Keystone logo
Wesley College

Wesley College

Wesley College

Įvadas

1873 m. Kaip parengiamoji mokykla įkurtas Wesley College turi sandoros santykius su Jungtine metodistų bažnyčia. Kolegija siūlo 30 bakalaurų, keturis bendradarbius ir magistro laipsnius slaugos, ergoterapijos, švietimo, verslo administravimo ir aplinkos mokslų srityse, daugiakalbių, daugiakultūrinių miestelių aplinkoje.

Wesley College ir jo sporto įrenginiai yra 50 ha plote istoriniame Doveryje, Delaveryje. Doveris yra pirmosios tautos valstybės sostinė ir turi 35 000 gyventojų. Miestelis yra pagrindinėje Doverio gyvenamųjų namų bendruomenėje, o parduotuvės ir bankai yra lengvai pasiekiami pėsčiomis.

Be to, kad Doveris yra daugelio prieš Revoliucijos karą buvusių pastatų ir vietų vieta, Doveris taip pat yra Doverio oro pajėgų bazės ir „Dover Downs International Speedway“, kuriame rengiamos dvi kasmetinės NASCAR lenktynės, namai. Mieste yra daugybė puikių maitinimo įstaigų, taip pat įvairūs greito maisto restoranai. Jūros gėrybės yra ypatingas dalykas, nes miestas yra netoli Delavero ir Česapiko įlankų bei Atlanto vandenyno. Niujorkas, Baltimorė, Filadelfija ir Vašingtonas, yra už dviejų ar trijų valandų kelio automobiliu nuo miestelio.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Dover

    North State Street,120, 19901, Dover

    Klausimai