Keystone logo
Vaughn College Of Aeronautics And Technology B.Sc. Mechanikos inžinerijoje: kompiuterinis projektavimas
Vaughn College Of Aeronautics And Technology

B.Sc. Mechanikos inžinerijoje: kompiuterinis projektavimas

Queens, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ugdykite analitinius, problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, reikalingus kompiuterizuotai inžinerijos sričiai. Sukurkite tvirtą informatikos, matematikos ir grafikos meno, susijusio su mechanine inžinerija, pagrindą.

Technologijos nuolat skatina pokyčius ir tobulėjimą inžinerijos pramonėje - o mechanikos inžinerijos bakalauras daugiausia dėmesio skiria šiuolaikiniams ir tradiciniams metodams, kurie šiandien suformavo pramonę. Kompiuterizuoto Vaughno projektavimo koncentracija mechanikos inžinerijos bakalauro programoje studentams suteikia šiuolaikinių technologijų ir dabartinių tyrimų, reikalingų sėkmingai dirbti šioje srityje.

Turėdami tvirtą pagrindą supratimui apie kompiuterius gamtos mokslų, matematikos ir grafikos srityse, susijusius su mechanine inžinerija, absolventai tapo sėkmingais įvairių vaidmenų profesionalais. Ar norite tęsti karjerą mechanikos inžinerijos ir kompiuterinio projektavimo srityje? Vaughnas padės jums sukurti analitinius, problemų sprendimo ir techninius įgūdžius, reikalingus norint pasiekti svajonių karjerą.

Mechanikos inžinerijos laipsnis buvo sukurtas daugiausia dėmesio skiriant pasirengimui karjerai, kad būtų suteiktos švietimo ir įgūdžių ugdymo galimybės, kurios rengia absolventus vaidmenims savo srityse baigus studijas.

Ar tai sritis jus domina? Vykdydami kompiuterinio projektavimo (CAD) mechaninės inžinerijos programą, susidursite su inžinerijos pagrindais, akcentuodami 3D grafiką, naudodami kompiuterinę trijų dimensijų interaktyvią programą (CATIA) ir tvirtą briauną konstrukcijų projektavimui ir analizei. Šiuose kursuose išmokti įgūdžiai ir žinios bus pritaikyti realaus gyvenimo karjerai ir vaidmenims, susijusiems su kompiuterine inžinerija.

Šiuolaikiniai įgūdžiai, išmokti per mechanikos inžinerijos laipsnį, padėjo daugeliui Vaughn absolventų sėkmingai atlikti inžinieriaus karjerą. Jūsų sugebėjimas kurti mechaninės sistemos komponentus ar procesus ir vadovauti komandai kuriant naujas technologijas paskatins jus į ateitį saugančią mechanikos inžinerijos karjerą.

Mechanikos inžinerijos bakalauro programos absolventai, susitelkę į kompiuterizuoto projektavimo technologijas, tapo sėkmingais projektavimo inžinieriais, gamybos projektavimo inžinieriais ir kitais su kompiuterių dizainu susijusiais įvairių sričių specialistais. Platus „Vaughn“ tinklas leido studentams stažuotis ir dirbti visą darbo dieną prieš ir po studijų.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis
    • Szombathely, Vengrija
  • Aviacijos ir erdvės inžinerijos bakalauras
    • Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis
    • Evansville, Jungtinės Amerikos Valstijos