Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Visible Music College

Visible Music College

Visible Music College

Įvadas

Vizija

Matoma muzika kolegija yra pasaulinė, dvasinė bendruomenė muzikantų, technikai, verslo specialistams, ir pedagogams, aptarnaujančių Bažnyčią ir visuomenę su mūsų kolektyvinės energijos ir talento, ugdant kūrybiškumą, garbinimo ir inovacijų aplinka, meninių pastangų, dėl Dievo šlovės.

MISIJA

Matoma muzika kolegija traukiniai ir suteikiančias muzikantus, technikų ir verslo specialistų amatų ir krikščionių charakterio, efektyviam paslaugų muzikos industrijos ir Bažnyčioje.

DVASINIS | profesionalūs | AKADEMINĖ.

Matoma muzika kolegija yra dvasinės, profesiniai ir akademiniai sankirtoje. Mūsų trys bakalauro studijų programos pasiūlyti griežtą išsilavinimą muzikos versle, muzikos gamybos ir muzikos atlikimo, įrengiant savo studentus efektyviai paslaugų muzikos industrijos ir Bažnyčios. Mes tikime, kad krikščionių muzikantų, prodiuserių, vadybininkų ir pramonės specialistų turi būti gerai išvystyta vienodai šiose trijose srityse rasti sėkmę gyvenime, karjeros ir ministerijos. Mūsų tyčia maži menininkas bendruomenės yra orientuota į subalansuotą dvasiniam, profesinės ir akademinės augimą.

PASAULIO

Unikalus aukštojo mokslo

Pradėjo Memfis, Tenesis 2000, matomų muzikos koledže vizija yra unikalus aukštojo mokslo. Daugiausia dėmesio skiriama sukurti mažas, tyčiniai menininkų bendruomenes visame pasaulyje, kad pabrėžti augimą tris pagrindines sritis: dvasinių, profesinių ir akademinių.

Matoma išsiplėtė Čikagoje 2014 ir Dalase 2015 kaip pirmininkas ir įkūrėjas Ken Steorts '2020 × 2020 vizijos - 20 vietų 20 miestų aptarnaujančių 2,020 studentams iki 2020 m. Nuo Sarah Simmons (NBC balsas), kad indie Darlings Carolina Story, matomas absolventai yra topų, į studiją ir deda į bažnyčią poveikį.

akademinis apžvalga

Matoma muzika kolegija yra integruota mokymo patirtis rodo, kad skatina studentus dvasiškai, profesionaliai augti ir akademiškai metu akredituotos bakalauro studijų programą. Kiekvienas laipsnis programa apima Biblija, teologija ir ministerijos kursų branduolį. Iš studento dvasingumo vientisumas yra pamatinis į profesinį tobulėjimą, kaip Raštas informuoja, kaip susiję su Kūrėju ir Jo kūrinijos-ypač, kaip reikia reaguoti į Kūrėjo kvietimą į mąstantis, kūrybingas, ir maldos dalyvavimo muzikos industrijos ir Bažnyčios , Tiek dvasinis ir profesinis tobulėjimas yra pabrėžta per griežta kolegijos lygio ugdymo programą.

Filosofiškai, The "Kodėl" (dvasingumas) ankstesnė "Kas" (profesija) ir "Kaip" (akademikai), Visi trys augimo sritys atstovavo kolegijoje pavadinimas:

Matoma muzika kolegija

  • dvasinis
  • Profesionalus
  • Akademinės

Integruotas mokymas patyrė per pakrovimas ir investicijų.

Vietos

  • Memphis

    200 Madison Ave , 38103, Memphis

Klausimai