Keystone logo
VUZF University

VUZF University

VUZF University

Įvadas

VUZF University TRUMPAI


114504_261-1024x255.jpg

VUZF01

VUZF University yra privati aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Tai pirmasis privatus universitetas, specializuojasi finansų, draudimo, valdymo ir rinkodaros srityje Bulgarijos Respublikoje. Ji buvo įkurta 2002 m. Nacionalinės asamblėjos nutarimu. Per pastaruosius penkerius metus ji labai sutelkė savo švietimo programą finansų, inovacijų, verslo ir verslumo studijoms.

VUZF siūlo bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas profesinėje ekonomikos srityje. Bakalauro ir magistrantūros studijų programos yra siūlomos reguliariai, ne visą darbo dieną ir tolimoje mokymosi formoje. Ph.D. programos teikiamos reguliariai, ne visą darbo dieną, taip pat individualaus pasirengimo forma. Universitetas turi visas nacionalines akreditacijas (institucines ir programų akreditacijas), kurias teikia Nacionalinė vertinimo ir akreditavimo agentūra ir Britanijos akreditacija, kurią suteikė Britanijos akreditacijos taryba. Tai patvirtina, kad universitetas turi integruotus aukštos kokybės švietimo, fakulteto, personalo ir infrastruktūros standartus pagal visus standartus, taikomus Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo įstaigoms.
Per pastaruosius 16 metų VUZF sugebėjo įsitvirtinti kaip vienas geriausių Bulgarijos universitetų verslo ir ekonomikos srityje. Paskutinis Bulgarijos universitetų reitingų sistemos leidimas 2018 m. VUZF buvo užimtas 5 aukščiausio lygio profesinėje ekonomikos srityje iš 26 šios srities universitetų.

VUZF misija - parengti aukštos kvalifikacijos specialistus finansų, verslo ir verslumo srityse, kad būtų parengtos teorinės ir praktinės žinios, atitinkančios šiuolaikinės praktikos poreikius. Universiteto akademinė politika siekiama įtraukti geriausias švietimo praktikas Europoje. Viena vertus, jos pagrindinis tikslas yra užtikrinti aukštos kokybės studijas ir studentų karjeros sėkmę išlaikant labai gerą bendradarbiavimą su verslo bendruomene. Apie 90 proc. Universitetų absolventų pradeda dirbti įsigyto pagrindinio darbo srityje privačiame finansų sektoriuje, taip pat verslo įmonėse.

VUZF University pagrindinės stiprybės yra:

Specializacija ekonomikos srityje, suteikianti tvirtą ryšį tarp teorinių ir praktinių žinių siūlomose programose

Puikus akademinis personalas, turintis didelę verslo ir valdymo patirtį

Platus programų, siūlomų tiek bakalauro, tiek absolventų lygmenyje, portfelis

Lankstumas kartu su stipriais ryšiais su verslu, leidžiantis greitai įgyvendinti naujumą švietimo srityje atveriant naujas programas ir kursus

Boutique universitetas, individualus gydymas, dėmesys studento pasitenkinimui ir mokymosi patirtis

Labai dažnai VUZF University studentai pradeda savo verslą. Siekiant padėti jiems, universitetas teikia nemokamas konsultavimo paslaugas, susijusias su mokymu įvairiose didžiosiose įmonėse, taip pat profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes. Kita vertus, VUZF University siūlo aukšto lygio mokymus, atitinkančius pirmaujančius Europos universitetus. Įrodymai ir vienas iš VUZF plėtros politikos prioritetų yra bendradarbiavimo su užsienio universitetais įgyvendinimas įvairiose bakalauro, magistro ir antrosios pakopos studijų programose. VUZF University bendradarbiauja su 20 Europos universitetų pagal ERASMUS programą ir turi tvirtą bendradarbiavimą su pirmaujančiais Europos ir pasaulio universitetais.

114501_12670173_10153334358623314_3374912197086528175_n-Copy.jpg


Dėstytojai turi svarbų indėlį į aukštą universiteto siūlomų studijų programų kokybę. Fakulteto nariai yra vieni iš žymiausių šalies mokslininkų, turintys didelį mokymą ir praktinę patirtį. Daugelis dėstytojų taip pat turi gerą reputaciją profesinėje visuomenėje kaip įmonių vadovai, verslo sektoriaus vadovai ir valdžios institucijų vadovai (pvz., Buvę ministrai, finansų reguliavimo institucijų pirmininkai, nacionalinio parlamento nariai). Daugiau informacijos apie VUZF University rasite tinklalapyje www.vuzf.bg

Vietos

  • Sofia

    1 Gusla Str., Ovcha Kupel District, 1618, Sofia

Klausimai