Keystone logo
Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Įvadas

Pirmaujantis šalies universitetas

Vietnamo nacionalinis universitetas, Hanojus (VNU) yra pirmasis šiuolaikinis universitetas, įkurtas šalyje, ir vienas iš dviejų Vietnamo nacionalinių universitetų. 1906 m. Pirmą kartą įkurtas kaip Indokinijos universitetas, VNU patyrė įvairius vystymosi etapus ir tapo didžiausiu visapusišku aukštojo mokslo ir tyrimų centru Vietname. Kiekvienais metais VNU gamina daugiau nei 5000 bakalaurų, 2400 magistrantų ir 200 gydytojų, baigiančių daugiau nei 110 bakalauro programų, 121 magistrantūros studijų ir 112 daktaro programų gamtos mokslų, technologijų, ekonomikos, socialinių ir humanitarinių mokslų, švietimo ir užsienio studijų srityse ir kt. .

Pagal specialųjį ministro pirmininko paskelbtą reglamentą Hanojaus Vietnamo nacionalinis universitetas užima ypatingą vietą Vietnamo aukštojo mokslo sistemoje, turėdamas didelę autonomiją organizacijoje.

124329_Rankings.jpg

Tarptautinis centras pagal VNU studentams ir mokslininkams

2002 m. Liepos mėn. Įkurta Tarptautinė mokykla - Vietnamo nacionalinis universitetas, Hanojus (VNU-IS) yra viena iš pirmųjų aukštojo mokslo institucijų, siūlančių bendras tarptautines mokymo programas.

Nuo pat įkūrimo „VNU-IS“ pasižymėjo puikiu tobulėjimu tiek mokymo apimties, tiek kokybės srityje. Šiuo metu mokykla organizuoja 8 dienines bakalauro programas (iš jų 5 programos su laipsniais suteikiamos VNU ir 3 programos su laipsniais, kurias suteikia užsienio universitetai) ir 5 jungtinės tarptautinės studijų programos, vykdomos anglų kalba.

VNU-IS akademinės programos yra skirtos studentams išnaudoti visas savo galimybes ir taip pasiekti sėkmės realiame pasaulyje. Bendradarbiaudama su daugiau nei 40 universitetų visame pasaulyje, VNU-IS turi didelę patirtį priimant tarptautinius kviestinius profesorius ir užsienio studentus iš Europos, Amerikos, Afrikos ir Azijos, taip pat kuriant tarptautinę aplinką. Mūsų profesorių ir studentų bendruomenę sudaro gausus kultūrų derinys. Ši įvairovė mūsų aplinkai suteikia gyvumo ir gylio, šviežio supratimo ir plačios perspektyvos. Vidutinio dydžio klasės VNUIS taip pat užtikrina draugišką atmosferą ir labai asmenišką paramos lygį studentams.

162387_DSC_04831.jpg

162384_vnuis-001.jpg

148184_DPT0186611.jpg

162381_SVtotnghiep.jpg

162385_69614181_3158301240865584_8925509706915512320_o.jpg

162386_DPT04747-22.jpg

Kodėl verta rinktis VNU - IS

Aukštos kokybės švietimas

„VNU - IS“ mes siekiame suteikti studentams kuo išsamesnį išsilavinimą ir praktinę patirtį, kad praplėstų savo sugebėjimų ir įgūdžių spektrą. Be to, „VNU-IS“ įsipareigoja pasiūlyti studentams galimybę atrasti ir įrodyti save akademinių tyrimų srityje, palaikoma ekspertų vadovų, kurie supažindina juos su geriausia požiūrio ir tobulėjimo metodika, siekiant moksliškai atlikti pačias įvairiausias ir patraukliausias studijas.

Puikios paramos paslaugos tarptautiniams studentams

VNU-IS visada stengiasi užtikrinti, kad tarptautiniai studentai turėtų kuo geresnę mokymosi patirtį. Tarptautiniams studentams siūlomos paslaugos apima prašymą išduoti vizą, apgyvendinimo susitarimą ir išsamias gaires, kaip prisitaikyti prie visiškai naujos aplinkos. Be to, jūsų laukia psichologinio konsultavimo paslaugos, orientacija į karjerą, minkštųjų įgūdžių ugdymas, tarptautinės mainų programos ir įvairios veiklos!

Platus užklasinės veiklos spektras ir draugiška aplinka

„VNU-IS“ galite siekti savo asmeninių interesų, užmegzti draugystę visam gyvenimui ir mėgautis universiteto gyvenimo jauduliu tokiame greitai besikeičiančiame tūkstantmečio mieste, kuriame susitinka senovės ir šiuolaikinis Vietnamas. Šiuo metu VNU-IS turi 10 skirtingų studentų klubų, todėl galite laisvai prisijungti prie jums labiausiai tinkančio klubo, o angliškai kalbanti aplinka čia padeda jaustis kaip namie.

Vietos

 • Hanoi

  C & E Building, Hacinco Student village, no.79 Nguy Nhu Kon Tum street, , Hanoi

  • Hanoi

   G7 & G8 Building, 144 Xuan Thuy street, 100000, Hanoi

   • Hanoi

    Kieu Mai street, Phuc Dien Ward, , Hanoi

    Klausimai