Keystone logo
© WLU
West Liberty University

West Liberty University

West Liberty University

Įvadas

Tuo West Liberty universiteto (WLU), kelias į įsidarbinimo prasideda su priklausymo jausmą ir bendruomenės. Šis universitetas įsikūręs netoli Vilingo, Vakarų Virdžinijoje, gyvybingos trijų valstijų metropolinės zonos širdyje, ir tiki, kad kai studentai - iš arti ar toli - yra priimami išskėstomis rankomis, jie įgyja pasitikėjimo savimi, kad jiems pasisektų. Šis procesas prasideda nuo svetingo namų jausmo suteikimo. Rollie Williamso tarptautinis centras tai užtikrina organizuodamas kassavaitinius užsiėmimus ir renginius, kurie praturtina kultūrą, kad būtų lengviau prisitaikyti ir integruotis į universiteto bendruomenę.

Studentai, atstovaujantys 32 šalims, gali rinktis iš daugiau nei 70 akredituotų bakalauro ir magistrantūros studijų programų internetu ir universiteto miestelyje. Tačiau dėl akivaizdžių priežasčių laimi gyvenimas miestelyje.

"Dalyvavimas yra raktas į tai, kaip kuo geriau išnaudoti koledžo patirtį. Kiekvienas gali rasti ką nors sau, nesvarbu, ar tai būtų socialiniai, religiniai, specialieji, profesiniai, katedros ar garbės interesai." Universitetas suteikia daugybę galimybių įsitraukti į universiteto gyvenimą, jame veikia daugiau nei 50 aktyvių organizacijų.

WLU bendra kolegijos patirtis apima 24/7 prieigą prie Studentų sėkmės centro, kuriame studentai tampa svarbiausiais WLU bendruomenės nariais, dalyvaujančiais programose ir paslaugose, padedančiose jiems realizuoti savo potencialą ir aistrą. Menų ir edukacijos centre, daugialypėje praktinio mokymosi laboratorijoje, jie tyrinėja menus, kūrybiškumą ir technologijas.

E. Kento ir Barbaros Culler Robinsonų rašymo centre jie mokosi rašyti savo atradimus ir tobulina rašytinio bendravimo įgūdžius - tai labai svarbu tiems, kurie nori vadovauti organizacijos plėtrai. Verslo administravimo bakalauro laipsnis ir MBA programa puikiai papildo šį tikslą.

Lygiai taip pat populiarūs pasirinkimai tiems, kurie nori patirti Apalačų kultūrą su WLU, yra bendruomenės švietimo bakalauras, psichologijos bakalauras, biologijos bakalauras, biologijos bakalauras, biologijos magistras, biologijos magistras - zoologijos mokslas ir švietimo magistras.

West Liberty universitetas yra perspektyvus, ketverių metų valstybinis universitetas, turintis turtingą paveldą kaip seniausia Vakarų Virdžinijos aukštojo mokslo įstaiga. Įkurtas 1837 m. (26 metais anksčiau, nei valstija buvo priimta į Sąjungą) kaip Vakarų Virdžinijos akademija, jis buvo sukurtas siekiant patenkinti aukštojo mokslo galimybių poreikį į vakarus nuo Apalačų kalnagūbrio. Įstaiga pavadinta pagal miestą, kuriame ji įsikūrusi. West Liberty (Vakarų laisvė) buvo pavadinta XVIII a. pabaigoje kaip labiausiai į vakarus nutolęs Nepriklausomybės deklaracijoje numatytos naujos laisvės taškas.

Misija

West Liberty universitetas, įkurtas 1837, buvo pirmoji aukštojo mokslo įstaiga Vakarų Virdžinijoje. Šiandien esame dinamiška, įtrauki, į studentus orientuota bendruomenė, kuri skatina mokslinius tyrinėjimus, patirtinį mokymąsi, kūrybinę raišką ir pasaulinį pilietiškumą.

WLU yra viešasis universitetas, siekiantis suteikti studentams visapusišką išsilavinimą nuo bakalauro iki aukštesniojo laipsnio, tuo pačiu tarnaujant kaip regiono pirmaujanti meno, švietimo, mokslinių tyrimų ir ekonominių galimybių gynėja.

Idėjos pareiškimas

WLU siekia būti novatoriškas modelis, įtraukus, ir transformuojantis švietimas prieinamas visiems, kad teigiamai veikia visuomenę.

Priėmimai

West Liberty University kolegijos taikymo reikalavimus nustato Aukštojo mokslo politikos komisijos bakalauro institucinė politika.

Be šių reikalavimų kolegijoje, gali būti taikomi specialūs reikalavimai stojant į tokias programas kaip dantų higiena, medicinos laboratorijų mokslai, slauga, muzika, mokytojų rengimas, menų bakalauro programos, BLA, BAS ir magistrantūros studijos.

Stipendijos ir finansavimas

West Liberty University stipendijos

West Liberty University mokslininkų programa buvo sukurta siekiant pritraukti geriausius akademinius studentus. Studentai, pirmą kartą įstojantys kaip pirmakursiai, gali gauti vieną iš trijų Mokslintų programos paskyrimų. Be ketverių metų akademinės stipendijos, studentai pagal šią programą gauna ir kitų išmokų.

Outside Scholarships

Kiekvienais metais West Liberty University priima daugybę USD išorės stipendijų, skiriamų mūsų studentams.

Vakarų Virdžinijos stipendijos ir stipendijos

Vakarų Virdžinija kasmet siūlo daugiau nei 100 milijonų dolerių finansinę pagalbą kolegijai. Paspaudę žemiau esančią nuorodą, studentai gali rasti visas galimas valstybės remiamas finansinės pagalbos programas. Valstybės lėšas gali gauti studentai, kurie tik pradeda studijas antrojoje mokykloje, ir studentai, kurie nori pakeisti karjerą ir kuriems reikia naujo pažymėjimo.

Atraskite West Lib stipendiją

Prašome dalyvauti vienoje iš mūsų universiteto lankymo dienų ir turėti galimybę laimėti $ 1,000 stipendiją dalyvauti West Liberty University . Apsilankę miestelyje galite pamatyti miestelį studento akimis, susitikti ir pasikalbėti su dėstytojais ir darbuotojais, patirti viską, ką gali pasiūlyti WLU, ir turėti galimybę laimėti 1000 USD.

Vietos

  • West Liberty

    208 University Drive CU Box 101, 26074, West Liberty

Klausimai