Keystone logo
Warsaw Film School

Warsaw Film School

Warsaw Film School

Įvadas

Warsaw Film School – 18 metų kino ir inovacijų srityje

WarsawFS102

Warsaw Film School 2004 m. Įkūrė lenkų kino režisierius, prodiuseris ir scenaristas Maciejus Slesicki bei vienas populiariausių šalies aktorių Boguslawas Linda - paskutiniojo filmo „Afterimage“ Andrzejaus Wajdos pagrindinis veikėjas.

Akademija yra unikali kino įstaiga, viena iš trijų šalyje suteikiančių BA diplomus, ir vienintelė kultūros mokykla, globojama Kultūros ministerijos, turinti BA tarptautines studijas anglų kalba.

Lenkijos sostinėje įsikūrusi Warsaw Film School yra kino švietimo centro, kuriame taip pat yra kino profiliuota vidurinė mokykla, vidurinė mokykla, profesinis kolegija, „Kino Elektronik“ kino teatras „Arthouse“ ir gamybos įmonė, centre.

Warsaw Film School dėstytojai, tokie kaip vairininkas Krzysztofas Zanussi ir akademijos apdovanojimas, paskirtas Bartošas Konopka, yra vieni iš pripažintų Lenkijos ir tarptautinių kino kūrėjų, kino ir naujųjų žiniasklaidos priemonių specialistai. 2010 m. Warsaw Film School persikėlė į visiškai naują, 2 600 kv. M ploto miestelį, kuriame buvo vietos filmų ir fotografijų filmams, tamsiems kambariams, pogaminimo patalpoms ir aukštos klasės garso studijai.

Mūsų absolventė Dorota Kobiela buvo nominuota "The Ocars 2018" už "Loving Vincent". Tai buvo antra Oskar nominacija, kad mūsų mokyklos absolventai gali didžiuotis. Pirmoji buvo pateikta Tomaszui Śliwińskiui už jo dokumentinį trumpąjį dalyką "Mūsų prakeiksmas" 2015 m.

Warsaw Film School yra Lenkijos, šalies, kurioje gaminama apie 60 vaidybinių filmų per metus, centre ir dalyvauja 20–30 tarptautinių bendro gamybos projektų per metus. Esame įsikūrę dinamiškai besivystančios audiovizualinės rinkos viduryje, turėdami stiprią filmų tradiciją ir nuoširdų prisirišimą prie kino kaip asmeninės ir politinės raiškos būdą.

Warsaw Film School rengia įvairius švietimo, meno ir profesinius renginius, įskaitant „Script Fiesta“ - vienintelį visiškai atvirą festivalį, skirtą ekrano rašymo menui. Kiekvienais metais šimtai profesionalų susirenka į savaitę meistriškumo kursų, dirbtuvių, koncertų sesijų ir socialinių renginių. Ypatingų svečių sąraše yra Joe Eszterhas, Pilar Alessandra, Linda Aronson, Jane Campion ir „Sundance 2016“ nugalėtoja iš Izraelio - „Elite Zexer“.

Vietos

  • Warsaw

    Warsaw Film School 7 gen. Zajączka st., 01-518, Warsaw

    Klausimai