Keystone logo
Westminster College - Missouri

Westminster College - Missouri

Westminster College - Missouri

Įvadas

Vestminsterio koledžo misija yra šviesti ir įkvėpti visus savo studentus pagal savitą laisvųjų menų mokymo programą ir dinamišką tobulėjimo patirtį; mesti iššūkį jiems būti kritiškai sąmoningiems, visą gyvenimą besimokantiems ir charakterio lyderiams, atsidavusiems sąžiningumo, sąžiningumo, pagarbos ir atsakomybės vertybėms; ir paruošti juos sėkmingam, reikšmingam ir tarnavimo gyvenimui.

Mūsų išsamų planą kiekvienam studentui pasiūlyti „dinamišką tobulėjimo patirtį“ rasite Studentų tobulinimo koncepcijoje; taip pat išsamią diskusiją apie mūsų „savitą laisvųjų menų mokymo programą“ galima rasti „Breakthrough“, kurioje pateikiamas išsamus bendrojo lavinimo programos paaiškinimas. Šiame puslapyje pateikta informacija apibendrina pagrindines šių dviejų dokumentų idėjas ir apžvelgia mūsų Vestminsterio patirties viziją.

Vestminsterio koledže mes puikiai ugdome jaunus vyrus ir moteris, kad jie taptų pasaulinės bendruomenės lyderiais. Šis glaustas mūsų institucinio identiteto pareiškimas, kurį mes vadiname įsipareigojimu stulpeliams, atspindi Vestminsterio koledžo studentų transformaciją tarp stulpelių - nuo pirmakursio sušaukimo iki vyresnio amžiaus pradžios. Tai gilus, vidinis ir kolektyvinis supratimas apie tai, ką darome geriausiai. Įsipareigojimas stulpeliams glaustai išreiškia tai, už ką mes atstovaujame, mūsų ilgalaikį misijos jausmą, viziją, tikslus ir vertybes. Tai suteikia dėmesio ir krypties viskam, ką darome Vestminsterio koledže.

Vietos

  • Fulton

    Westminster Avenue,501, 65251, Fulton

    Klausimai