Keystone logo
West Texas A&M University

West Texas A&M University

West Texas A&M University

Įvadas

Vakarų Teksaso A&M universiteto (WTAMU) šeimos bendruomenėje rasite žmonių grupę, kuri visų pirma vertina mokymo veiklą mūsų miestelyje ir švietimo įtaką mūsų studentų gyvenimo siekiams. Šis užtikrinimas apima ne tik fakultetą, bet ir visus universiteto miestelio aspektus. Mūsų dėstytojai ir darbuotojai rūpinasi studentais ir pripažįsta jų galimybes studijuodami ir įsitraukdami.

Mes visi uoliai stengiamės sustiprinti ugdymo procesą ir įsitikinti, kad kiekviena veikla palaiko puikų mokymą. Kartu su šiuo įsipareigojimu yra pasiryžimas atrasti, studijuoti, kurti ir dalytis įžvalgomis, kurios suteikia informacijos apie mokymosi procesą. Štai kodėl mes laikome WTAMU ir mūsų dėstytojų, studentų ir personalo mokslinius ir kūrybinius pasiekimus neįkainojamu mokymosi procese.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Canyon

    4th Avenue,2501, 79016, Canyon

    Klausimai