Keystone logo
Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics

Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics

Washington and Lee University Williams School of Commerce, Economics and Politics

Įvadas

Įkurta 1905 m., „Williams“ prekybos, ekonomikos ir politikos mokykla skiriasi tarp savo bendraamžių - siūlo verslo išsilavinimą pagal didesnę laisvųjų menų programą. Tiesą sakant, Vašingtonas ir Lee yra vienintelis aukščiausio lygio laisvųjų menų koledžas JAV, pretenduojantis į nacionaliniu mastu akredituotą komercijos mokyklą. „Williams School“ buvo visiškai akredituota Išankstinių koleginių verslo mokyklų asociacijos (AACSB) nuo 1927 m. Vašingtono ir Lee universiteto studentų rezultatus galite rasti Institucijų efektyvumo tarnyboje.

Mokyklai vadovauja Crawfordo šeimos dekanas Robas Straughanas. Joje yra 50 nuolatinių dėstytojų, dėstančių apskaitos ir finansų, verslo administravimo, ekonomikos ir politikos skyriuose, taip pat daugybėje tarpdisciplininių programų, tokių kaip aplinkos tyrimai, skurdas ir žmogaus galimybių tyrimai ir moterų bei lyčių tyrimai. „Williams“ mokykla yra didžiuotis Connolly verslumo centro namais.

„Williams“ mokykla paliečia daugumą Vašingtono ir Lee universiteto studentų, nepriklausomai nuo specialybės. Apie 40 procentų Vašingtono ir Lee studentų pasirinks vieną iš keturių „Williams“ mokyklos disciplinų, tačiau net tie, kurie studijuoja Koledžo discipliną, atsidurs bendrojo lavinimo ar pasirenkamosiose klasėse „Williams“ mokykloje.

Vietos

  • Lexington

    204 W. Washington St., 24450, Lexington

    Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai