Keystone logo
Whitefield Business School

Whitefield Business School

Whitefield Business School

Įvadas

Whitefield Business School ( WBS ), esanti Mauricijuje, per pastaruosius kelerius metus išaugo ir tapo viena iš žinomų privačių aukštojo mokslo paslaugų teikėjų šalyje. Turėdamas daugiau nei 250 studentų iš 7 šalių, WBS pamažu išaugo ir tapo prekės ženklu, kuris yra kokybiško ir prieinamo tarptautinio išsilavinimo sinonimas. Įstaiga yra susijusi su prestižiniu Linkolno universitetu iš Malaizijos, kuris pagal „Times Higher Education“ yra įtrauktas į 35 geriausių pasaulio universitetų, teikiančių kokybišką išsilavinimą. WBS taip pat siūlo tarptautinį britų švietimą per NCC Education, kurį iš pradžių įsteigė JK vyriausybė ir iki šiol parengė daugiau nei 1 milijoną absolventų. Mūsų kvalifikacija pripažįstama daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje, o siūlomi kursai svyruoja nuo pagrindinio lygio, diplomo, bakalauro laipsnio iki magistro lygio. Studentai, baigę mokslus per WBS , įgis tarptautiniu mastu pripažintą Linkolno universiteto – mūsų akredituoto universiteto partnerio – kvalifikaciją. Užsienio studentai taip pat gali dirbti ne visą darbo dieną, kol studijuoja Mauricijuje, ir gali naudotis iki 3 metų darbo leidimu po studijų pagal YPOP schemą. Pažymėtina, kad Mauricijuje studentams transportas taip pat nemokamas. WBS siūlomi kursai 1. Verslo administravimo MBA (bendrieji MBA) 2. Pasaulinio verslo MBA 3. Svetingumo vadybos MBA 4. Verslo administravimo bakalauro laipsniai (Garbė) 5. Svetingumo vadybos bakalauras (Garbė) 6. Kompiuterių bakalauras Mokslas (Hons) (tinklo technologijos ir kibernetinis saugumas) WBS studentai mokomi kritinio samprotavimo, problemų sprendimo, komandinio darbo ir bendravimo įgūdžių. Laikomės holistinės požiūrio į mokinių tobulėjimą, kad mokinys augtų ir tobulėtų kaip įvairovę vertinantis, pilietinės ir socialinės atsakomybės jausmą ugdantis ir gerai pasirengęs siekti gyvenimo tikslų žmogus.

Unikali Whitefield Business School švietimo sistema

WBS sukūrėme 3 žingsnių požiūrį į švietimą, kad išugdytume sveiką, visapusišką, pasitikintį savimi ir teisų asmenį, turintį kūrybingo ir kritinio mąstymo įgūdžių, puikiai gebančių susidoroti su gyvenimo iššūkiais.

1 veiksmas: mūsų pristatymo strategija

Žmonės žiūrėjo keletą sporto žaidimų, todėl jie gerai diskutuoja ir interpretuoja žaidimą. O kas, jei šios valandos, praleistos žiūrint žaidimą, būtų praleistos žaidžiant žaidimą? Išsilavinimas šiandien prilygsta žiūrovams (studentams), stebintiems žaidimą (lankant paskaitą) stadione (klasėje)! Remdamiesi tuo, kas išdėstyta pirmiau, mes, WBS , nusprendėme iš naujo išrasti paskaitų skaitymo būdą ir priėmėme tai, ką išplatino Konfucijus:
„Pasakyk man ir aš pamiršiu; Parodyk man ir aš prisiminsiu; Įtrauk mane ir aš suprantu“ – Konfucijus

2 veiksmas: vertybėmis grįstas ugdymas

Yra senas posakis, kuriame teigiama, kad „jei elgesys nepasikeitė, išsilavinimas neįvyks“. Todėl vien faktų gavimas, supratimas ar išlaikymas negali būti įvardijamas kaip visiškas išsilavinimas.
Whitefield Business School ( WBS ) manome, kad išsilavinimas turėtų lemti teigiamą bendrą mąstymo, jausmų, mąstymo ir elgesio pokyčius. Daugelis tyrimų taip pat parodė, kad 85% jūsų sėkmės gyvenime priklauso nuo jūsų charakterio ir tik 15% priklauso nuo jūsų akademinių rezultatų. Kiekvienas, dalyvaujantis ugdymo procese, turėtų pasikeisti teigiamai. Mūsų elgesį savo ruožtu formuoja mūsų mintys, o tai, kas daro įtaką mūsų mintims, yra mūsų vertybės! Todėl vertybėms mūsų švietimo sistemoje WBS buvo suteikta itin svarbi reikšmė, o vertybių puoselėjimas buvo integruotas į mūsų švietimo sistemą ir mokymo strategijas.

3 veiksmas: psichinė ir fizinė sveikata

Manoma, kad mažas fizinis aktyvumas tarp jaunų suaugusiųjų yra didelio nutukimo, depresijos ir nerimo pasaulyje priežastis. Išsilavinimas būtų mažai naudingas, jei galiausiai žmogus būtų nesveikas. Kaip sakoma: „Sveikata yra tikrasis turtas“. WBS studentai bus mokomi apie gerus sveikus įpročius ir skatinami užsiimti fizine veikla. Mitybos specialistai nuolat kviečiami pasikalbėti su studentais, psichologai taip pat bus kviečiami į konsultacijas, o patalpose taip pat bus organizuojami reguliarūs sportiniai užsiėmimai, kad mūsų studentų mintyse atsirastų fizinės ir psichinės sveikatos idėja.

Whitefield Business School buvo įkurta 2007 m

Whitefield Business School ( WBS ) yra registruotas aukštojo mokslo teikėjas, tinkamai patvirtintas Aukštojo mokslo komisijos ir Mauricijaus kvalifikacijų tarnybos.

Kvalifikacijas mokyklai suteikia Linkolno universiteto koledžas, NCC Education ir Turizmo ir svetingumo konfederacija.

WBS siūlomi verslo administravimo, informacinių technologijų ir turizmo bei svetingumo kursai. Mokyklos programos yra pripažintos daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

Studentai iš Ganos, Kamerūno, Madagaskaro, Mauricijaus, Indijos ir Pakistano pasitikėjo aukšta mokykloje siūlomo mokymo kokybe, o WBS dabar išaugo į labai gerą reputaciją turinčią įstaigą, vertinamą kaip viena geriausių šalyje. Studentai turi platų kvalifikacijų pasirinkimą nuo magistro laipsnių, bakalauro laipsnių ir diplomų, siūlomų neakivaizdinių, internetinių ir dieninių studijų būdu.

Priėmimai

Žingsnis po žingsnio procesas paraiškų teikimo procedūroms tarptautiniams studentams

1 veiksmas: būsimasis studentas užpildo Whitefield Business School paraiškos formą ir atsiunčia formą kartu su nuskaitytomis pirmųjų penkių paso puslapių ir išsilavinimo pažymėjimų kopijomis bei įrodymu, kad sumokėtas negrąžinamas 170 USD paraiškos mokestis, adresu [email protected]

2 veiksmas: Whitefield Business School akademinė taryba įvertins būsimo studento tinkamumą įstoti į norimą kursą.

3 veiksmas: akademinei tarybai priėmus ir patvirtinus, būsimi studentai turėtų atsiųsti mums šiuos dokumentus, kad galėtume apdoroti vizą:

 • a) Studento vizos prašymo laiškas
 • b) Prašymas įvažiuoti į Mauricijų
 • c) Originalus banko išrašas už 6 ankstesnius mėnesius (turėtų būti išsiųstas kurjeriu)
 • d) 4 paso dydžio nuotrauka (turėtų būti siunčiama per kurjerį)
 • e) Rėmimo raštas
 • f) medicininės pažymos (turėtų būti siunčiamos per kurjerį)

4 veiksmas: Whitefield Business School tęsia prašymo išduoti vizą procesą ir pateikia studentų dokumentus Mauricijaus pasų ir imigracijos tarnyboje.

5 veiksmas: patvirtinus studento vizą, studentas gauna trijų mėnesių laikiną vizą atvykti į Mauricijų. Whitefield Business School informuoja studentą ir studentui suteikiamos septynios darbo dienos sumokėti likusį Kurso mokesčio likutį.

6 veiksmas: studentas atlieka mokėjimą ir siunčia telegrafo pervedimą kaip mokėjimo įrodymą.

7 veiksmas: Whitefield Business School išleidžia originalius studento dokumentus (pasveikinimo laišką, priėmimo laišką ir vizą) per greitąjį kurjerį.

8 veiksmas: Studentas informuoja Whitefield apie originalių dokumentų gavėją, taip pat informuoja instituciją apie savo kelionės datas. Atsiųskite mums skenuotą lėktuvo bilieto kopiją. Studentai turi būti Mauricijuje likus trims dienoms iki kurso pradžios.

9 žingsnis: atvykęs į Mauricijų studentas turi pasitikrinti privačioje laboratorijoje. Ataskaita pateikiama PIO vizai išduoti studijų laikotarpiui.

Vietos

 • Curepipe

  Thomy D'Arifat Street, Curepipe, Mauritius, 74404, Curepipe

  Klausimai