Keystone logo
Vytautas Magnus University

Vytautas Magnus University

Vytautas Magnus University

Įvadas

Vytautas Magnus University ( VMU ) yra valstybinis universitetas, įkurtas 1922 m. QS World University Rankings reitinge tarp 800+ geriausių VMU yra vienintelė valstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje ir viena iš nedaugelio regione, kurioje teikiamas platus laisvųjų menų išsilavinimas. Tai reiškia, kad studentai gali laisvai keisti ir organizuoti savo tvarkaraštį, vienos krypties pagrindinę, kitos kryptį, keliauti į užsienį tarptautinių mainų būdu ir pasiruošti toms kelionėms išklausę kokius nors iš 30 užsienio kalbų kursų.

187172_FOTODREAMAPPLY1.png

VMU bendradarbiauja su daugeliu universitetų ir mokslininkų visame pasaulyje, įgyvendina projektus, studentų ir darbuotojų mainus, tobulina studijų ir tyrimų sistemą. Tai tarptautinė ir daugiakalbė institucija, nuolat plėtojanti tarptautinius tinklus ir tarpkultūrinius dialogus, dalyvaujanti tarptautiniuose moksliniuose, akademiniuose ir socialiniuose projektuose, skatinanti dėstytojų ir studentų mobilumą, skatinanti dialogą ir toleranciją.

Naudinga informacija studentams

 • Įvairios stipendijos: už mokslą, už akademinius pasiekimus ir kt.
 • Garantuotas apgyvendinimas Universiteto bendrabutyje pirmaisiais studijų metais
 • Mėnesio išlaidos (pragyvenimas, transportas, maistas ir kt.) ~ 350 EUR
 • Mentorių paramos sistema, įvairūs studentų klubai ir organizacijos
 • Baltijos vasaros universitetas (BSU) – galima rinktis iš įvairių vasaros mokyklų

Statistika

  Universiteto ypatybės

  Vytautas Magnus University – moderni studijų ir tyrimų aplinka bei intelektuali erdvė.

  Universitetas siūlo studentams ne tik studijuoti naujuose kabinetuose, moderniose laboratorijose ar turtingose bibliotekose, esančiose Kauno širdyje, bet ir universiteto miestelyje, esančiame vos 20 min nuo miesto centro.

  Taip pat studentai gali leisti laisvalaikį VMU sporto centre, kuris buvo atidarytas 2021 m. Patyrinėti nuostabią gamtą VMU Botanikos sode arba apžiūrėti įvairias parodas VMU Menų centre.

   Priėmimai

   Reikalavimai vizoms

   Visi tarptautiniai studentai, priimami į laipsnį ar mainų studijas, mokslinį vizitą ar stažuotę Vytautas Magnus University ( VMU ), turėtų pasitikrinti, kokį migracijos dokumentą (vizą, pažymėjimą, leidimą gyventi ar jokį iš jų) reikia turėti norint legaliai atvykti ir gyventi Lietuvoje. .

   Stipendijos ir finansavimas

   Vytautas Magnus University ieško ambicingų, protingų ir talentingų studentų ir siūlo jiems įvairias stipendijų galimybes nuolatinėms bakalauro ir magistro studijoms.

   Reitingai

   QS World University Rankings – #801-1000

   QS Emerging Europe and Central Asia 2022“ (QS EECA) – #61

   QS Absolventų įsidarbinimo reitingas – #301-500 #301-500

   Lietuvos nacionalinių universitetų reitingas - #3

   Vietos

   • Kaunas

    Vytautas Magnus University V. Putvinskio g. 23, LT-44212, Kaunas

   • Vilnius

    Vilnius, Lietuvos Respublika

   Chat with students

   Klausimai