Keystone logo
Vincent Pol University in Lublin, Poland

Vincent Pol University in Lublin, Poland

Vincent Pol University in Lublin, Poland

Įvadas

Vincentas Pol universitetas (VPU) yra Liublino rytų Lenkijoje, 170km Varšuvos pietuose. Liublinas yra nustatytas ant upės Bistricos bankų istorinis miestas. Jis yra populiarus tarp turistų, bet ir mokiniams, ir yra puiki vieta mokytis.

VPU yra privatus universitetas, su pilna akreditavimo nuo Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos. Mums buvo įkurta siekiant sudaryti galimybę mūsų studentams pasiekti savo profesinius tikslus ir plėtoti savo aistras tikslas.

Siūlome tiek visą laiką ir ne visą darbo dieną bakalauro ir magistro laipsnius. Mūsų akademinės darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos mokytojai, laisvai kalba anglų ir ekspertai savo srityse. Universitetas turi modernių pastatų su specialistų mokymo kambarių pritaikytais prie skirtingų klasių, pavyzdžiui, fizioterapijos, kineziterapijos, kosmetologijos, biomechanikos, masažas, chemija, turizmo, viešbučių verslo, kulinarija, geografijos ir IT poreikius. Taip pat yra poilsio kambariai, įskaitant gimnazijų, fitneso apartamentai, baseinu ir studijos už aerobikos užsiėmimai ir kitų sporto veikla. Studentas Kavinė yra populiari susitikimo vieta studentams. Universitetas turi kompiuterinį tinklą su Wifi prieigos visiems studentams. Norint pasiekti maksimalų komfortą ir saugumą kai kuriuose kambariuose yra oro kondicionavimo ir CCTV.

VPU didėja populiarumas su tarptautinių studentų, ir mes turime skirta Tarptautinė studentų centras, Kuri gali padėti su prašymais, vizų, ir apgyvendinimą. 2010 metais universitetas įkurtas Akademinė Fizioterapija centras, Modernus klinika, turi būti naudojami ne tik mūsų kineziterapijos studentams, bet ir piliečiams Liublino. Centras turi naujausią įrangą diagnostikai ir reabilitacijos, ir sutartis su Lenkijos nacionalinę sveikatos sistemą. Taip pat vieta, kur studentai atlieka savo klinikinę praktiką ir kur gali būti atliekami moksliniai tyrimai.

Vincentas Pol universitetas yra netoli miesto centro, su lengva prieiga studentams viešuoju transportu ar automobiliu. Liublinas turi daug prieinamą restoranams, barams ir laisvalaikio centruose, o mūsų studentai naudojasi vakarus iš istorinio ir saugiai miesto centro. Tai ideali vieta studentams iš viso pasaulio, o mes kviečiame Jus į VPU.

Studentai mokosi VPU gali pasirinkti vieną iš šių keturių studijų srityse anglų kalba: • Fizioterapija (2-jų metų magistrantūros programa, 3-jų metų bakalauro programa)
• Turizmas ir poilsis (2-jų metų magistro programos, 3-jų metų bakalauro programa)
• Grožio terapijos (3 metų bakalauro programa)
• Sportas Mokslas (3-jų metų bakalauro programa) • Tarptautinio verslo vadyba (3 metų bakalauro programa)

Vietos

  • Lublin

    ul. Choiny 2

    Klausimai