Keystone logo
University of Westminster

University of Westminster

University of Westminster

Įvadas

University of Westminster – pasaulinis universitetas su Londono energetika

The

 • Būkite savimi universitete, kuriame skatinamas individualumas, švenčiama įvairovė ir viskas yra įmanoma
 • Trijuose iš keturių miestelių, esančių Londono centre, jums bus suteikta galimybė įgyti praktinių įgūdžių ir profesinės patirties būsimai karjerai, būdami palankios ir gyvybingos bendruomenės dalimi. Pasinaudokite mūsų specialiomis mokymo priemonėmis mokymosi aplinkoje, kurioje dėmesys sutelkiamas į paramą ir įsidarbinimo galimybes
 • Nuo 1838 m. mes padedame studentams iš įvairių sluoksnių išnaudoti savo potencialą. Su daugiau nei 19 000 studentų iš daugiau nei 160 skirtingų šalių didžiuojamės būdami vienu iš pačių įvairiausių universitetų JK .
 • Mūsų glaudūs ryšiai su darbdaviais ir pirmaujančiomis įmonėmis padės jums sukurti ilgalaikį pasaulinį tinklą ir padidinti jūsų karjeros perspektyvas. Be to, būdamas studentas viename geriausių pasaulio studentų miestų, galite mėgautis begaliniu socialinės ir kultūrinės veiklos pasirinkimu – nuo ​​teatro ir muzikos iki barų, restoranų ir sporto .

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • London

  University of Westminster 309 Regent Street , W1B 2HW, London

 • London

  Regent Street, 309, W1B 2HW, London

  Klausimai