Keystone logo
© Uni.
VIVES University College

VIVES University College

VIVES University College

Įvadas

Sveiki atvykę į VIVES University College . Ši nauja kolegija yra KATHO bendradarbiavimo su Kotrijk, Roeselare, Tielt, Torhout ir KHBO miestų miesteliais Brugge ir Oostendėje rezultatas. Šiuo metu Flandrijos bendro tendencija yra susijungimai aukštojo mokslo srityje. Su maždaug 13 000 studentų, VIVES yra didžiausia Flandrijos universiteto kolegija.

73973_73963_025A0568.jpg

Sukurk savo ateitį

VIVES University College , turinti savo modernų ir kompeten VIVES University College aukštąjį išsilavinimą, novatoriškus praktinius tyrimus ir teikiamas paslaugas visuomenei, yra tinkamas atsakas į šiuolaikinius ir rytdienos socialinius iššūkius. VIVES yra vertinanti, draugiška ir į žmones orientuota universitetinė kolegija, orientuota į profesionaliai orientuotus bakalauro ir asocijuotus laipsnius. Tokiu būdu universiteto kolegija užtikrina, kad jos studentai prisidėtų prie globalizuoto pasaulio tiek kaip žmonės, tiek kaip profesionalai.

VIVES yra visiškai ir aktyviai įsipareigojusi plėtoti kompetencijas. Studentams suteikiama kiekviena galimybė dirbti ateityje. Dizainas savo ateitį, kaip universiteto koledžo pradinį lygį, pabrėžia tai. "VIVES" mano, kad jos darbuotojai turi entuziazmą atlikti savo darbą. Štai kodėl universiteto koledžas suteikia jiems daug galimybių kurti ir skleisti savo žinias.

"VIVES" pasirenka prisiimti atsakomybę ir atsakomybę, pagarbą ir pagarbą kiekvienam asmeniui. Tvarumas yra dar vienas svarbus VIVES įsipareigojimas. VIVES siekia būti aukštojo profesinio mokymo naujovių diegimo tendencija.

73975_73966_The_Cloud_018.jpg

Misijos ataskaita


Vairuoti/>

 • Tapti geriausiu tu gali būti. Studentai ir dėstytojai su entuziazmu toliau plėtoja savo stipriąsias puses ir gilina savo asmeninį ir profesinį identitetą. Jie daro pasirinkimus, kurie atitinka jų talentus ir tikslus.

 • Savo mokymosi proceso valdymas. Studentai ir dėstytojai valdo savo mokymosi procesą. Kaip profesionalai, jie yra įsipareigoję mokytis visą gyvenimą, plečiant ir stiprinant jų supratimą ir žinias.


Ryšys/>

 • Mokymasis tarpusavyje ir tarpusavyje. Mokiniai ir dėstytojai mokosi kartu kaip komanda. Jie kuria savo profesionalų tinklą su neoficialaus ir tarpdisciplininio mokymosi galimybėmis. Norėdami tai padaryti, jie visapusiškai naudojasi skaitmeninio pasaulio galimybėmis.

 • Rasti savo kelią aukštojo mokslo srityje. VIVES dirba kartu su savo švietimo partneriais, kad padėtų studentams pasirinkti tinkamus sprendimus ir padėti jiems lipti į mokymosi kopijas. VIVES taip pat visiškai pripažįsta anksčiau įgytas kompetencijas.

 • Aktyvus dialogas su darbo vieta ir visa visuomenė. Studentai ir dėstytojai mokosi iš išorės ir su jais. Jie prisiima kritinę nuomonę apie visuomenę ir gali lengvai gauti savo žinias už universiteto kolegijos aplinkos ribų.


Naujovės/>

 • Rytojaus įkvepiančio ugdymo formavimas. Studentai ir dėstytojai dirba sudėtingoje mokymosi aplinkoje, kuri gali būti ar negali būti nepriklausoma nuo laiko ir vietos. Inovacijos remiasi tyrimų rezultatais ir dabartinių bei būsimų studentų kartų, darbo aplinkos ir visuomenės lūkesčiais.

 • Pasiruošimas ateities darbui. Studentai ir dėstytojai stengiasi įgyti kompetencijas, reikalingas šiuolaikinėse ir būsimose profesijose. Teorijos ir praktikos sąveika verčia juos įveikti savo ribas. Šiuo tikslu susipynę švietimas, praktinė patirtis ir jų pačių praktiškai pagrįsti tyrimai.

73976_73965_The_Cloud_013.jpg
73979_stairs.jpg

Vietos

 • Kortrijk

  Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout Doorniksesteenweg 145, B-8500, Kortrijk

 • Bruges

  Campus Brugge, Oostende Xaverianenstraat 10, B-8200, Bruges

Klausimai