Keystone logo
Vilnius Business College

Vilnius Business College

Vilnius Business College

Įvadas

Vilnius Business College ( VBC ) – atvira, inovatyvi ir konkurencinga, tarptautiniu mastu pripažinta aukštoji mokykla, teikianti Europos aukštąjį išsilavinimą (BAKALAURO kvalifikacinį laipsnį) humanitarinių, socialinių ir IT mokslų srityje. Vilnius Business College kiekvienam studentui suteikia galimybę profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui, lanksčiai derinant kokybiškas studijas ir inovatyvius mokymosi metodus, atitinkančius šiandienos verslo poreikius.

KODĖL MUS

KOKYBĖS STUDIJOS - 96% mūsų studentų rekomenduoja VVK studijas savo draugams
SĖKMINGA KARJERA – 9 iš 10 VBC studentų įsidarbina baigę studijas
TARPTAUTIŠKUMAS – didelis dėmesys kalboms, tarptautinėms studijų programoms, Erasmus+ studijoms ar mokymams, tarptautiniams projektams ir kitai veiklai
INOVATYVUMAS – vykdoma daugybė kursų taikant projektinį mokymąsi
EFEKTYVUMAS – individualus dėmesys kiekvienam

STUDIJOS

Užsienio studentai kviečiami į VVK studijuoti nuolatinėmis (3 metų) studijomis pagal šias BAKALAURO studijų programas anglų ir (arba) rusų kalbomis:

Verslo vadyba ir rinkodara (anglų, rusų k.)
Programavimas ir interneto technologijos (anglų k.)
Žaidimų kūrimas (anglų k.)
Logistikos verslas (Rusija)

Profesionalūs dėstytojai, turintys didelę patirtį, užtikrina studijų tobulumą ir studentų patirtį. VVK sustiprino anglų kalbos mokymą ir pasirinktinai siūlo mokytis kitų užsienio kalbų, tokių kaip vokiečių, ispanų, rusų, prancūzų ar švedų.

STUDIJŲ IR JŲ KARJERA

Vilnius Business College yra pirmaujanti kolegija Lietuvoje pagal absolventų įsidarbinimo galimybes. Mūsų kolegijos absolventai yra perspektyvūs tiek nacionalinėse, tiek regioninėse darbo rinkose. Beveik 90% absolventų sėkmingai susiranda darbą arba pradeda ir plėtoja savo verslą. Dalis absolventų tęsia magistrantūros studijas Lietuvoje arba užsienio universitetuose ir kolegijose.

AKADEMINĖ BENDRIJA

Vilnius Business College dirba kvalifikuoti specialistai iš Lietuvos ir kitų šalių. Dauguma dėstytojų yra praktikai (verslo konsultantai, koncernų direktoriai, ekonomistai, buhalteriai, bankų darbuotojai, teisininkai, IT specialistai, sociologai, psichologai, užsienio kalbų specialistai). VVK akademinė bendruomenė yra motyvuota, kūrybinga ir stropi, aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose ir toliau siekia tobulėti, įgyti naujų įgūdžių ir žinių, kuriomis galėtų pasidalinti su studentais.

TARPTAUTINĖ VEIKLA

Vilnius Business College pradėjo savo tarptautinę veiklą 1994 m. Ir nuo tada aktyviai įsitraukė į Europos LLP projektus pagal "Erasmus", "Socrates", "Nord Plus", "Leonardo da Vinci", "Grundtvig", "E-mokymą", taip pat tarptautinę mokslo ir tyrimų veiklą. Kolegija sukūrė platų užsienio partnerių tinklą, kuris skatintų koledžą tarptautiniame švietimo kontekste ir remia studentų mobilumą. Ši mokykla siūlo programas anglų, rusų ar lietuvių kalbomis.

Vietos

  • Vilnius

    Kalvarijų g. 129

Klausimai