_shutterstock_441108568.jpg

„Vater“, svetingumo vadybos mokyklų ir absolventų pasaulinis tinklas

„Vatel“ turi 50 svetingumo vadybos mokyklų, esančių Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Jie turi tą pačią misiją: paruošti jaunesnes kartas kurti savo profesinę ateitį tarptautinėje svetingumo ir turizmo vadybos pramonėje.

„Vatel“ nusprendė:

 • Išmokykite vadybos metodų, pagrįstų dviejų šimtmečių svetingumo pramonės istorija, paremtų aukštos kokybės paslaugomis ir klientų pasitenkinimu. Tai apima visus klientų kultūrinius aspektus, pradedant nuo šalies, kurioje yra viešbutis, ir joje dirbančiam personalui.
 • Pateikite svetingumo prancūzų meną, pripažintą visame pasaulyje kaip kokybės, gero skonio ir meistriškumo ženklą.
 • Mokykite prancūzų kalbą visose ne prancūziškai kalbančiose šalyse, kur veikia mūsų grupė.

Dabar turime 35 000 absolventų, kurie dirba visame pasaulyje ir didžiuojasi galėdami vadinti save „Vateliens“ ir dirbti gražiausiuose žemės viešbučiuose.

„Vatel“ tampa tarptautine

XXI amžiaus pradžioje, praėjus 20 metų nuo pirmosios Vatel mokyklos atidarymo Prancūzijoje, buvo pasirengę visi tarptautinės raidos veiksniai: mūsų švietimo koncepcija, pagrįsta progresyviu ir kontroliuojamu teorijos ir profesinės patirties mišiniu, buvo įrodyta; jis yra tvarus ir paruoštas naudoti užsienyje. Nuo to laiko Europoje, Azijoje, Amerikoje ir Afrikoje atsidarė nauji miesteliai.

Keturiuose žemynuose esantis „Vatel“ mokyklų tinklas sudaro pirmąją svetingumo ir turizmo vadybos verslo mokyklų grupę visame pasaulyje, profesionalų išrinktą geriausia svetingumo vadybos mokykla.

Vatel dvasia, viso gyvenimo vertybės

„Vatel“ sėkmė grindžiama penkiais ramsčiais. Visame pasaulyje mūsų dėstytojai išmoko:

 • turi gilius ryšius su savo studentais.
 • sudaryti dinamiškas mokymosi sąlygas.
 • perteikti savo žinias ir žinias.
 • supažindinkite su tinkamo elgesio samprata visose situacijose.
 • turėti glaudžius ryšius su specialistais, dirbančiais viešbučių ir turizmo vadybos postuose.

„Vatel Group“ mokymo komandas vienodai sudaro universitetų dėstytojai ir profesionalai, garsinę savo vardą savo srityje.

Vietos

 • Kigali City

  KN 29 Street,16, , Kigali City

Klausimai