Keystone logo
Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

Įvadas

Kolegija yra daugiau nei tiesiog laipsnį. Tai savo būsimas investicijas.

Laisvųjų menų švietimo gausite ne Wartburg leidžia ne tik įgyti įgūdžius, reikalingus nuo pasirinktos studijų srities, bet ir kritinio mąstymo įgūdžius, reikalingus ištirti sprendimų priėmimo ir visuomenę, efektyvaus bendravimo, kultūrinę kompetenciją etiką, ir bendradarbiavimas.

Mūsų misija

Wartburg Kolegija yra skirta sudėtingų ir puoselėjant studentų gyvenimą vadovavimo ir paslaugos, kaip atkakli išraiškos savo tikėjimą ir mokymuisi.

Mūsų tapatybė

Wartburg College yra laisvųjų menų koledžas liuteronų bažnyčia (Elca). Jūs neturite būti Liuteronas, ar net krikščionių, įvertinti kelią Wartburg ugdymas padės jums atrasti prasmę ir tikslą savo gyvenime.

Daugelis kolegijų darbą iš bendro tikėjimo, arba pareiškimo tikėjimo, kurioje nustatytas tikėjimas. Kitos kolegijos išlaikyti tikėjimą iš bendruomenės gyvenime visiškai. Tuo Wartburg College, mes naudojame liuteronų požiūrį į švietimą, kuris stato bendruomenę aplink gyva ir integracinio pokalbio tikėjimo ir mokymuisi.

Martinas Liuteris, kuris sukėlė Reformacija 1517, buvo ir pastorius ir universiteto profesorius. Jis kovojo su didesnių gyvenimo klausimus ir kaip tikėjimas gali tikrai pakeisti pasaulį aplink mus. Kadangi mūsų liuteronų teologinė perspektyva, mes norime, kad jūs taip pat galynėtis su šių didelių klausimų, kaip jūs dirbate per savo ketverių metų tuo Wartburg. Kviečiame ir skatinti pokalbius su žmonėmis iš įvairių sluoksnių ir skirtingų dvasinių perspektyvas. Savo ruožtu, jūs išmoksite daugiau apie savo įsitikinimus ir vertybes.

Atraskite savąjį pašaukimą

Wartburg kolegija padeda studentams atrasti ir teigia, kad jų pašaukimai-jungiamieji savo mokymąsi su tikėjimu ir vertybėmis, savo supratimą apie save ir savo dovanas, jų požiūrį į gyvenimą ir ateitį, o dėl dalyvavimo bažnyčios, bendruomenės galimybes ir didesnę visuomenę tikslingas ir prasmingai.

Akademiniai Faktai

Vidutinis klasės dydis: 17 Studentų fakultetas santykis: 11: 1 Dieninis Fakultetas: 104 Ranked fakultetas su aukščiausio laipsnio drausmės: 99% Gaudama fakulteto padėtys: 2 garbingi kėdės, 11 aprūpinta kėdės, 1 išskirti profesorių, 4 aprūpinta profesorių.

Populiariausi Specialybių

1 Verslo administravimas 2 biologija 3 pagrindinio ugdymo 4 Žurnalistika ir komunikacijos 5 Muzikos švietimo

Tarptautinis pripažinimas

Vienas iš penkių kolegijų gauti Vašingtono centro "" inauguracinis Aukštojo mokslo pilietinis dalyvavimas apdovanojimą už paslaugų mokymosi ir bendruomenės dalyvavimą. Nacionaliniu klasifikuojami pagal Carnegie fondo už mokymo pažangos kaip vienas iš 12 tik bakalaureato kolegijose, kad skatinti patirtinį mokymąsi ir bendruomenės dalyvavimą. Pavadinta aštuonis kartus iš eilės prezidento aukštojo mokslo bendruomenės paslaugų Honor Roll, tris kartus "su pagyrimu", in pripažinimo savanorių pastangų Wartburg studentams. Vienas iš šešių Iowa kolegijose įtraukti į 2014-15 kolegijų pasižymėjimą, kuriame pripažįstamas mokyklas, kurios parodė savo atsidavimą "užsiima studentų, puikus mokymą, energingas bendruomenės, ir sėkmingai rezultatus." Wartburg užėmė 16-ąją tautos trumpalaikiam studijų užsienyje į 2014 m Open Doors ataskaita, atlikta bendradarbiaujant su JAV valstybės departamento biuro švietimo ir kultūros reikalų. Įtraukti į Vašingtono Mėnesio geriausi laisvųjų menų koledžų rango už indėlį į visuomenės gerovę per socialinio mobilumo, tyrimų ir paslaugų. Nugalėtojas NetImpact anketa 2012 "mažais žingsneliais Big laimi iššūkis," nacionalinę konkurencijos tarp universitetų ir kolegijų naudingas socialines ir aplinkosaugos veiksmams. Suskirstytos į Prinstono Apžvalga kaip vienas iš geriausių kolegijų Midwest regione. Išvardytos Peterson Top Colleges Mokslo tarp 200 mokyklų, kurių neapmokėtų programų mokslo ir matematikos. Vienas iš dviejų kolegijų Ajova būti pripažintos nacionaliniu lygiu pagal nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo jos ELEMENTARY-ugdymo programą. Yra įtrauktos į pirmosios pakopos Best Nacionalinės laisvųjų menų koledžų kaip reitinguojami pagal US News and World ataskaitoje. Užėmė № 7 tarp nacionalinių universitetų ir laisvųjų menų koledžų US News and World ataskaitoje kaip "overperformer" Baigiamajame kursų studentams iš mažas pajamas gaunančių šeimų. Įtraukti į pinigų žurnalo "geriausias kolegijos" reitingą. Wartburg programa "Bendrijos statybininkų" buvo apdovanotas MacJannet premija už Global pilietybės.

Baigė ketverius metus!

Kas yra Baigimo norma?

Tai gali būti labai paini sąvoka. Iš esmės, tai yra studentų, kurie iš tikrųjų baigti institucijoje laipsnį procentais. Dauguma ataskaitas internete rodys 6 metų baigimo norma, kuri yra dieninių studentų procentas gavo savo bakalauro laipsnį per šešerius metus, kurie yra tapę vidutinis ilgis bakalauro išsilavinimą daugelyje universitetų. Tai nėra tiesa ne Wartburg kolegija.

93% mūsų absolventų baigę laipsnių per ketverius metus. Iš dieninių studentų, kurie pradėjo tuo Wartburg, 63% bus baigti savo laipsnį Wartburg, kuri yra laikoma labai aukštos gradacijos lygis. Per pastaruosius 10 metų, Wartburg turėjo baigimo sparta siekia 70%.

Kodėl lyginti penkerių metų valstybinėse mokyklose iki ketverių metų tuo Wartburg?

Už daugelis studentų Realybė yra tai užtruks keturių su puse iki penkerių metų ar daugiau uždirbti valstybinėje mokykloje laipsnį, atsižvelgiant į nacionalines statistikos. Tuo Wartburg, 93 procentų mūsų absolventų užbaigti jų laipsnį per ketverius metus.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Waverly

    100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

Klausimai