Keystone logo
Webster University Greece

Webster University Greece

Webster University Greece

Įvadas

Kodėl „Webster Athens“?

„Webster Athens“ į Graikiją atneša geriausias Amerikos švietimo galimybes. Mes esame vienintelis visiškai priklausantis ir kontroliuojamas (akademiškai ir finansiškai) akredituotas JAV universiteto miestelis Graikijoje.

Paimkite savo išsilavinimą į užsienį ir dalyvaukite mūsų sudėtingose ir paklausiose programose, sudarytose siekiant suteikti lankstumą ir patogumą, reikalingą sėkmei šiandieniniame pasaulyje.

Be to, mūsų klasių dydis yra mažas, todėl jūs gausite individualų dėmesį ir patarimus iš mūsų dėstytojų, kurie atneša realių žinių į klasę.

Kokybiškas švietimas

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės, pripažintos visame pasaulyje kaip prieinama ir akredituota įstaiga.

Lanksčios ir prieinamos galimybės

Subalansuokite darbo ir gyvenimo įsipareigojimus su kursų darbais, skirtais šiandienos studentams.

Tarptautinė perspektyva

Pasinaudokite galimybe kartą gyvenime atlikti aukštos kokybės akademinį nuotykį.

athens, caryatid, greece
rygrech / pixabay

Mūsų rektoriaus ir generalinio direktoriaus pranešimas

„Tikimės, kad mūsų studentai ir absolventai su etosu ir filotimu įkvėps kitus gyventi oriai, sąžiningai ir atjausti.“

Vasilis J. Botopoulos

Rektorius ir generalinis direktorius

Mūsų misija ir vertybės

Misija

„Webster University“, pasaulinė institucija, užtikrina aukštos kokybės mokymosi patirtį, kuri paverčia studentus pasauliniu pilietiškumu ir individualia kompetencija.

Vizija

Mūsų vizija yra būti svarbiausiu JAV įsikūrusiu tarptautiniu universitetu, nustatančiu aiškius pasaulinio švietimo standartus. Ši vizija grindžiama mokymo kompetencijos pagrindu ir sustiprinta tarptautine perspektyva, skatinančia dialogą, pagarbą ir supratimą tarp sienų ir tarp žmonių.

Švietimo vizijos, palaikančios šią viziją, tenkina poreikius ir praturtina visuotinį besimokančiųjų skaičių vis didėjančiame studentų tinkle, norinčiame JAV išsilavinimo daugelyje pasaulio šalių. Institucija yra įsipareigojusi siūlyti šiems studentams išskirtinę asmeninę patirtį ir kaupti išteklius, reikalingus šiai vizijai pasiekti. Įstaigos veiksmus formuoja pagrindinės mūsų vertybės.

Švenčiame šimtmetį akademinės kompetencijos

1915 m. Seserys Loretto turėjo drąsią viziją įsteigti universitetą, kuris priimtų ir mokytų tik moteris. Atidarę penkis studentus, pirmojoje mokyklos baigimo klasėje dalyvavo tik dvi moterys.

Šiandien mūsų pagrindinis miestelis atrodo visai kitaip nei prieš daugiau nei šimtmetį - ir netgi kitoks nei tada, kai 1983 m. Jis buvo pavadintas „Webster University“.

Dabar universitetas įtraukia tūkstančius žmonių, gyvenančių ir dirbančių visame pasaulyje, gerbdamas Loretto seserų palikimą, siekdamas akademinio meistriškumo, lygybės ir pasaulinio pilietiškumo.

Gyvenimas „Webster Athens“

Pasinerkite į nepamirštamą aplinką

Atraskite palaikančią bendruomenę ir individualizuotą švietimo patirtį „Webster Athens“. Mūsų miestelyje, esančiame vaizdingame Plaka rajone, yra gerai įrengtos klasės, biblioteka, kompiuterių laboratorija, kavinė ir personalo biurai, skirti pagerinti jūsų universiteto patirtį.

„Webster Athens“ patirtis

2014 m. Atidarę universiteto duris, palikome studentų priėmimo iš viso pasaulio palikimą.

Nuo miestelio būsto iki įvairiausių renginių ir pramogų, skirtų pramogoms, esame pasiryžę suteikti neprilygstamą akademinį nuotykį.

Tarpkultūrinės perspektyvos šventimas

Nesvarbu, ar jūs mokotės pirmakursis, ar studijuojate užsienyje, ar kaip magistrantas, mes didžiuojamės teikdami bendruomenės aplinką, kurioje prioritetas teikiamas jūsų išsilavinimui.

Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite mūsų „ Webster International Viewbook “.

145273_pexels-photo-3184407.jpeg
fauxels / pexels

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Athens

    9 Ipitou Street, 10557, Athens

    Klausimai