Keystone logo
West Virginia University Parkersburg WVU Parkersburg

West Virginia University Parkersburg WVU Parkersburg

West Virginia University Parkersburg WVU Parkersburg

Įvadas

Įkurtas 1961 m., Vakarų Virdžinijos universitetas Parkersburgas yra nepriklausomai akredituota bendruomenės ir technikos kolegija, palaikanti ryšius su Vakarų Virdžinijos universitetu.

Studentai gali baigti pradinius vienerius ar dvejus metus Vakarų Virdžinijos universitete Parkersburge, prieš pereidami baigti pasirinktų ketverių metų programų Vakarų Virdžinijos universitete. Ši įstaiga taip pat yra vienintelė viešoji bendruomenės ir technikos kolegija Vakarų Virdžinijoje, akredituota siūlyti bakalaureato laipsnius. Pagrindinę kolegijos paslaugų sritį sudaro septynios Vakarų Virdžinijos apskritys: Jackson, Pleasants, Ritchie, Roane, Tyler, Wirt ir Wood.

Vakarų Virdžinijos universitetas Parkersburge suteikia prieinamas, gyvenimą keičiančias švietimo galimybes saugioje ir palankioje aplinkoje. Vakarų Virdžinijos universitetas Parkersburgas yra svarbiausia regiono kolegija, pripažinta už kokybišką švietimą, įsipareigojimą suteikti studentams daugiau galimybių, bendradarbiauti darbo jėgai ir įtraukti į bendruomenę.

Vietos

  • Parkersburg

    Campus Drive,300, 26104, Parkersburg

    Klausimai