Keystone logo
Wekerle Business School

Wekerle Business School

Wekerle Business School

Įvadas

Šiandien globalizuotame pasaulyje išlikti konkurencingu galima tik turint labai profesionalų ir atvirą išsilavinimą, apimantį stiprų etikos ir atsakomybės jausmą.

WBS išsilavinimas sėkmingai integruodamas įvairias kultūras suteikia savo studentams galimybę įveikti naujus iššūkius bet kurioje pasaulio vietoje, taip padėdamas jiems išnaudoti tikrąjį potencialą.

WBS mano, kad prioritetas yra tai, kad studentai ir darbuotojai, neatsižvelgiant į jų amžių ar kilmę, etninę ar kitokią, yra skatinami pradėti mokytis visą gyvenimą ir tobulėti mokantis, tiriant ir akademiškai.

Tai pagerins gyvenimo kokybę ir prisidės prie lankstesnės ir geriau pasirengusios darbo jėgos mokymo. Esame tvirtai įsitikinę, kad mūsų programų struktūra turėtų būti orientuota į praktiką ir paremta darbo patirtimi, taip pat kruopščiai suplanuotais atvejų tyrimais, atspindinčiais rinkos realijas. Tai prisideda prie mūsų studentų problemų sprendimo, bendravimo ir pristatymo įgūdžių ugdymo bei jų įsidarbinimo galimybių didinimo.

Prisidėdamas prie mūsų tarnybų ir aktyviai dalyvaudamas nacionaliniame mokslo ir akademiniame gyvenime, WBS džiaugiasi vietos visuomenės ir plačiosios visuomenės pasitikėjimu ir pripažinimu. Manome, kad tai yra nepaprastai svarbu ir labai vertiname tai. Atsižvelgiant į tai, mes ir toliau išliksime teigiama kultūrine ir intelektine jėga bendroje bendruomenėje. Mes didžiuojamės savo filosofija, kuri ugdymą supranta kaip kompleksinę paslaugą. Į studentą orientuotą požiūrį galima išbandyti malonioje švietimo ir studentų gyvenimo praturtintoje aplinkoje naudojant pažangiausias technologijas, o išskirtinis ir labai pripažintas dėstytojas naudoja naujausią metodiką ir kokybišką kursų medžiagą.

Galutinis mokyklos tikslas yra mokyti būsimus lyderius, tuo pačiu suteikiant jiems žinių troškimą ir įkvėpti juos siekti profesinės ir žmogiškos kompetencijos.

Kodėl WBS?

 • Mūsų dėstytojai ir dėstytojai yra pripažinti profesionalai, įrodę savo sugebėjimus ir profesinį pasirengimą įvairiose verslo ir akademinių tyrimų srityse.
 • Mūsų kviestiniai dėstytojai, turintys savo tarptautinę reputaciją, daro pamokas spalvingesnes savo ypatingu indėliu.
 • Mes reguliariai organizuojame profesionalius vakarus, kuriuose aukščiausio lygio rinkos lyderių vadovai dalijasi asmenine savo srities patirtimi.
 • Mūsų karjeros biuro dėka WBS absolventai paprastai įsidarbina savo profesijoje per tris mėnesius, o tai yra nepaprastai aukštas rodiklis.
 • Mūsų į studentą orientuota vadyba ir studentų sąjunga ypatingą dėmesį skiria spalvingoms ir naudingoms kultūrinėms programoms įtraukti į mokinių gyvenimą mokykloje: mūsų mokiniai gali lankytis dailės parodose, teatro spektakliuose ir įvairiose kitose aukštos kokybės programose.
 • IT mokymai vyksta moderniose klasėse, atitinkančiose aukščiausius standartus.
 • Mes siūlome į praktiką orientuotą mokymo aplinką, kurioje naudojamos pažangiausios technologijos.
 • Mes suteikiame nemokamą interneto prieigą savo studentams studentų bibliotekoje ir kavinėje. Visoje mokyklos teritorijoje veikia nemokamas WIFI ryšys.
 • Mūsų mokyklos pastatas yra pačiame miesto centre , netoli „Corvin-negyed“, kur gausu parduotuvių ir kavinių.
 • Budapeštas yra ne tik gražus miestas pačiame Europos centre, bet ir dėl sėkmingos vakcinacijos programos jis tapo tikrai saugia studijų vieta , kur pragyvenimo išlaidos yra pagrįstesnės nei kituose ES miestuose.
 • Stipendijas gali gauti geriausi akademiniai studentų bendruomenės nariai.
 • Studentai gali lankyti parengiamuosius anglų kalbos ir ekonominės matematikos kursus . Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų pagrindiniame puslapyje.

Vietos

 • Budapest

  H-1083 Budapest, Jázmin utca 10., , Budapest

  Klausimai