Keystone logo
Whitworth University

Whitworth University

Whitworth University

Įvadas

Nuo 1890 m. Whitworthas tvirtai laikėsi savo įkūrimo misijos teikti „proto ir širdies išsilavinimą“, atlikdamas kruopštų intelektinį tyrimą, kuriam vadovavo atsidavę krikščionių mokslininkai. Whitworth University kuris yra pripažintas vienu iš geriausių regioninių kolegijų ir universitetų Vakaruose, yra daugiau nei 3000 studentų. Ji siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistro studijų programų. Pastaraisiais metais Whitworthas įgijo rekordinį studentų skaičių ir išlaikymą, stipriausią finansinę padėtį universiteto istorijoje ir padidino išorinį matomumą.

Whitworth University 200 akrų miestelis iš raudonų plytų pastatų ir aukštų pušų siūlo gražią, kviečiančią ir saugią mokymosi aplinką. Pastaraisiais metais miesteliuose buvo patobulinta daugiau nei 140 mln.

Vitvortas visomis pastangomis stengiasi įgyvendinti savo įkūrėjo misiją - paruošti mokinius „gerbti Dievą, sekti Kristumi ir tarnauti žmonijai“.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Spokane

    West Hawthorne Road,300, 99251, Spokane

    Klausimai